Rozrywka online to łatwy sposób na oderwanie się od rutyny - Ice Casino

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Świetna gra 2009 i 2011 na turnieju we Wrocławiu!

Bardzo dobrze spisała się nasza drużyna z rocznika 2009 na turnieju BK Turismo Cup we Wrocławiu.

KSPN Pogoń zajęła 5 miejsce na 18 zespołów. Najlepszym bramkarzem turnieju został wybrany nasz zawodnik Jakub Piasta!

W grupie eliminacyjnej zespół nie miał sobie równych i w każdym meczu strzelał dużo bramek:

KSPN Pogoń – MKS Piast Żmigród 4:0 (Bednarski 2, Machno, Bednarek)
KSPN Pogoń – Trik Sołtysowice 5:1 (Kosek, Machno, Bednarski, Bednarek 2)
KSPN Pogoń – MKS Parasol Wrocław II – 6:2 (Przybył, Machno, Bednarek 2, Bednarski 2)
KSPN Pogoń – AP Talent Trzebnica 4:3 (Bednarek 3, Machno)
KSPN Pogoń – MKS Siechnice 5:0 (Kowaliczek 2, Bednarski 2, Bednarek)

Zespół awansował do najlepszej szóstki turnieju (grupy złotej), w której ostatecznie zajął 5. miejsce. W zremisowanych meczach Pogoń była zespołem lepszym, natomiast rywalom dopisało dużo szczęścia, z kolei w spotkaniu ze Śląskiem Wrocław walka była bardzo wyrównana, ale Śląsk był skuteczny do bólu i wykorzystał swoje okazje, Pogoń z kolei zmarnowała dużo sytuacji.

KSPN Pogoń – AP Reissa I 0:3
KSPN Pogoń – AP Talent Trzebnica 4:4 (Zieliński 2, Bednarski, Bednarek)
KSPN Pogoń – Śląsk Wrocław 0:3
KSPN Pogoń – Bumerang Wrocław 3:3 (Bednarek 2, Bednarski)
KSPN Pogoń – AP Reissa II 1:4 (Machno)

Ostateczna klasyfikacja w grupie złotej:

1. Śląsk Wrocław
2. Bumerang Wrocław
3. AP Reissa I
4. AP Reissa II
5. KSPN Pogoń Kraków
6. AP Talent Trzebnica

Skład KSPN Pogoń Kraków rocznik 2009: Jakub Piasta (BR), Oskar Bednarek, Antoni Bednarski, Filip Jakusz-Gostomski, Jan Kosek, Dominik Kowaliczek, Damian Machno, Mikołaj Przybył, Kacper Zieliński.

 


 

W sobotni poranek, 24 listopada, grupa dziewięciu śmiałków z rocznika 2011 wraz z grupą z rocznika 2009 udała się na turniej BK Turismo Cup we Wrocławiu. Po spokojnej, ale długiej trasie, która trwała ok. 3,5 godziny zawodnicy dojechali na miejsce gdzie mieli chwilę czasu na przebranie, a następnie rozpoczęła się ceremonia otwarcia turnieju, w którym przyszło rywalizować blisko 30 drużynom!

Nasi zawodnicy w grupie eliminacyjnej zmierzyli się z zespołem Parasola Wrocław (1:2), Pogoni Syców (9:0) , Olympicu Wrocław I (2:1) I i Sokoła Smolec (2:1). Ciężka podróż dała o sobie znać, gdyż było widać u naszych zawodników mniej zdecydowania i troszkę wolniejsze tempo. Walki natomiast nie można było im odmówić, dzięki czemu udało się bez większych problemów awansować do tzw. grupy „złotej”. Po przerwie obiadowej, podczas której chłopcy mieli chwilę czasu, aby wziąć piłkę i trochę się nią pobawić, było widać, że pewność siebie powróciła.

W finałowej fazie turnieju, w grupie złotej, nasza drużyna zmierzyła się ponowie z Parasolem Wrocław (1:1) oraz Olympikiem Wrocław I (5:1), a także z FC Wrocław Academy (0:1) , FC Yellow Bolesławiec (0:2) oraz reprezentacją Olympicu Wrocław (2:2). W tej fazie zawodnicy naszej akademii piłkarskiej zaprezentowali się już o wiele lepiej, pokazując swoje umiejętności techniczne. W niektórych meczach jednak brakowało skuteczności oraz odrobiny szczęścia.

„Należą się wielkie gratulacje dla chłopaków za postawę sportową na całym turnieju. Był to pierwszy tak daleki turniej wyjazdowy, a do tego z klasyfikacją końcową i troszkę szkoda, że chłopcy wrócili bez medalu, bo im się należał. Turniej zaliczamy do udanych a 4 miejsce również cieszy” – podsumował wyjazd trener Marcin Żurek.

Po zakończeniu chłopcy wsiedli do busa i po 3-godzinnej podróży wylądowali z powrotem w objęciach swoich rodziców, którzy powinni być bardzo dumni ze swoich synów za tak dobrą postawę 🙂

INNE WPISY

F
F
?