Rozrywka online to łatwy sposób na oderwanie się od rutyny - Ice Casino

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

ROCZNIK 2011: Ciężkie boje w Małopolskiej Lidze Talentów!

Za nami I seria gier Małopolskiej Ligi Talentów w roczniku 2011. Nasza drużyna zaprezentowała się bardzo przyzwoicie zdobywając wiele bramek i pokazując swoje umiejętności techniczne. W każdym z meczów panowało dużo walki i stały one na wysokim poziomie.

Drużyna Pogoni rozegrała 11 spotkań, z których aż 7 udało się rozstrzygnąć na swoją korzyść. Jedynie po dwóch zespół schodził z boiska pokonany. Co prawda wyniki są tylko poglądowe, ponieważ w tym wieku najważniejszy jest rozwój tych młodych zawodników.

„Małopolska Liga Talentów to świetny turniej, w którym możemy sprawdzić i zweryfikować swoje umiejętności na tle najlepszych drużyn w naszym województwie. Gratulacje dla moich młodych, dzielnych piłkarzy, którzy godnie zaprezentowali nasz klub” – krótki komentarz Trenera Marcina Żurka.

Po zakończonych meczach każdy z zawodników otrzymał pamiątkowy medal, a wyróżnionym zawodnikiem naszej ekipy został Antek Lekki znany wszystkim jako „Wiatrak” – gratulujemy!

Skład KSPN POGOŃ: Baluś Błażej, Bielawski Jakub, Czarnik Adam, Ferenc Adam, Koń Beniamin, Kordas Ignacy, Lekki Antoni, Szczepanowicz Jakub, Wolski Kamil.

INNE WPISY

F
F
?