Rozrywka online to łatwy sposób na oderwanie się od rutyny - Ice Casino

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Harmonogram treningów od 16.08.2021.

Wszystkie grupy treningowe wróciły z obozów, można więc powiedzieć, że sezon startuje na nowo. Przed Państwem stały już harmonogram zajęć, który na ten moment obowiązuje na pewno od 16 sierpnia do 3 września. Nadmieniamy jednak, że jest to grafik bardzo zbliżony do harmonogramu, który będzie obowiązywał przez całą jesień, aż do końca października.

Przypominamy, że nasza działalność treningowa odbywa się w 11 miesiącach roku. Wszystkie jej założenia są zgodne z mocno wyśrubowanymi kryteriami programu certyfikacji szkółek piłkarskich PZPN. Zatem sierpień w systemie szkolenia akademii piłkarskich w ramach certyfikacji funkcjonuje jako normalny miesiąc treningowy, w którym w każdym tygodniu odbywa się odpowiednia ilość jednostek treningowych. Nie jest to przypadkiem, bo w naszym klimacie sierpień to jeden z najlepszych miesięcy w roku do trenowania sportu na świeżym powietrzu.

 PONIEDZIAŁEK
WTOREK
ŚRODA
CZWARTEK
PIĄTEK
JUNIORZY STARSI U-19

I trener: Ł.Terlecki
II trener: P.Dobroch / K.Pospuła
20:15-21:15
trening motoryczny
(sala motoryczna B13)
18:30-20:00
stadion Pogoni
18:30-20:00
stadion Pogoni
18:30-20:00
J&J Sport Center boisko
JUNIORZY MŁODSI U-17

I trener: P.Dobroch
II trener: P.Madej
19:15-20:15
trening motoryczny
(sala motoryczna B13)
18:30-20:00
stadion Pogoni
19:15-20:45
stadion Pogoni
18:45-20:15
stadion Pogoni
LEWANDOWSKI U-15
rocznik 2007/2008

I trener: M.Kaczmaryk
II trener: D.Pruss
19:30-21:00
stadion Pogoni
16:45-18:15
trening motoryczny
(sala motoryczna B13 + boisko)
18:45-20:15
stadion Pogoni
17:00-18:30
stadion Pogoni
KĘDZIORA U-15
rocznik 2007/2008

I trener: S.Camara
II trener: M.Sroka
19:15-20:45
stadion Pogoni
17:45-18:45
trening motoryczny
(sala motoryczna B13)
16:00-17:30
J&J Sport Center boisko główne
19:15-20:45
stadion Pogoni
JÓŹWIAK U-14
roczniki 2008/2009

Trener: P.Czajka
17:30-19:00
J&J Sport Center boisko główne
17:00-18:30
stadion Pogoni
16:15-17:45
J&J Sport Center boisko główne
PAZDAN U-13
rocznik 2009

I trener: S.Żurawiecki
II trener: M.Ciesielski
16:00-17:30
gra + trening motoryczny
(boisko B13 + sala motoryczna)
17:00-18:30
J&J Sport Center boisko
18:00-19:30
J&J Sport Center boisko
18:30-20:00
stadion Pogoni
PISZCZEK U-13
rocznik 2009

I trener: M.Sroka
II trener: M.Ciesielski
17:45-19:15
stadion Pogoni
16:45-18:15
stadion Pogoni
16:00-17:30
J&J Sport Center boisko
17:45-19:15
gra + trening motoryczny
(boisko B13 + sala motoryczna)
GLIK U-12
rocznik 2010

I trener: S.Camara
II trener: D.Izworski
16:00-17:30
trening motoryczny + gra
(sala motoryczna B13 + boisko)
16:00-17:30
stadion Pogoni
18:30-20:00
J&J Sport Center boisko
17:45-19:15
stadion Pogoni
MILIK U-12
rocznik 2010

Trenerzy: S.Żurawiecki / M.Żurek
17:45-19:15
stadion Pogoni
19:15-20:45
J&J Sport Center boisko
16:15-17:45
gra + trening motoryczny
(boisko B13 + sala motoryczna)
16:00-17:30
stadion Pogoni
BŁASZCZYKOWSKI U-11
rocznik 2011

I trener: M.Żurek
II trener: D.Pruss
16:00-17:30
J&J Sport Center boisko
17:15-18:45
stadion Pogoni
17:45-19:15
J&J Sport Center boisko
BORUC U-11
rocznik 2010/2011
(naborowa)

I trener: B.Pasiut
II trener: N.Pajda
16:00-17:30
stadion Pogoni
17:45-19:15
J&J Sport Center
16:30-18:00
J&J Sport Center
RYBUS U-11
rocznik 2011

I trener: D.Izworski
II trener: M.Żurek / N.Pajda
18:00-19:30
J&J Sport Center boisko główne
16:45-18:15
stadion Pogoni
16:00-17:30
J&J Sport Center boisko główne
BEDNAREK U-10
rocznik 2012
(naborowa)

I trener: B.Pasiut
II trener: D.Pruss
17:45-19:15
J&J Sport Center boisko główne
17:00-18:30
J&J Sport Center boisko główne
16:00-17:30
stadion Pogoni
NAWAŁKA U-10
rocznik 2012

I trener: M.Sroka
II trener: W.Falenta
18:30-20:00
J&J Sport Center boisko główne
17:45-19:15
J&J Sport Center boisko główne
16:00-17:30
stadion Pogoni
KOWNACKI U-9
rocznik 2013

I trener: M.Tomala
II trener: M.Ciesielski
18:45-20:00
J&J Sport Center boisko główne
16:00-17:15
stadion Pogoni
16:45-18:00
J&J Sport Center boisko główne
SZCZĘSNY U-9
rocznik 2013
(naborowa)

Trener: T.Karpierz
16:15-17:30
stadion Pogoni
17:30-18:45
stadion Pogoni
16:30-17:45
J&J Sport Center boisko główne
KAPŁON U-8
rocznik 2014

I trener: M.Tomala
II trener: W.Falenta / M.Żurek
16:30-17:45
J&J Sport Center boisko główne
17:30-18:45
stadion Pogoni
18:15-19:30
J&J Sport Center boisko główne
PIĄTEK U-8
rocznik 2014
(naborowa)

I trener: T.Karpierz
II trener: S.Camara
17:45-19:00
J&J Sport Center boisko główne
16:00-17:15
stadion Pogoni
17:45-19:00
J&J Sport Center boisko główne
FABIAŃSKI U-7
rocznik 2015

I trener: N.Pajda
II trener: P.Madej
17:30-18:45
J&J Sport Center boisko glówne
18:45-20:00
J&J Sport Center boisko główne
ZIELIŃSKI U-7
rocznik 2015

I trener: P.Madej
19:00-20:15
J&J Sport Center boisko glówne
16:00-17:15
stadion Pogoni
KLICH U-6
rocznik 2016

I trener: P.Madej
II trener: N.Pajda
16:00-17:15
stadion Pogoni
17:30-18:45
stadion Pogoni
MODER U-6
rocznik 2015/2016
(naborowa)

I trener: N.Pajda
II trener: P.Madej
17:15-18:30
stadion Pogoni
17:30-18:45
J&J Sport Center boisko główne
DZIEWCZYNKI
roczniki 2013-2016
(naborowa)

I trener: N.Pajda
19:00-20:15
J&J Sport Center boisko glówne
16:15-17:30
stadion Pogoni
PIŁKARSKIE PRZEDSZKOLE SMOKI
roczniki 2017 i 2018
(naborowa)

I trener: N.Pajda

(do wyboru jeden z terminów)
16:00-17:00
J&J Sport Center boisko Mini (w hali łukowej)
17:00-18:00 (rocznik 2018)
18:00-19:00 (rocznik 2017)
Sala gimnastyczna
w Centrum Sportowym
Cascada (Kraków, ul. Szuwarowa 1)
16:00-17:00
J&J Sport Center boisko Mini (w hali łukowej)

INNE WPISY

F
F
?