Rozrywka online to łatwy sposób na oderwanie się od rutyny - Ice Casino

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

#PodwieczorekCzwartkowy – Asystent Trenera

Numer cztery w naszym biznesowym cyklu #PodwieczorekCzwartkowy to czasopismo Asystent Trenera.

Co dwa miesiące do akademii trafia paczka nowych egzemplarzy wydawnictwa, z których wiedzę czerpią nasi trenerzy. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy ciągle się rozwijać i poszerzać szkoleniowe horyzonty. W Asystencie Trenera znajdujemy artykuły, które są przeznaczone zarówno dla trenerów dorosłych, młodzieży jak i przede wszystkim dzieci. Dla nas to wprost lektura obowiązkowa.

Asystent Trenera jest również partnerem merytorycznym projektu Akademia Młodego Trenera.

Skład redakcji stanowią profesjonaliści i pasjonaci w swoich dziedzinach. Odpowiednie wykształcenie kierunkowe, bogaty zasób wiedzy oraz doświadczenie zawodowe umożliwiają codzienne budowanie serwisu, a także innych produktów z nim związanych. Z redakcją współpracuje spore grono trenerów i specjalistów, będących w ścisłej polskiej czołówce w swojej branży.

Asystent Trenera to potężna dawka wiedzy dla szkoleniowców. Można w nim znaleźć szereg pomysłów, nowych rozwiązań treningowych, a także wiele tematów wiążących się bezpośrednio i pośrednio ze szkoleniem w piłce nożnej, które są przedstawione i wyjaśnione w przejrzysty sposób.

Zdarza się tak, że z różnych powodów (np. finansowych) trener nie ma możliwości wyjazdu na staż, czy też uczenia się bezpośrednio od najlepszych polskich szkoleniowców. To problem, ponieważ pozbawiony jest wtedy szansy poznania najnowszych światowych trendów taktycznych w piłce nożnej. Właśnie dla takich trenerów jest ten portal/czasopismo, w którym uznani fachowcy dzielą się swoimi doświadczeniami i wiedzą.

Serwis internetowy Asystent Trenera powstał w 2008 roku. Celem jaki przyświecał autorom projektu było wprowadzenie nowej jakości usług w dziedzinie szkolenia w piłce nożnej.

Więcej o naszym partnerze znajdziecie tutaj.

INNE WPISY

Dziś 11 urodziny obchodzi

Mikołaj Dorocki

F
F
?