Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Jakub Dąbrowski w pierwszej drużynie!

Mamy trzeciego zawodnika z aktualnej kategorii junior na stałe w kadrze seniorów! To wychowanek naszego klubu, 17-letni Jakub Dąbrowski.

Kuba to piłkarz uniwersalny. Świetnie czuje się zarówno w środku pola jak i na skrzydłach. Bardzo dobrze radzi sobie również jako boczny obrońca. Jego główną bronią jest doskonała technika, ale i zmysł do gry kombinacyjnej. To zawodnik prezentujący ponadprzeciętną inteligencję boiskową.

Poza murawą absolutny przykład do naśladowania. Pasjonat piłki nożnej, bardzo pracowity i poukładany zawodnik, z wyznaczonymi celami i zaplanowaną ścieżką rozwoju. Często sprawuje rolę kapitana drużyny w meczach zespołu juniorów starszych.

W Pogoni od lata 2015 roku! Zaczynał jeszcze w kategorii orlik. To w naszym klubie postawił najważniejsze kroki na swojej piłkarskiej drodze. W pierwszej drużynie oficjalnie zadebiutował już dawno, 1 sierpnia 2020 roku, niedługo po swoich 16. urodzinach. Od tego czasu zanotował 13 występów, obejmujących zarówno rozgrywki Pucharu Polski oraz ligowe (w A-klasie i “okręgówce”).

“Dabek”! Powodzenia!

INNE WPISY

Dziś 8 urodziny obchodzi

Filip Tylek

Dziś 10 urodziny obchodzi

Filip Tyrała

Dziś 11 urodziny obchodzi

Michał Kokoszka

F
F
?