Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

ZIMOWY harmonogram treningów.

Przed nami zmiana grafiku treningów. Tradycyjnie z początkiem jedenastego miesiąca roku przenosimy wszystkie zajęcia starszych kategorii wiekowych na sztuczną murawę, a w młodszych grupach również do obiektów zamkniętych.

Harmonogram jest stworzony przede wszystkim zgodnie z kryteriami Programu Certyfikacji Szkółek Piłkarskich PZPN oraz w harmonii z nowym, autorskim programem szkolenia KSPN Pogoń Kraków. Obydwa dokumenty szczegółowo regulują wszystkie kwestie dotyczące jednostki treningowej – jej czasu trwania, wielkości boiska i trenerów prowadzących.

Harmonogram zaczyna obowiązywać w dniu 2 listopada br. i w takim kształcie będzie funkcjonował do 1 kwietnia 2022 roku.

Gwarancją rozwoju jest niezmienne korzystanie z zajęć w okresie zimowym, zatem już dziś prosimy Was o utrzymanie bardzo wysokiej frekwencji treningowej!

 PONIEDZIAŁEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIĄTEK
JUNIORZY U-19

Trener: Ł.Terlecki
II trenerzy: K.Pospuła, P.Dobroch
Trener przygotowania motorycznego: P.Doncer
20:15-21:15
motoryka
sala motoryczna Baczyńskiego 13
19:00-20:30
J&J Sport Center boisko główne
18:45-20:15
J&J Sport Center boisko główne
18:30-20:00
J&J Sport Center boisko główne
JUNIORZY U-17

Trener: P.Dobroch
II trener: P.Madej
Trener przygotowania motorycznego: P.Doncer
19:15-20:15
motoryka
sala motoryczna Baczyńskiego B13
19:00-20:30
J&J Sport Center boisko główne
19:15-20:45
J&J Sport Center boisko główne
18:45-20:15
J&J Sport Center boisko główne
LEWANDOWSKI U-15
2007/2008

Trener: M.Kaczmaryk
II trener: D.Pruss
19:30-21:00
J&J Sport Center boisko główne
17:30-19:00
J&J Sport Center boisko główne
18:15-20:00
analiza + motoryka
sala motoryczna Baczyńskiego 13
17:15-18:45
J&J Sport Center boisko główne
KĘDZIORA U-15
2007/2008

Trener: S.Camara
II trener: M.Sroka, D.Pruss
Trener przygotowania motorycznego: S.Ziarko
19:15-20:45
J&J Sport Center boisko główne
17:45-18:45
motoryka
sala motoryczna Baczyńskiego 13
16:00-17:30
J&J Sport Center boisko główne
17:30-19:00
J&J Sport Center boisko główne
PAZDAN U-13
2009

Trener: S.Żurawiecki
II trener: M.Ciesielski
Trener przygotowania motorycznego: S.Ziarko
17:00-18:00
motoryka
sala motoryczna Baczyńskiego 13
16:45-18:15
J&J Sport Center boisko główne
18:00-19:30
J&J Sport Center boisko główne
19:15-20:45
J&J Sport Center boisko główne
PISZCZEK U-13
2009

Trener: M.Sroka
II trener: K.Pospuła
Trener przygotowania motorycznego: S.Ziarko
17:45-19:15
J&J Sport Center boisko główne
16:30-18:00
J&J Sport Center boisko główne
16:00-17:30
J&J Sport Center boisko główne
17:00-18:00
motoryka
sala motoryczna Baczyńskiego 13
GLIK U-12
2010

Trener: S.Camara
II trener: D.Izworski
Trener przygotowania motorycznego: S.Ziarko
16:00-17:00
motoryka
sala motoryczna Baczyńskiego 13
16:00-17:30
J&J Sport Center boisko główne
18:30-20:00
J&J Sport Center boisko Orlik w hali pneumatycznej
19:00-20:30
J&J Sport Center boisko główne
MILIK U-12
2010

Trenerzy: S.Żurawiecki / M.Żurek
Trener przygotowania motorycznego: S.Ziarko
17:45-19:15
J&J Sport Center boisko główne
19:00-20:30
J&J Sport Center boisko główne
18:00-19:00
motoryka
sala motoryczna Baczyńskiego 13
16:00-17:30
J&J Sport Center boisko główne
BORUC U-11
2010/2011

Trener: B.Pasiut
II trener: K.Pospuła
16:00-17:30
J&J Sport Center boisko główne zewnętrzne
17:30-19:00
J&J Sport Center boisko główne zewnętrzne
16:30-18:00
J&J Sport Center boisko główne zewnętrzne
BŁASZCZYKOWSKI U-11
2011

Trener: M.Żurek
II trener: D.Pruss
16:00-17:30
J&J Sport Center boisko główne zewnętrzne
17:15-18:45
J&J Sport Center boisko główne zewnętrzne
17:45-19:15
J&J Sport Center boisko główne zewnętrzne
RYBUS U-11
2011

Trener: D.Izworski
II trener: D.Foryś
18:00-19:30
J&J Sport Center boisko główne zewnętrzne
16:45-18:15
J&J Sport Center boisko główne zewnętrzne
17:00-18:30
J&J Sport Center boisko główne zewnętrzne
BEDNAREK U-10
2012

Trener: B.Pasiut
II trener: D.Pruss
17:45-19:15
J&J Sport Center boisko Mini w hali łukowej
17:00-18:30
J&J Sport Center boisko Mini w hali łukowej
16:00-17:30
J&J Sport Center boisko Orlik w hali pneumatycznej
NAWAŁKA U-10
2012

Trener: M.Sroka
II trener: W.Falenta
18:15-19:45
J&J Sport Center boisko główne zewnętrzne
18:45-20:15
J&J Sport Center boisko Mini w hali łukowej
16:00-17:30
J&J Sport Center boisko główne zewnętrzne
KOWNACKI U-9
2013

Trener: M.Tomala
II trener: M.Ciesielski
18:15-19:30
J&J Sport Center boisko Orlik w hali pneumatycznej
16:00-17:15
J&J Sport Center boisko Mini w hali łukowej
17:30-18:45
J&J Sport Center boisko Orlik w hali pneumatycznej
SZCZĘSNY U-9
2013

Trener: P.Czajka
II trener: T.Karpierz
16:15-17:30
J&J Sport Center boisko Orlik w hali pneumatycznej
18:00-19:15
J&J Sport Center boisko Mini w hali łukowej
18:30-19:45
J&J Sport Center boisko Mini w hali łukowej
KAPŁON U-8
2014

Trener: M.Tomala
II trener: D.Foryś
16:30-17:45
J&J Sport Center boisko Orlik w hali pneumatycznej
17:30-18:45
J&J Sport Center boisko Mini w hali łukowej
18:45-20:00
J&J Sport Center boisko Orlik w hali pneumatycznej
PIĄTEK U-8
2014

Trener: T.Karpierz
II trener: S.Camara
17:30-18:45
J&J Sport Center boisko Orlik w hali pneumatycznej
16:15-17:30
Hala OSiR Kolna (Kraków, ul. Kolna 2)
17:00-18:15
J&J Sport Center boisko Mini w hali łukowej
FABIAŃSKI U-7
2015

Trener: N.Pajda
II trener: P.Madej
III trener: M.Aleksandrowski
17:30-18:45
J&J Sport Center boisko Orlik w hali pneumatycznej
18:45-20:00
J&J Sport Center boisko Orlik w hali pneumatycznej
ZIELIŃSKI U-7
2015

Trener: P.Madej
II trener: W.Falenta
18:45-20:00
J&J Sport Center boisko Orlik w hali pneumatycznej
15:45-17:00
J&J Sport Center boisko Orlik w hali pneumatycznej
KLICH U-6
2016

Trener: P.Madej
II trener: N.Pajda
16:00-17:15
J&J Sport Center boisko Orlik w hali pneumatycznej
17:30-18:45
Hala OSiR Kolna (Kraków, ul. Kolna 2)
MODER U-6
2015/2016

Trener: N.Pajda
II trener: P.Madej
III trener: M.Aleksandrowski
17:15-18:30
J&J Sport Center boisko Orlik w hali pneumatycznej
17:30-18:45
J&J Sport Center boisko Orlik w hali pneumatycznej
DZIEWCZYNKI
2013-2016

Trenerka: N.Pajda
II trener: M.Aleksandrowski
18:45-20:00
J&J Sport Center boisko Orlik w hali pneumatycznej
17:15-18:30
J&J Sport Center boisko Orlik w hali pneumatycznej

INNE WPISY

Dziś 12 urodziny obchodzi

Mateusz Wierzchanowski

F
F
?