Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Trampkarze 2005 przed “niełatwym” sezonem.

Drużyna trampkarzy z rocznika 2005 rozpoczęła przygotowania na początku sierpnia. Po pierwszym tygodniu treningów drużyna udała się na obóz sportowy do Wisły. Na miejscu, oprócz licznych treningów, drużyna rozegrała 3 sparingi…

Pierwszy mecz był potyczką z kadrą dziewczyn województwa dolnośląskiego. Mecz zakończony minimalną porażką 2:3, ale pozwolił zaobserwować pasję z jaką dziewczyny podchodzą do swoich meczów. I właśnie tej pasji nie brakowało naszym zawodnikom do końca obozu.

Na treningach drużyna ćwiczyła przede wszystkim organizację w grze na dużym boisku (dla rocznika 2005 jest to pierwszy rok gry na pełnowymiarowym boisku). To co zespół ćwiczył wytrwale na treningach, zweryfikowały jeszcze dwa wymagające sparingi. Mimo wysokich porażek, drużyna z każdą chwilą radziła sobie coraz lepiej.

Dzień po powrocie do Krakowa, nasi trampkarze młodsi rozegrali kolejny mecz kontrolny, tym razem z zespołem Krakusa Swoszowice. Jeszcze kilka miesięcy temu w rozgrywkach młodzików dwukrotnie musieliśmy uznać wyższość gości, ale tym razem to nasz zespół dyktował warunki i pewnie wygrał 4-0. W tym meczu widać było ogrom pracy wykonanej podczas obozu w Wiśle i pozwolił z niecierpliwością czekać na początek rozgrywek ligowych.

Trampkarze z rocznika 2005 jako nowo zgłoszony zespół, rozpoczynają rozgrywki w III Lidze Okręgowej Trampkarzy. Rywalizować będą z rówieśnikami, ale również z o rok starszymi zawodnikami.

Na pierwszy mecz drużyna czekała z niecierpliwością, ale też lekką niepewnością. Efekt? Mecz okazał się wielkim strzeleckim festiwalem! Drużyna Bartosza Jewstrata w swoim pierwszym meczu w kategorii trampkarz wygrała i to w jakże imponujący sposób!

4.09.2018r. godz. 17:00

KSPN POGOŃ KRAKÓW – Kaszowianka Kaszów 27-0 (13-0)

W drugim meczu drużyna udała się do Rzozowa na mecz z miejscową Rzozovią. W tym meczu naszym zawodnikom przyszło się zmierzyć przede wszystkim z przeciwnikiem bardzo silnym fizycznie. I mimo poprawnej gry i niewykorzystanego rzutu karnego, mecz zakończył się podziałem punktów.

8.09.2018r. godz. 12:00

Rzozovia Rzozów – KSPN POGOŃ KRAKÓW 2-2

INNE WPISY

Dziś 18 urodziny obchodzi

Tomasz Strach

F
F
?