Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Badania sportowe 30.01.2021 r.

30 stycznia (sobota) odbędzie się pierwsza w tym roku sesja dedykowanych dla naszej akademii badań medycyny sportowej, które realizuje Health Sport Management.

Badania odbywają się przy ul. Lekarskiej 1. Obowiązują maseczki ochronne! Osoby przeziębione lub z podejrzanymi objawami prosimy o pozostanie w domach.

Przypominamy, że zgodnie z obowiązującymi przepisami warunkiem uczestnictwa w zorganizowanym szkoleniu sportowym (treningi, mecze i inne regularne aktywności fizyczne) jest posiadanie aktualnego zaświadczenia lekarskiego o braku przeciwwskazań do uprawiania piłki nożnej.

Rodzice dzieci trenujących w akademiach uczestniczących w programie Certyfikacji Szkółek Piłkarskich PZPN (czyli m.in. w naszej akademii) mają obowiązek dostarczać trenerom zaświadczenia od lekarzy medycyny sportowej.

W rozszerzeniu szczegóły dotyczące zapisów na badania. Cała informacja znajduje się również w zakładce “Dla rodziców -> Badania lekarskie”.


ZAPISYWAĆ SIĘ MOŻNA NA NASTĘPUJĄCY TERMIN:

  • 30 stycznia (sobota) w godz. 9:00-11:00

W tym terminie przebadanych może być łącznie 16 osób. Decyduje kolejność zgłoszeń!

Zapisu można dokonać tylko i wyłącznie mailowo na adres: badania.lekarskie@kspn.pl, zawierając w treści proponowaną godzinę obecności na badaniach, numer Pesel zawodnika i numer kontaktowy rodzica.

Na zgłoszenie odpowiadamy jedynie w przypadku wyczerpania wolnych miejsc. Osoby, które nie otrzymają mailowej informacji zwrotnej są zakwalifikowane na badania w godzinach zbliżonych do tych, które podały w zgłoszeniu. Szczegółowa lista z godziną wizyty pojawi się na naszej stronie dzień przed terminem późnym wieczorem.

Zastrzegamy sobie prawo niewielkiej zmiany proponowanej przez Państwa godziny badania celem jak najbardziej sprawnego procesu przeprowadzenia badań tego dnia.


WARUNKI TECHNICZNE LEKARSKICH BADAŃ SPORTOWYCH:

Koszt: 200 zł

Zakres:

  • badania analityczne (krew, mocz, glukoza)
  • EKG
  • konsultacja ortopedyczna
  • orzeczenie lekarza sportowego

Termin ważności: 12 miesięcy

Płatne w dniu badań na miejscu. Obowiązkowo należy posiadać próbkę moczu dziecka z dnia badania (w specjalnym pojemniku / probówce). Prosimy, by osoby, które będą miały przeprowadzane badania laboratoryjne były na czczo lub po bardzo lekkim śniadaniu na minimum 1,5 h przed badaniem analitycznym krwi.

INNE WPISY

F
F
?