Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

#PodwieczorekCzwartkowy – Grupa Partner Biuro Obsługi Imprez

Pierwszym lipcowym bohaterem naszego wirtualnego cyklu #PodwieczorekCzwartkowy jest Grupa Partner Biuro Obsługi Imprez, która – jak sama nazwa wskazuje – zajmuje się szeroko rozumianą obsługą wydarzeń.

Jubileusz 70-lecia klubu, Festiwale Sportowe czy turnieje z cyklu Pogoń Kraków Cup – to między innymi przy okazji organizacji tych wydarzeń korzystaliśmy z zaplecza technicznego Grupy Partner.

Firma na co dzień zajmuje się realizacją eventów, imprez firmowych, koncertów, pokazów mody oraz konferencji. Oprócz tego oferuje usługę streamingu na żywo, która szczególnie w tych czasach zyskała mocno na popularności.

W swoim zapleczu technicznym Grupa Partner posiada wszystkie niezbędne sprzęty do obsługi imprez na najwyższym poziomie, między innymi profesjonalne nagłośnienie, oświetlenie, przenośne sceny itp.

Firma powstała w 2002 roku w Krakowie. Przez tak długi okres działania współpracowała z wieloma znanymi markami. Jej wieloletnie doświadczenie pozwala na realizację zarówno dużej imprezy firmowej, jak również skromnego spotkania biznesowego.

Więcej informacji o naszym partnerze znajdziecie tutaj.

INNE WPISY

Dziś 10 urodziny obchodzi

Filip Ślipek

F
F
?