Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

#PodwieczorekCzwartkowy – Pakulski, Kilarski i Wspólnicy

W kolejnej odsłonie naszego biznesowego cyklu #PodwieczorekCzwartkowy przedstawiamy kancelarię prawną Pakulski, Kilarski i Wspólnicy. Nasza współpraca obejmuje partnerstwo kancelarii, porady oraz konsultacje prawne i administracyjne dla klubu.

Każdy z członków zespołu jest specjalistą w danej dziedzinie prawa. Głównymi specjalizacjami są prawo podatkowe i karne, w tym karnoskarbowe oraz prawo administracyjne. Ponadto, wśród pracowników kancelarii są fachowcy z zakresu prawa własności intelektualnej, którzy posiadają doświadczenie w obrębie prawa autorskiego, własności przemysłowej oraz zwalczaniu nieuczciwej konkurencji. Oprócz tego, zespół świadczy między innymi usługi doradztwa prawnego w dziedzinie life science oraz posiada doświadczenie w zakresie rynku e-Commerce.

Głównymi filarami pracy kancelarii są:

  • Interes naszych klientów
  • Opłacalność naszych działań
  • Planowanie strategiczne, pietyzm i skrupulatność
  • Warsztat prawny najwyższej jakości

Adwokaci i radcy prawni dzięki swojemu bogatemu doświadczeniu potrafią zadbać o interesy klientów z należytą starannością.

Kancelaria stworzyła specjalny dział StartMeUp, skupiający się na obsłudze start up’ów. Wyróżnia go podejście do klienta. Prawnicy dbają o “spokojną głowę” i pomagają startupowcom na każdym etapie ich działalności, zajmując się między innymi takimi rzeczami jak przygotowanie umów założycielskich, negocjacja z inwestorami czy rejestracja spółki.

Na stronie internetowej można znaleźć również odnośnik do bloga, gdzie znajdują się branżowe wpisy związane z różnymi prawniczymi zagadnieniami (np. prawo autorskie, postępowanie cywilne, podatki czy znak towarowy).

Kancelaria posiada swoje siedziby między innymi w Krakowie i Kielcach.

Więcej informacji o naszym partnerze znajdziecie tutaj.

INNE WPISY

Dziś 9 urodziny obchodzi

Szymon Niewęgłowski

Dziś 12 urodziny obchodzi

Tomasz Srogosz

Dziś 18 urodziny obchodzi

Bartosz Gębala

F
F
?