Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Biała Gwiazda pokonana!

Zawodnicy z grupy LEWANDOWSKI U-15 (rocznik 2007) wsparci jak zwykle mocną reprezentacją grupy KRYCHOWIAK U-13 podejmowali w poniedziałek przy B13 zespół Akademii Piłkarskiej Wisły Kraków w ramach Małopolskiej Ligi Trampkarzy C2.

Do przerwy zdecydowanie dominowaliśmy, schodziliśmy do szatni przy wyniku 4:0 po trzech bramkach Jana Mamicy i jednej Oliwiera Ratyńskiego. Po zmianie stron strzelała co prawda tylko Wisła, ale były to jedynie dwie bramki. Pierwszego gola gracze “Białej Gwiazdy” zdobyli po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, a drugiego po karnym, który prawie obronił nasz golkiper Franek Gadowski.

Mieliśmy bardzo dużo sytuacji w całym meczu i spokojnie mogliśmy zdobyć jeszcze 5-6 bramek, jednak czasem brakowało zdecydowania pod bramką rywala.

Generalnie można być zadowolonym z tego, że w tym spotkaniu zostały spełnione założenia przedmeczowe nakreślone przez trenera Michała Kaczmaryka.

Ostatecznie mecz kończy się wynikiem 4:2, a my możemy dopisać 3️ oczka do dorobku punktowego.

POGOŃ KRAKÓW – Wisła Kraków 4:2 (4:0)

Skład: Gadowski – Ankowski, D.Drożdż, K.Gołda, Kozubek, Mamica, Modelski, M.Pawlik, Ratyński, Ster, P.Śliwa, S.Śliwa, Tabor, Trzyszczyk, Wróblewski, Marcel Zając.

Bramki:
2′ Mamica (bez asysty),
17′ Ratyński (asysta Drożdż),
23′ Mamica (asysta Ratyński),
38′ Mamica (asysta Modelski).

INNE WPISY

Dziś 7 urodziny obchodzi

Alexander Woźniak

Dziś 11 urodziny obchodzi

Leon Ożóg

Dziś 13 urodziny obchodzi

Szymon Nosek

F
F
?