Rozrywka online to łatwy sposób na oderwanie się od rutyny - Ice Casino

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Głosujmy na projekt Pogoni w BO Małopolski!

RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ, CZYLI BUDŻET OBYWATELSKI MAŁOPOLSKI 2024! 

Zachęceni sukcesem ostatniego głosowania w Budżecie Obywatelskim Miasta Krakowa postanowiliśmy głosowania w tego typu akcjach wprowadzić niejako do stałych działań w naszej akademii! Przypomnijmy, że dzięki Waszym niezwykle licznym głosom, 16 czerwca spotkamy się na „wypasionym” Festiwalu Sportowym. Będzie mnóstwo atrakcji, pełno dmuchańców dla dzieciaków i wiele atrakcyjnych nagród!

Podobnie jak ostatnio przy okazji głosowania ogłaszamy WIELKI KONKURS z nagrodami dla drużyn. Tym razem głosujemy w Budżecie Obywatelskim Małopolski.
Wszelkie szczegóły (wraz z listą przewidzianych dla zawodników nagród) znajdują się w systemie Protrainup.

Karta do głosowania w formie elektronicznej do wydruku znajduje się tutaj – Karta do głosowania BO Małopolski 2024_OGW10_KOM14

Udział w głosowaniu może wziąć każda osoba, która ukończyła 16 lat i mieszka w Krakowskim Obszarze Metropolitarnym (miasto Kraków oraz powiaty krakowski, olkuski i miechowski). Na karcie należy zaznaczyć miejsce zamieszkania, wpisać swoje imię i nazwisko, numer PESEL oraz złożyć podpis. Nie trzeba wpisywać numerów projektów, ponieważ te zostały już wprowadzone na karty. Oprócz naszego projektu regionalnego nr KOM14 „Futbol bez barier” ściśle współpracujemy z wnioskodawcą projektu ogólnowojewódzkiego „Akademia Sportu”. Dlatego na kartach znajdują się obydwa projekty. Osoby, które chciałyby zagłosować tylko na nasz projekt prosimy o indywidualny kontakt mailowy.
Im więcej głosów tym szanse na wygraną większe. Zarówno w całym Budżecie Obywatelskim, jak i w naszym wewnętrznym konkursie.

Osoby, które nie są w stanie wziąć udziału w konkursie i zagłosować poprzez kartę papierową, mogą to zrobić na stronie https://bo.malopolska.pl/. Gorąco prosimy więc do zachęcania do oddania głosów także mieszkających bliżej lub dalej znajomych oraz rodzinę.

Z GÓRY DZIĘKUJEMY!

INNE WPISY

F
F
?