Rozrywka online to łatwy sposób na oderwanie się od rutyny - Ice Casino

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

W I drużynie bez większych zmian.

Pierwszy zespół Pogoni Kraków, po udanej kampanii wiosennej, podczas której bez większych problemów obronił się przed spadkiem, rusza z przygotowaniami do nowego sezonu ligi okręgowej.

Pracę z drużyną kontynuował będzie Przemysław Dobroch. W sztabie szkoleniowym zostają również: Piotr Doncer (trener przygotowania motorycznego), Marek Dragosz (trener mentalny), Wojciech Falenta (analityk) i Bartłomiej Pasiut (trener bramkarzy).

Pierwszy trening zespołu po wakacyjnej przerwie odbędzie się we wtorek, 19 lipca o godz. 20:00 na stadionie przy ul. Baczyńskiego 13. Zawodnicy będą spotykać się na zajęciach trzy razy w tygodniu (między 25 a 29 lipca nawet cztery razy).

W planie są także trzy mecze kontrolne, wszystkie na wyjeździe:
23.07 – Orzeł Bębło
30.07 – Dziecanovia Dziekanowice
07.08 – Zielonka Wrząsowice

Na chwilę obecną zespół opuścili: kapitan i podstawowy obrońca Łukasz Liszka, który zakończył karierę oraz Paweł Dziekański, który nie wznowi już treningów po przerwie letniej.

Klub jest na ostatniej prostej do finalizacji transferu zawodnika, który ma zastąpić Liszkę. Trwają również rozmowy z innymi potencjalnymi wzmocnieniami. Na razie do kadry zespołu zostali  włączeni kolejni bardzo utalentowani juniorzy – Mateusz FenoszynSzymon Kończak oraz Kamil Pieprzyca.

INNE WPISY

Dziś 14 urodziny obchodzi

Szymon Ślósarczyk

Dziś 15 urodziny obchodzi

Stanisław Knytel

F
F
?