Rozrywka online to łatwy sposób na oderwanie się od rutyny - Ice Casino

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

POGOŃ SKILLS CAMP 2019.

Pogoń Skills Camp to projekt, który zrealizujemy po raz pierwszy, ale zapewne nie ostatni. Wszystko zależy od tegorocznego wydarzenia, dlatego liczymy na bardzo pozytywny odzew!

W skrócie – w dniach od 11 do 18 sierpnia zapraszamy do udziału w obozie techniki indywidualnej w Ustrzykach Dolnych! Wyjazd można potraktować jako pierwszy wakacyjny obóz z KSPN Pogoń Kraków (dla osób, które np. nie mogły pojechać w swoim pierwotnym terminie) lub zgrupowanie nr 2, doskonałe dla rozwoju osobistego. 

W ramach Pogoń Skills Camp prowadzić będziemy specjalistyczne treningi techniczne o charakterze indywidualnym w małych, max. 8-osobowych grupach, zgodnie z dedykowanym programem przygotowanym na tę okazję przez naszą akademię.

Zgrupowanie przeznaczone jest dla wszystkich młodych piłkarzy lub piłkarek z roczników 2008, 2009, 2010, 2011 i 2012. Istnieje możliwość udziału osób spoza naszej akademii.

UWAGA! Liczba miejsc jest ograniczona jedynie do 16.

Bazą zgrupowania będzie “stolica” regionu, czyli Ustrzyki Dolne, a w szczególności Hotel “Strwiąż”, położony w samym centrum miejscowości. Będzie to również idealne centrum wypadowe, bo nie omieszkamy w trakcie tego zgrupowania skorzystać z górskiej wyprawy i przebywania sam na sam z prawdziwą, czystą i nieskazitelną naturą.

Na miejscu będą przebywać również grupy treningowe naszego klubu z roczników 2004 i 2006.

Kadrę szkoleniową Pogoń Skills Camp stanowić będzie co najmniej 2 trenerów, a obóz oczywiście będzie zorganizowany zgodnie z wszelkimi przepisami dotyczącymi wypoczynku dzieci i młodzieży, a co za tym idzie zgłoszony do Kuratorium Oświaty oraz Sanepidu.

Pełny i ostateczny koszt wyjazdu to 900 złotych.

W opłatę wliczone jest:
– zakwaterowanie w pokojach 3 i 4-osobowych z łazienkami
– wyżywienie (3 posiłki dziennie)
– korzystanie z wszelkich obiektów sportowych, w tym boisk
– korzystanie z innych udogodnień obiektu
– wycieczki
– atrakcje
– transport tam i z powrotem
– opieka wykwalifikowanych wychowawców (trenerów) i kierownika wypoczynku
– ubezpieczenie NNW

Zapisów dokonujemy wyłącznie mailowo na adres obozy@kspn.pl w tytule wpisując „Pogoń Skills Camp”, a w treści imię i nazwisko oraz dokładną datę urodzenia uczestnika.

Ostatecznym potwierdzeniem udziału w obozie jest wpłata gotówką w trakcie Dyżurów Koordynatorów lub na konto główne Akademii (nr 32 1050 1445 1000 0090 8042 1572), w tytule: “Pogoń Skills Camp Ustrzyki Dolne”, imię i nazwisko zawodnika, rocznik.

INNE WPISY

F
F
?