Rozrywka online to łatwy sposób na oderwanie się od rutyny - Ice Casino

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Głosuj na 49 w Dzielnicy VIII! FLOWPARK B13!

Przed nami znakomita okazja aby dać naszym pociechom jeszcze jedno wyjątkowe miejsce do realizacji swoich pasji i do aktywnego spędzania czasu. Zgłosiliśmy do Budżetu Obywatelskiego Miasta Krakowa nasz projekt – FLOWPARK B13 i dlatego zwracamy się do Was z ogromną prośbą o pomoc w głosowaniu.

Jeśli uzyskamy zwycięską ilość głosów to już pod koniec przyszłego roku na terenie naszego stadionu (na trójkątnym placu między ulicą Baczyńskiego, murawą boiska, a salą motoryczną) pojawi się otwarty dla wszystkich park do ćwiczeń. Będzie to doskonałe miejsce nie tylko dla sportu, ale także po prostu do spędzania czasu wolnego dla wszystkich, również rodziców w czasie wolnym – choćby podczas treningów dzieci. Wszystko czego potrzebujemy to Wasze głosy.

Nasz projekt to „Flowpark B13” – nr 49 w Dzielnicy VIII. Szczegóły znajdują się tutaj: https://budzet.krakow.pl/projekty2021/4332-flowpark_b13.html

Głosować można przez internet lub w punkcie do głosowania za pośrednictwem karty wyborczej (można ją pobrać z internetu). W głosowaniu przez internet mogą brać udział wszystkie osoby, które mają numer PESEL i telefon komórkowy, w tym dzieci (bez limitu wieku). Cały proces głosowania trwa dosłownie 5 minut. Aby dać naszemu projektowi szansę zwycięstwa wystarczy:

  • Wejść na stronę budzet.krakow.pl
  • Zarejestrować się
  • Podać imię, nazwisko, numer pesel, kod pocztowy, adres w Dzielnicy VIII (nie trzeba być w niej zameldowanym!), numer telefonu, email.
  • Na podany numer telefonu przysłany zostanie kod aktywacyjny.
  • Wybrać obowiązkowo 3 projekty ogólnomiejskie i 3 dzielnicowe, w tym oczywiście nasz projekt nr 49 w Dzielnicy VIII.
  • Zaznaczyć powyższe projekty i każdemu przyznać punkty w tym oczywiście 3 punkty na projekt nr 49 w Dzielnicy VIII.
  • Zatwierdzić głos.

W głosowaniu papierowym wypełnia się kartę wyborczą, a następnie podpisaną osobiście zanosi do jednego z punktów do głosowania w wyznaczonych terminach, które można znaleźć na stronie www.budzet.krakow.pl.

Ich adresy: ul. Benedyktyńska 37;  ul. Dziewiarzy 7; ul. Podgórki Tynieckie 98A; ul. Skotnicka 86; ul. Wzgórze 33; ul. Dąbrowa 1; ul. Falista 2; ul. Tyniecka 122; ul. Strąkowa 3A; ul. Powroźnicza 2; ul. Komandosów 1; ul. J. Kantego Przyzby 10; ul. Zachodnia 7/3a.

INNE WPISY

F
F
?