Rozrywka online to łatwy sposób na oderwanie się od rutyny - Ice Casino

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Trenerze, DZIĘKUJEMY!

„Coś się kończy, coś się zaczyna” – powiedział wczoraj trener Łukasz Terlecki drużynie po tym jak zakomunikował, że z przyczyn prywatnych podjął trudną decyzję o odejściu. Dotyczy to zarówno pracy z drużyną seniorów jak i juniorów starszych Pogoni.

To było świetne 3,5 roku wspólnej pracy okraszone powrotem pierwszej drużyny do Klasy Okręgowej, dobrymi wynikami zespołu juniorów starszych i wprowadzeniem do piłki seniorskiej wielu młodych zawodników.

To właśnie pod wodzą Trenera Terleckiego oficjalne debiuty w pierwszej drużynie zaliczyło 14 juniorów (z roczników 2004 i 2005)! A do tej grupy należy dodać kilku kolejnych nieco starszych piłkarzy (rocznik 2002), którzy systematycznie grają (Sikora i Wollek) lub walczą o miejsce w składzie (Marriott, Giętka – aktualnie na wypożyczeniu).

Trener Terlecki rozpoczynając swoją drugą pracę w Pogoni (wcześniej był trenerem I drużyny w sezonie 2011/2012), podjął się projektu, wymagającego cierpliwości, wizji, ale też ciężkiej pracy. Nie mamy wątpliwości, że przez te 3,5 roku udało mu się zbudować silne fundamenty, na których teraz możemy rozwijać się dalej.

Co prawda zespoły seniorów oraz juniorów starszych jeszcze do 17 grudnia będą trenować pod wodzą Łukasza Terleckiego, ale już teraz możemy śmiało napisać:

Trenerze, DZIĘKUJEMY!

INNE WPISY

F
F
?