Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

15-19 sierpnia – harmonogram treningów.

Poniżej znajdziecie harmonogram treningów w dniach 15-19 sierpnia.  To tydzień, w którym wypada świąteczny poniedziałek, a zatem dzień wolny od zajęć.

Przypominamy, że przez pierwsze trzy tygodnie sierpnia, gdy odbywają się wyjazdowe zgrupowania, prezentować będziemy grafik jedynie na dany tydzień (dodatkowo w nawiasie przy danym treningu możecie znaleźć jego prowadzących).

Prosimy przy tym o wyrozumiałość. Złożenie grafika zajęć przy nieobecności ogromnej części składu trenerskiego, która akurat przebywa na zgrupowaniach jest zadaniem dość karkołomnym 😉

Członkostwo w klubie ma charakter ciągły, więc na zajęcia nie trzeba się zapisywać. Jednak informacja do trenera prowadzącego grupę (w nowym sezonie) o ewentualnej nieobecności w danym sierpniowym tygodniu pomoże mu przygotować konspekty poszczególnych treningów.

Jeśli chodzi o opłaty to składka członkowska jest płatna przez 11 miesięcy w roku (bez lipca), a zatem obowiązuje również w sierpniu (w stałej wysokości i nie jest w żaden sposób zależna np. od ilości treningów czy ilości obecności).

W razie pytań – niezmiennie jesteśmy do Waszej dyspozycji.

 PONIEDZIAŁEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIĄTEK
JUNIORZY U-19

Trener: P.Dobroch
II trener: M.Tomala
Trener przygotowania motorycznego: P.Doncer
19:15-20:15
motoryka
sala motoryczna Baczyńskiego 13
(Doncer)
20:30-22:00
Stadion Pogoni
(Dobroch)
19:00-20:30
Stadion Pogoni
(Dobroch)
JUNIORZY U-17

Trener: B.Kuraś
II trener: P.Madej
Trener przygotowania motorycznego: P.Doncer
sparing na wyjeździe19:00-20:30
J&J Sport Center boisko główne
(Kuraś)
19:15-20:45
Stadion Pogoni
(Kuraś)
LEWANDOWSKI U-15 (+ dawny PAZDAN)
2008/2009

Trener: D.Pruss
II trener: M.Żurek

19:00-20:00
motoryka
sala motoryczna Baczyńskiego 13
(Ziarko)
19:00-20:30
Stadion Pogoni
(Pruss/Żurek)
16:00-17:30
Stadion Pogoni
(Pruss/Żurek)
KĘDZIORA U-15
2008

Trener: M.Ciesielski
II trener: M.Sroka, D.Pruss, S.Żurawiecki
Trener przygotowania motorycznego: S.Ziarko
18:30-20:00
Stadion Pogoni
(Ciesielski)
19:00-20:30
Stadion Pogoni
(Ciesielski / Sroka)
16:00-17:30
Stadion Pogoni
(Ciesielski / Sroka)
PISZCZEK U-15
2009

Trener: M.Dachowski
II trener: K.Pospuła
Trener przygotowania motorycznego: S.Ziarko
16:00-17:30
J&J Sport Center boisko główne
(Dachowski / Pospuła)
17:00-18:00
motoryka
sala motoryczna Baczyńskiego 13
(Ziarko)
17:15-18:45
J&J Sport Center boisko główne
(Dachowski / Pospuła)
GLIK U-13
2010

I trener: P.Mrozek
II trener: D.Foryś
Trener przygotowania motorycznego: S.Ziarko
16:00-17:30
Stadion Pogoni
(Mrozek / Foryś)
19:00-20:30
Stadion Pogoni
(Mrozek / Foryś)
17:45-19:15
Stadion Pogoni
(Mrozek / Foryś)
MILIK U-13
2010

Trener: S.Żurawiecki
II trener: M.Ciesielski
Trener przygotowania motorycznego: S.Ziarko
18:00-19:00
motoryka
sala motoryczna Baczyńskiego 13
(Ziarko)
sparing na wyjeździe17:30-19:00
Stadion Pogoni
(Ciesielski / Kuraś)
BORUC U-12
2010/2011

Trener: S.Camara
II trener:
16:00-17:30
J&J Sport Center boisko główne
(Czajka)
17:45-19:15
Stadion Pogoni
(Camara / Sroka)
17:45-19:15
J&J Sport Center boisko główne
(Camara)
BŁASZCZYKOWSKI U-12
2011

Trener: M.Sroka
II trener: S.Żurawiecki
18:00-19:00
motoryka
sala motoryczna Baczyńskiego 13
(Ziarko)
sparing na wyjeździe19:00-20:30
Stadion Pogoni
(Sroka / Ciesielski)
GÓRSKI U-12 (dawniej RYBUS)
2011

Trener: D.Foryś
II trener: P.Mrozek
18:00-19:30
Stadion Pogoni
(Foryś / Mrozek)
18:00-19:00
motoryka
sala motoryczna Baczyńskiego 13
(Ziarko)
16:00-17:30
Stadion Pogoni
(Foryś / Mrozek)
BEDNAREK U-10
2012

Trener: B.Pasiut
II trener: W.Falenta
obózobózobózobózobóz
NAWAŁKA U-11
2012

Trener: M.Żurek
II trener: B.Pasiut
16:00-17:30
Stadion Pogoni
(Żurek / Sroka)
17:30-19:00
Stadion Pogoni
(Żurek / Kuraś)
KOWNACKI U-10
2013

Trener: M.Tomala
II trener: K.Pospuła
18:00-19:30
Stadion Pogoni
(Pospuła / Dachowski)
17:30-19:00
Stadion Pogoni
(Pospuła / Dachowski)
19:00-20:30
J&J Sport Center boisko główne
(Pospuła / Pruss)
SZCZĘSNY U-10
2013

Trener: P.Czajka
II trener: K.Pospuła
17:15-18:45
Stadion Pogoni
(Czajka / Ciesielski)
16:00-17:30
Stadion Pogoni
(Czajka / Pospuła)
KAPŁON U-9
2014

Trener: P.Madej
II trener: M.Słomka
obózobózobózobózobóz
PIĄTEK U-9
2014

Trener: M.Dachowski
16:00-17:15
Stadion Pogoni
(Dachowski / Czajka)
19:00-20:15
J&J Sport Center boisko główne
(Dachowski / Falenta)
FABIAŃSKI U-8
2015

Trener: D.Pruss
II trener: W.Falenta
17:15-18:30
Stadion Pogoni
(Pruss / Falenta)
17:30-18:45
Stadion Pogoni
(Pruss / Falenta)
ZIELIŃSKI U-8
2015

Trener: M.Tomala
II trener: M.Ciesielski
obózobózobózobózobóz
KLICH U-7
2016

Trener: P.Madej
II trener: N.Pajda
17:30-18:45
Stadion Pogoni
(Aleksandrowski / Żurek / Sroka)
16:30-17:45
Stadion Pogoni
(Aleksandrowski / Foryś / Sroka)
MODER U-7
2016

Trener: M.Słomka
II trener: D.Pruss
17:15-18:30
Stadion Pogoni
(Pruss / Ciesielski)
16:00-17:15
Stadion Pogoni
(Pruss / Dachowski)
ROCZNIK 2017

Trenerzy: N.Pajda,
M.Aleksandrowski
16:00-17:15
Stadion Pogoni
(Kraków, ul. Baczyńskiego 13)
(Aleksandrowski / Ciesielski)
18:00-19:15
Stadion Pogoni
(Kraków, ul. Baczyńskiego 13)
(Aleksandrowski / Foryś)
DZIEWCZYNKI
2013-2017

Trenerka: N.Pajda
II trener: M.Aleksandrowski
17:30-18:45
Stadion Pogoni
(Aleksandrowski / Pruss)
16:15-17:30
Stadion Pogoni
(Aleksandrowski / Żurek)

INNE WPISY

Dziś 13 urodziny obchodzi

Patryk Bąbka

F
F
?