Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Grafik wiosenny gotowy!

Ze względu na koronawirusowe obostrzenia nie możemy na razie spotykać się w naszych grupach i trenować, ale robimy wszystko by być dobrze przygotowanymi w momencie powrotu na boiska.

Oddajemy zatem do Państwa dyspozycji harmonogram zajęć treningowych, który będzie obowiązywał od chwili ponownego otwarcia możliwości trenowania aż do końca sezonu.

Pełny grafik zamieszczamy pod spodem, a na stałe znajdować się on będzie tutaj – “Akademia piłkarska -> Harmonogram treningów”.
Terminy zajęć tylko poszczególnych drużyn możecie natomiast znaleźć w zakładkach tych grup treningowych – “Akademia piłkarska -> Drużyny”. 

 PONIEDZIAŁEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIĄTEKSOBOTA /
NIEDZIELA
JUNIORZY U-19
2002-2005

Trenerzy: P.Dobroch, Ł.Terlecki
Trener przygotowania motorycznego: P.Doncer
18:00-20:00
motoryka w grupach
sala motoryczna B13
18:30-20:00
stadion Pogoni
18:30-20:00
stadion Pogoni
20:00-21:30
stadion Pogoni
1. liga okręgowa junior starszy A1

1. liga okręgowa junior młodszy B1
LEWANDOWSKI U-15
2006/2007

Trenerzy: M.Kaczmaryk
II trener: P.Madej
19:15-20:45
stadion Pogoni
18:30-20:00
J&J Sport Center boisko
16:45-17:30
motoryka (sala motoryczna B13)
17:30-18:15
stadion Pogoni
19:15-20:45
J&J Sport Center boisko
1. liga okręgowa trampkarz C1

Małopolska Liga Trampkarzy C2
KĘDZIORA U-15
2006/2007

Trener: S.Żurawiecki
II trener: D.Klimczak
19:15-20:45
J&J Sport Center boisko
16:00-17:30
J&J Sport Center boisko
18:30-20:00
stadion Pogoni
2. liga okręgowa C1 (gr. 12)
KRYCHOWIAK U-13
2008

Trener: M.Kaczmaryk
II trener: P.Dobroch
17:45-19:15
stadion Pogoni
16:45-17:30
motoryka (sala motoryczna B13)
17:30-18:15
stadion Pogoni
18:30-20:00
stadion Pogoni
16:00-17:30
J&J Sport Center boisko
1. liga okręgowa D1
LINETTY U-13
2008

Trener: Ł.Woźniak
II trener: D.Izworski
19:15-20:45
stadion Pogoni
16:15-17:45
J&J Sport Center boisko
16:00-16:45
motoryka
sala motoryczna
stadion Pogoni
19:00-20:30
stadion Pogoni
3. liga okręgowa D1 (gr. 14)
PAZDAN U-12
2009

Trener: S.Żurawiecki
II trener: M.Ciesielski
17:00-18:30
J&J Sport Center boisko
19:15-20:45
stadion Pogoni
16:30-18:00
stadion Pogoni
16:45-17:30
motoryka (sala motoryczna)
17:30-18:15
stadion Pogoni
Małopolska Liga Młodzików D2
PISZCZEK U-12
2009

Trener: M.Sroka
II trener: M.Ciesielski
16:00-17:30
J&J Sport Center boisko
17:30-18:15
motoryka
sala motoryczna
stadion Pogoni
17:30-19:00
stadion Pogoni
17:00-18:30
stadion Pogoni
Liga okręgowa młodzika młodszego D2 (gr. 12)
BORUC U-11
2010/2011

Trener: P.Madej
II trener: N.Pajda / D.Klimczak
16:00-17:30
J&J Sport Center boisko 1/4
18:30-20:00
J&J Sport Center boisko orlik
19:00-20:30
J&J Sport Center boisko 1/3
Sparingi
GLIK U-11
2010

Trener: M.Tomala
II trener: M.Kaczmaryk
16:00-17:30
J&J Sport Center boisko 1/4
16:45-18:15
J&J Sport Center boisko orlik
17:45-19:15
J&J Sport Center boisko 1/3
Sparingi
Turnieje
MILIK U-11
2010

Trener: P.Batkiewicz
II trener: M.Tomala
17:45-19:15
stadion Pogoni
18:30-20:00
J&J Sport Center boisko 1/3
16:00-17:30
J&J Sport Center boisko 1/2
Sparingi
Turnieje
BŁASZCZYKOWSKI U-10
2011

Trener: M.Żurek
II trener: S.Żurawiecki
16:00-17:30
stadion Pogoni
17:30-19:00
J&J Sport Center boisko 1/3
18:30-20:00
J&J Sport Center boisko 1/3
Sparingi
Turnieje
RYBUS U-10
2011

Trener: D.Izworski
II trener: Ł.Kopycki
18:00-19:30
J&J Sport Center boisko 1/3
16:15-17:45
J&J Sport Center boisko 1/3
17:00-18:30
J&J Sport Center boisko orlik
Sparingi
Turnieje
BEDNAREK U-9
2012

Trener: T.Karpierz
II trener: P.Batkiewicz
16:00-17:15
J&J Sport Center boisko orlik
18:30-19:45
J&J Sport Center boisko 1/3
17:45-19:00
J&J Sport Center boisko 1/3
Sparingi
NAWAŁKA U-9
2012

Trener: M.Sroka
II trener: N.Pajda
18:30-19:45
J&J Sport Center boisko 1/3
16:00-17:15
J&J Sport Center boisko 1/3
19:00-20:15
J&J Sport Center boisko 1/3
Sparingi
Turnieje
KOWNACKI U-8
2013

Trener: M.Tomala
II trener: M.Ciesielski
17:45-19:00
J&J Sport Center boisko 1/3
18:45-20:00
J&J Sport Center boisko orlik
18:15-19:30
J&J Sport Center boisko 1/3
Sparingi
Turnieje
SZCZĘSNY U-8
2013

Trener: D.Izworski
II trener: Ł.Kopycki
17:15-18:30
J&J Sport Center boisko orlik
18:00-19:15
J&J Sport Center boisko 1/3
16:15-17:30
J&J Sport Center boisko 1/3
Sparingi
KAPŁON U-7
2014

Trener: M.Żurek
II trener: P.Madej
16:45-18:00
J&J Sport Center boisko orlik
17:30-18:45
J&J Sport Center boisko 1/6
Sparingi
Turnieje
PIĄTEK U-7
2014

Trener: T.Karpierz
II trener: M.Sroka
17:45-19:00
J&J Sport Center boisko 1/6
17:00-18:15
J&J Sport Center boisko 1/6
Sparingi
ZIELIŃSKI U-6
2015

Trener: P.Madej
II trener: M.Żurek
17:45-19:00
J&J Sport Center boisko 1/6
17:00-18:15
J&J Sport Center boisko 1/3
Sparingi
Turnieje
FABIAŃSKI U-6
2015

Trener: D.Klimczak
II trener: N.Pajda
Asystent: M.Aleksandrowski
18:00-19:15
J&J Sport Center boisko mini
16:45-18:00
J&J Sport Center boisko 1/6
Sparingi
DZIEWCZYNKI 2008-2015 (naborowa)

Trenerka: N.Pajda
17:10-18:20
J&J Sport Center boisko mini
17:30-18:45
J&J Sport Center boisko 1/6

INNE WPISY

Dziś 16 urodziny obchodzi

Adrian Sikora

F
F
?