Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Przydział zawodników do grup treningowych w sezonie 2021/2022.

Prezentujemy przydział zawodników do poszczególnych grup treningowych w nowym sezonie.

UWAGA! We wrześniu sukcesywnie będziemy dokonywać jeszcze przydziałów zawodników do nowych grup treningowych, które zostaną utworzone ze względu na fakt przekroczenia liczby maksymalnej 24 osób w niektórych grupach prezentowanych poniżej. Drużyny, o które chodzi oznaczone są gwiazdką.

Dołożyliśmy tradycyjnie wszelkich starań do rzetelnej oceny umiejętności dotychczas osiągniętych przez naszych młodych piłkarzy biorąc również pod uwagę ich frekwencję w poprzednim sezonie oraz zaangażowanie treningowe. Na podstawie tych czynników dokonaliśmy właściwego, prorozwojowego przydziału do grup na nowy sezon piłkarski.

Z góry przepraszamy za braki, które niewątpliwie pojawią się na poniższych listach. Osoby pominięte prosimy o pilny kontakt mailowy na adres biuro@kspn.pl celem uzupełnienia nazwiska w odpowiedniej grupie.


LEWANDOWSKI U-15: Tymon Braum, Bartłomiej Czepiel, Mateusz Dąbski, Dominik Drożdż, Krystian Dźwigał, Franciszek Gadowski, Kasper Gołda, Artur Grabek, Szymon Kozubek, Antoni Kustra, Jakub Kwiatkowski, Sergiusz Lunz, Jan Mamica, Szymon Mazankiewicz, Maciej Modelski, Jakub Nowak I, Jakub Nowak II, Michał Pawlik, Oliwier Ratyński, Wiktor Seweryn, Jakub Ster, Oliwier Strojek, Kamil Tabor, Piotr Trzyszczyk, Jakub Uzar, Antoni Wróblewski, Marcel Zając.

KĘDZIORA U-15*: Maksymilian Bogdan, Jacek Chudoba, Igor Czepiel, Jan Człowiekowski, Bartłomiej Gabor, Michał Grabczak, Kacper Granicki, Rafał Hajduk, Szymon Jamróz, Jakub Jaroszek, Piotr Klęczar, Jan Koroszec, Bartosz Kulig, Daniel Kusz, Maciej Lisewski, Eryk Makowski, Piotr Marycz, Maciej Mazur, Adam Modrzejewski, Jan Nawrocki, Mateusz Paszkowski, Wiktor Płachta, Mikołaj Rzepecki, Wojciech Skrzeczek, Oliwier Sorys, Bartosz Straszak, Wiktor Szajnar, Karol Szwed, Jan Tokarz, Igor Wachowski, Jakub Walasek, Adam Wiater, Michał Więsek, Tomasz Wiltos, Franciszek Wojas, Martyna Wójcik, Iwo Zawadziński.

PAZDAN U-13: Hubert Bartyzel, Oskar Bednarek, Antoni Bednarski, Kacper Dominiarczyk, Łukasz Gatlik, Filip Jakusz-Gostomski, Alan Knotek, Stanisław Knytel, Karol Kochan, Jan Kosek, Dominik Kowaliczek, Mikołaj Kozioł, Zenon Kusiński, Edwin Ludwiczek, Damian Machno, Przemysław Majtyka, Dawid Milc, Ignacy Pokrzywa, Tymon Stopa, Igor Szwajdych, Adam Zębala, Kacper Zieliński.

PISZCZEK U-13*: Franciszek Ajszpur, Mikołaj Babiarz, Filip Babiuch, Patryk Bąbka, Karol Cieluch, Jan Dębosz, Maksymilian Grzywna, Bartosz Jagiełło, Oskar Janik, Maksymilian Jankowski, Filip Jaśkowiec, Stanisław Jędrychowski, Denis Khort, Bartosz Kopyt, Tymon Kosakowski, Jan Kozłowski, Kacper Luther, Bartosz Madej, Patryk Malik, Marcin Marynowski, Kacper Nawrocki, Szymon Nosek, Jakub Nowacki, Jakub Piasta, Tymon Piotrowicz, Krystian Ptak, Dawid Szczepański, Michał Szmit, Aleksander Wachowski, Mateusz Wierzchanowski.

BORUC U-12: Maciej Bednarski, Szymon Biela-Abreu, Oskar Dymek, Kacper Fujawa, Kamil Gebel, Kacper Grenda, Filip Guguła, Krzysztof Gwóźdź, Michał Juszczyk, Krzysztof Knap, Adam Kociuba, Adam Komar, Jakub Kozłowski, Tomasz Latała, Daniil Lemba, Jakub Lenczowski, Antoni Ligęza, Jakub Lulek, Tymoteusz Motty, Piotr Mróz, Maciej Musiał, Maciej Półgrabi, Wojciech Pyrek, Wojciech Sarapata, Filip Sikora, Piotr Słowiński, Atremii Stepanenko, Radosław Stepaniak, Bazyli Wewiórski, Jakub Wołosz, Kajetan Zatoń, Marcel Żmuda.

GLIK U-12: Jan Chudoba, Michał Dobrzański, Mikołaj Dobrzański, Michał Drzewiński, Franciszek Gacek, Jakub Gierlach, Aleksander Graca, Oliver Jamróz, Bartosz Juszczyk, Ignacy Juszkiewicz, Piotr Konieczny, Adam Konopacki, Hubert Konopacki, Wiktor Lipiarz, Kacper Maniek, Oliwier Męzik, Aleksander Oczkowski, Filip Rozkosz, Szymon Rydarowicz, Mateusz Wilkołek, Miłosz Zając.

MILIK U-12: Bartosz Augustyn, Bartosz Babiuch, Wojciech Czerwiński, Damian Dźwigał, Szymon Kaczówka, Marcel Marzec, Antoni Moskal, Arkadiusz Pala, Michał Pawlus, Natan Perwenis, Mikołaj Przybył, Dawid Słupczyński, Tomasz Srogosz, Jakub Staszek, Hubert Stawarczyk, Jan Szwed, Szymon Ślósarczyk, Sebastian Urbaniec, Dawid Warot.

BŁASZCZYKOWSKI U-11: Gabriel Atangana, Błażej Baluś, Franciszek Bednarski, Jakub Bielawski, Adam Czarnik, Krzysztof Jamrozy, Jan Jaśkowiec, Beniamin Koń, Mikołaj Kucharczyk, Antoni Lekki, Tomasz Mokwa, Bartłomiej Skucha, Olivier Szota, Jakub Szwagrzyk, Filip Ślipek, Julian Wojewódzki, Jan Worotniak, Aleksander Zalewski.

RYBUS U-11: Adam Bogdański, Łukasz Buzdygan, Patryk Cienkosz, Antoni Ciupek, Adam Gąsiorek, Wiktor Kaleta, Filip Konik-Witek, Leon Komińczyk, Ignacy Kordas, Maksymilian Kubis, Michał Kłęczek, Jakub Kopcik, Bruno Lancewicz, Andrzej Madej, Radosław Maziarek, Leon Ożóg, Igor Papierz, Filip Posłajko, Franciszek Rynkar, Mikołaj Siuda, Leon Stopa, Filip Tyrała, Jakub Weresiński, Kacper Wierzbicki.

BEDNAREK U-10*: Bernard Budyn, Baltazar Burdek, Bartosz Chojnacki, Piotr Dąbrowski, Mateusz Dubiel, Filip Dykas, Wojciech Gawlik, Marek Jarosz, Julian Jurkiewicz, Oskar Komorowski, Mateusz Lulewicz, Michał Łachman, Alex Łazarz, Mateusz Michalak, Vladyslav Mushenyk, David Odinius, Piotr Oliwka, Maximilian Pasternak, Jan Rodak-Tomczyk, Jacob Rzewucki, Franciszek Skałecki, Szymon Sokalski, Stefan Starzak, Karol Szajkiewicz, Jakub Turcza, Aleksander Wójcik, Kacper Zielnik, Tomasz Żuławiński.

NAWAŁKA U-10: Jan Antonik, Kacper Chmiołek, Ryszard Czekaj, Radosław Czuper, Karol Dorocki, Oskar Helwig, Filip Kaleta, Mikołaj Kosek, Adam Kucab, Jan Kurczyński, Krzysztof Marciński, Tymon Mazuga, Marcin Michorczyk,  Borys Piekara, Hubert Piwowarczyk, Franciszek Sikora, Adam Siwiec, Andrzej Suchan, Maksymilian Szelest, Stanisław Szmolke, Jakub Wróbel, Wojciech Zaprzałka.

KOWNACKI U-9: Mateusz Boroń, Aleksander Brak, Kacper Byj, Maksymilian Ciupak, Jakub Czepiel, Mikołaj Dorocki, Konrad Dyczkowski, Mikołaj Gołda, Tymon Jackowski, Oskar Jędrszczyk, Bartosz Juszczak, Filip Kijowski, Aleksander Konior, Kacper Kościelny, Szymon Niewęgłowski, Jan Pawlik, Wiktor Skiba, Bartosz Tajnert, Volodar Vrublevskiy.

SZCZĘSNY U-9*: Wojciech Anielski, Sebastian Bielawski, Jan Brzegowy, Krystian Buliński, Michał Choruz, Krzysztof Ciuraszkiewicz, Maciej Ciuraszkiewicz, Jakub Drygalski, Tymoteusz Gajda, Kacper Jakóbek, Wojciech Kisiołek, Juliusz Klima, Miosz Komperda, Henryk Krystyniak, Radosław Lipka, Marcel Machnicki, Nikodem Markowski, Szymon Marzec, Leopold Mielczarek, Wojciech Miller, Leon Nowak, Szymon Olszowik, Adam Palusiński, Jakub Pawlik, Kamil Pękala, Roman Shushkov, Mateusz Sobota, Jan Stachowski, Filip Tylek, Filip Warot, Michał Wąs, Mattia Wilczynski, Olivier Woźniak.

KAPŁON U-8:  Jan Bigaj, Piotr Dzija, Franciszek Gawroński, Piotr Gruszka, Kacper Halek, Dawid Konieczny, Cyryl Kropidłowski, Antoni Kuc, Maciej Kurczyński,  Tymon Miodoński, Kajetan Mitka, Patryk Niepsuj, Wiktor Pawlus, Danylo Razenkov, Wiktor Stawarczyk, Natan Suska, Jan Szlapa, Mateusz Uzar, Makar Vysochyna.

PIĄTEK U-8*: Dawid Bacza, Jan Bogdański, Marko Bondar, Oliwier Burliga, Krystian Cienkosz, Antoni Czekaj, Beniamin Frań, Maksymilian Gorący, Vladyslav Ivanenko, Adam Janiszewski, Tymoteusz Kamiński, Mateusz Łakota, Hugo Marcinkiewicz, Aleksander Milc, Dawid Montes Castro, Tomasz Musiał, Tomasz Opaliński, Grzegorz Piwowoński, Mikhailo Radakovic, Jakub Robak, Jakub Rynkar, Grzegorz Szadkowski, Adam Ślusarek, George Thorne, Patryk Urbaniec, Gabriel Walasek, Viunytskyi Volodymyr, Bartosz Zając, Tymoteusz Zakrzewski.

FABIAŃSKI U-7: Filip Drozdowski, Jan Filo, Szymon Gaweł, Karol Hałat, Jan Jeż, Filip Kollar, Bartosz Kołodziejczyk, Jan Kowalczyk, Wojciech Krawczyk, Tymoteusz Lenart, Leon Machaczka, Franciszek Pstuś, Marcel Rutka, Jan Stanowski, Antoni Stopyra, Jan Szelest, Piotr Urbanowicz, Adam Wąchocki, Adam Wolski, Artem Yushchenko.

ZIELIŃSKI U-7: Grzegorz Balon, Miłosz Cieśniarski, Samuel Dominiarczyk, Andrzej Drobniak, Jakub Dykas, Marcel Kaczmarek, Filip Kiermasz, Jan Kopcik, Aleksander Koźmiński, Jan Liberek, Karol Miarka, Maksymilian Obrocki, Eryk Pawlik, Miron Spiżak, Kamil Szota, Milan Tabiś, Emil Wąchocki, Alexander Woźniak, Jan Zalewski, Paweł Zubrzycki.

KLICH U-6: Artur Błocho, Oliver Ciesielski, Tadeusz Cięszki, Kacper Dębosz, Kacper Dobroch, Jakub Dziubek, Antoni Florczyk, Jan Florczyk, Bartosz Golec, Maksymilian Goryl, Hubert Hacura, Krzysztof Kusz, Olaf Machno, Jeremiasz Miodoński, Patryk Mościbrodzki, Aleksander Nowak, Jakub Nowak, Tymon Siwiec, Tymoteusz Staśko, Michał Wróbel.

MODER U-6*: Wojciech Banasik, Tymon Bobowiec, Tymoteusz Bogdan, Illia Boreiko, Aleksander Chrostowski, Leon Ciepliński, Mateusz Hajduk, Jan Herych, Karol Jamróz, Konrad Kosowski, Julian Kwiecień, Aleksander Lemba, Kacper Niedzielski, Karol Nowak, Filip Nowak, Michał Plisko, Ryszard Socha, Michał Sotoła, Roman Strykov, Patryk Targosz, John Warren, Mikołaj Zubrzycki.

DZIEWCZYNKI: Klara Babiarz, Oliwia Bocheńczak, Emma Dąbska, Sara Górnisiewicz, Joanna Jaśkowiec, Julia Jaśkowiec, Julia Kaszowska, Maria Krawczyk, Zuzanna Latek, Julia Malinowski, Marta Marynowska, Matylda Michalak, Justyna Michalik, Anna Mus, Karolina Mus, Amelia Myśko, Aleksandra Nowacka, Zuzanna Nowak.

INNE WPISY

Dziś 16 urodziny obchodzi

Adrian Sikora

F
F
?