Rozrywka online to łatwy sposób na oderwanie się od rutyny - Ice Casino

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

OTWARTE zapisy na drugi obóz letni!

Iwonicz, piękna i spokojna podkarpacka miejscowość w bezpośredniej okolicy słynnego uzdrowiska będzie miejscem gdzie zgrupowanie letnie spędzą nasze piłkarki (po raz pierwszy w historii!) oraz piłkarze z kategorii wiekowej orlik.

W Ośrodku Szkoleniowo-Wychowawczym Zadwór gościliśmy już wcześniej kilkukrotnie, np. przy okazji krośnieńskich turniejów. Zawsze były to wizyty pełne dobrych wspomnień, dlatego nareszcie przeprowadzimy tam również „pełnowymiarowe” zgrupowanie, którego wprost nie możemy się doczekać!

Zadwór mówiąc w skrócie to miejsce, które gwarantuje możliwość aktywnego wypoczynku na super poziomie. Doskonałe jedzenie zapewnia energię na korzystanie z pobliskiej infrastruktury sportowej – pełnowymiarowego boiska piłkarskiego z naturalną murawą, kompleksu Orlik, boiska plażowego do piłki nożnej, siatkonogi czy siatkówki.

Kadra szkoleniowa składająca się z co najmniej 5 trenerów dobrze wykorzysta również sale multimedialne, w których zawodnicy będą poznawać kolejne tajniki taktyki i rozumienia gry.

Obóz oczywiście będzie zorganizowany zgodnie z wszelkimi przepisami dotyczącymi wypoczynku dzieci i młodzieży, a co za tym idzie zgłoszony do Kuratorium Oświaty oraz Sanepidu.

Pełny i ostateczny koszt obozu to 900 złotych.

W opłatę wliczone jest:
– zakwaterowanie w pokojach 2, 3 i 4-osobowych z łazienkami
– wyżywienie (4 posiłki dziennie)
– korzystanie z wszelkich obiektów sportowych, w tym boisk
– korzystanie z innych udogodnień obiektu (sale mutlimedialne, salka treningowa, stoły do tenisa stołowego)
– wycieczki
– atrakcje
– transport tam i z powrotem
– opieka wykwalifikowanych wychowawców (trenerów) i kierownika wypoczynku
– ubezpieczenie NNW

Do zapisów zapraszamy wszystkie zawodniczki z grupy treningowej DZIEWCZYNKI oraz zawodników z grup treningowych:

  • rocznika 2008 (KRYCHOWIAK U-11, LINETTY U-11)
  • rocznika 2009 (PAZDAN U-10, PISZCZEK U-10 oraz dzieci z tego rocznika z grupy BERESZYŃSKI U-10).

Ilość miejsc jest ograniczona! Zapisów dokonujemy wyłącznie poprzez system Sportsmanago i specjalną zakładkę pt. „Obozy”.

Ostatecznym potwierdzeniem udziału w obozie jest wpłata zaliczki w wysokości 200 zł do dnia 30.04.2019 r. gotówką w trakcie Dyżurów Koordynatorów lub na konto główne Akademii (nr 32 1050 1445 1000 0090 8042 1572), w tytule: „obóz letni”, imię i nazwisko dziecka, rocznik.

Pytania ogólne dotyczące wyjazdu można kierować do nas za pośrednictwem systemu Sportsmanago lub poprzez adres e-mail: obozy@kspn.pl.

INNE WPISY

Dziś 14 urodziny obchodzi

Szymon Ślósarczyk

Dziś 15 urodziny obchodzi

Stanisław Knytel

F
F
?