Rozrywka online to łatwy sposób na oderwanie się od rutyny - Ice Casino

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Podstawowe wytyczne do treningów od 18 maja 2020 r.

Bardzo prosimy Was o sumienne stosowanie się do wszystkich narzuconych odgórnie zasad i ścisłego reżimu związanego z uczestnictwem w treningach. Poniżej przedstawiamy jedynie kilka najważniejszych zasad, które obowiązują na zajęciach od 18 maja 2020 r. W przypadku jakichkolwiek pytań pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 1. Treningi odbywają się w grupach max. 22 zawodników + 4 trenerów (całe pełnowymiarowe boisko) lub w grupach max. 16 zawodników + 3 trenerów na połowach (lub 1/3) pełnowymiarowych boisk lub w grupach max. 14 zawodników + 2 trenerów na boisku Orlik na J&J.

 2. Rodzice/opiekunowie każdego z zawodników zapisanych na zajęcia mają obowiązek wypełnić nowe oświadczenie dotyczące udziału dziecka w treningach. Zdjęcie podpisanego oświadczenia należy wysłać smsem trenerowi danej grupy. Trener dopuszcza do udziału w zajęciach po stwierdzeniu prawidłowo wypełnionego i czytelnego oświadczenia.
  Oświadczenie jest m.in. do pobrania z naszej strony głównej.

 3. Treningi trwają ściśle dokładnie tyle ile zapisano w grafiku. Prosimy o punktualność przywozu i odbioru po zajęciach. Osoba wyraźnie spóźniona niestety nie będzie mogła wejść na trening.

 4. Zawodnicy przyjeżdżają na trening już przebrani. Po treningu również się nie przebierają. 

 5. Obowiązuje zakaz podawania rąk czy przybijania „piątek” na przywitanie czy pożegnanie.

 6. Zawodnicy nie muszą mieć maseczki ochronnej w trakcie zajęć, ale muszą je posiadać do momentu wejścia na obiekt i w momencie jego opuszczania.

 7. W trakcie treningu może sporadycznie dochodzić do wynikającego z toku zajęć kontaktu pomiędzy zawodnikami.

 8. Obowiązuje zakaz korzystania z szatni i budynków. Dostępna będzie tylko jedna wyznaczona na każdym obiekcie toaleta.

 9. Na stadionie Pogoni odbiór przed treningiem odbywa się przez bramę nr 1 (brama główna) a odbiór po treningu przy bramie nr 2 (brama obok sali okolicznościowej).

 10. Na J&J brama wejściowa/wyjściowa na boiska będzie usytuowana między parkingiem a boiskami.

 11. Przy wchodzeniu oraz opuszczaniu obiektu każdą osobę obowiązuje dokładna dezynfekcja rąk (stosowne środki będą przygotowane).

 12. Zawodnicy na trening mogą ze sobą zabrać jedynie plecak i obowiązkowo własną butelkę / bidon z wodą. 

 13. Rodzice nie mogą wejść za bramę wejściową/wyjściową na boiska. Prosimy o nie grupowanie się na parkingach, chodnikach czy przy ulicy.

 14. Szczegółowe regulaminy: obiektu i zajęć na stadionie Pogoni oraz zajęć na J&J są zamieszczone na stronie głównej.

 

INNE WPISY

F
F
?