Rozrywka online to łatwy sposób na oderwanie się od rutyny - Ice Casino

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

U-8: W najlepszej „6” w Krośnie!

Nasi piłkarze z rocznika 2011 zagrali w weekend 16-17 marca w topowym, międzynarodowym turnieju Orlen Beniaminek Krosno Cup, w trakcie którego rozegrali 10 spotkań z mocnymi rywalami. Pierwszego dnia zespół zaprezentował się tak dobrze, że awansował do grupy złotej, czyli do walki drugiego dnia o miejsca 1-6 w turnieju.

Podczas pierwszego dnia zmagań naszymi przeciwnikami byli młodzi Szkoci z Football Academy Hamilton, AP Hutnik Kraków, Górnik Zabrze, Orlik Przemyśl oraz Sandecja Nowy Sącz. Mecze były bardzo ciężkie i wyrównane, każdy z zespołów chciał pokazać się z jak najlepszej strony i uzyskać korzystny wynik. Piłkarze Pogoni prezentowali się świetnie w grze 1×1 co owocowało wieloma sytuacjami, które nie zawsze potem były zamieniane na bramki. To jednak nie stanęło na drodze do tego, aby wygrać 3 spotkania w grupie eliminacyjnej i dopisać jeszcze jeden cenny punkcik za remis.

Dzięki takiej grze udało się uzyskać awans do grupy złotej turnieju, w której następnego dnia czekały na nas takie ekipy jak: Lokomotiv Kijów, Pogoń Szczecin, Football Factory Przecław, MTK Budapeszt (Węgry) oraz Górnik Zabrze.

W niedzielę z meczu na mecz nasi zawodnicy prezentowali co raz to mądrzejszą grę – bazując dalej na indywidualnych umiejętnościach, ale dodając także pierwiastek gry zespołowej. Świetnie wyglądali na tle bardzo mocnych drużyn i cieszy fakt, że praktycznie z każdym z tych zespołów toczyli wyrównaną walkę. Gdyby skuteczność była lepsza to i wynik byłby pewnie korzystniejszy (niestety drugiego dnia 5 porażek), ale po zaprezentowanej grze chłopcy mogli z podniesioną głową opuszczać boisko.

Ostatecznie drużyna Pogoni wśród 18 zespołów z Polski i zagranicy uplasowała się na 6 miejscu – ogromne gratulacje!!!

Skład Pogoni: Baluś Błażej, Bednarski Franciszek, Bielawski Jakub, Czarnik Adam, Ferenc Adam, Koń Beniamin, Mokwa Tomasz, Skucha Bartłomiej, Wojewódzki Julian.

INNE WPISY

F
F
?