Rozrywka online to łatwy sposób na oderwanie się od rutyny - Ice Casino

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Obóz letni Zawoja 27.07-03.08.2024

„Zatem nadszedł już czas
Na nasz trzeci raz
I nikt powiedzieć się nie boi
Że znów jedziemy do Zawoi”
Autor (na szczęście) nieznany

No dobra, w wiersze to my nie umiemy, ale w obozy chyba tak 😉 2016 i 2022. To daty naszych ostatnich bardzo owocnych wizyt letnich w najdłuższej polskiej wiosce. Przyznajemy, że czasem lubimy wracać w miejsca, które dobrze znamy i cenimy, a Zawoja taka jest. Mało tego znamy nie tylko samą miejscowość, ale i gospodarzy naszego lipcowo-sierpniowego zgrupowania. A to już naprawdę duża przewaga.

Domy wypoczynkowe MALIK. Trzy piękne, kameralne obiekty znajdujące się przy jednej uliczce w centrum Zawoi, a jednocześnie w bardzo spokojnej okolicy i daleko od głównej drogi. Mamy tam maksymalnie 70 miejsc w czyściutkich (sprawdzone!) i słonecznych pokojach 3,4,5-osobowych z łazienkami. Oznacza to ni mniej ni więcej, że cały obiekt złożony z trzech „podobiektów” będzie do naszej wyłącznej dyspozycji 🙂 Ogromną zaletą tego miejsca jest wyżywienie – nie jakiś „hurtowy” catering tylko robione na miejscu pyszne, domowe jedzenie.

Na miejscu do dyspozycji są również duże, zielone ogrody, sale multimedialne, paleniska na ewentualne integracyjne ogniska czy pomieszczenia z rozrywkami „między-treningowymi” typu „piłkarzyki” czy tenis stołowy.

Przejdźmy do tego, co wszystkie „misie” lubią najbardziej. Boisko. Piękne, wielkie, z równiuteńką murawą. Rozgrzewki niestety nie zrobimy nawet w drodze na nie, bo to z ośrodka raptem 300 metrów spacerku. Obok mamy jeszcze małe boisko wielofunkcyjne (na intensywne wieczory ze sportami uzupełniającymi) i pełnowymiarową halę jakby bardzo padało. A jakby mniej padało to pojedziemy na Orlika w górę Zawoi. Normalnie można by podejść, ale no wiecie – Zawoja i jej odległości.. 😉

Zgrupowanie tradycyjnie będzie zorganizowane zgodnie z wszelkimi przepisami dotyczącymi wypoczynku dzieci i młodzieży, a co za tym idzie zgłoszone do Kuratorium Oświaty oraz Sanepidu, których to instytucji kontrole pozytywnie przechodzimy na bieżąco w trakcie zimowych i letnich zgrupowań.

Pełny koszt obozu zawiera w sobie wszystko, czyli:
– transport nowoczesnymi, wygodnymi i bezpiecznymi autokarami na miejsce i z powrotem do Krakowa
– zakwaterowanie
– pełne wyżywienie (4 posiłki dziennie) i woda do picia bez limitu
– korzystanie z wszelkich obiektów sportowych, w tym boisk
– wszystkie dodatkowe atrakcje
– opieka wykwalifikowanych wychowawców-trenerów i kierownika wypoczynku
– ubezpieczenie NNW

Powyższy turnus jest przeznaczony dla zawodniczek i zawodników z grup:
– FRANKOWSKI
– SZCZĘSNY
– BERESZYŃSKI
– KAPŁON
– PIĄTEK
– FABIAŃSKI
– PAJOR
– ZIELIŃSKI
– KLICH
– MODER
– KALETKA*
– SZYMAŃSKI*
– ŚWIDERSKI*

* zawodniczki/zawodnicy tych grup mogą wyjechać na obóz po wcześniejszej konsultacji z trenerką/trenerem

Zapisy są dwustopniowe:
1) rezerwacja miejsca następuje poprzez wypełnienie ankiety dla odpowiedniego obozu w systemie Protrainup. Link do ankiety znajduje się w zakładce „OGŁOSZENIA KLUBOWE”.
2) potwierdzeniem uczestnictwa w obozie jest wpłata zaliczki w wysokości 700 zł gotówką w trakcie Dyżurów Koordynatora lub przelewem na “obozowe” konto Akademii (nr 79 1050 1445 1000 0090 8059 4550), w tytule: “obóz letni Zawoja”, imię i nazwisko zawodnika, rocznik.

Koszt obozu:
– 1650 złotych w przypadku wpłaty zaliczki do 30.04.2024 r. włącznie
– 1750 złotych
w przypadku wpłaty zaliczki po 30.04.2024 r.

Brak wpłaty wymaganej zaliczki do 15.05.2023 r. włącznie może skutkować  usunięciem z listy rezerwacyjnej.

Ilość miejsc jest ograniczona do 65. Obowiązuje zasada pierwszeństwa rezerwacji miejsca.

INNE WPISY

F
F
?