Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Harmonogram na 22-26 sierpnia.

Poniżej znajdziecie harmonogram treningów w dniach 22-26 sierpnia.  To pierwszy tydzień po obozach, więc harmonogram treningów jest już mocno zbliżony do stałego grafiku jesiennego. Tylko w niektórych przypadkach lokalizacja treningu została zmieniona z B13 na J&J ze względu na prognozowane opady deszczu.

Treningi prowadzić będą już trenerzy pracujący na stałe przy grupach, a ewentualne zmiany oznaczone są w nawiasach przy terminie zajęć.

Członkostwo w klubie ma charakter ciągły, więc na zajęcia nie trzeba się zapisywać. Jednak informacja do trenera prowadzącego grupę (w nowym sezonie) o ewentualnej nieobecności w danym sierpniowym tygodniu pomoże mu przygotować konspekty poszczególnych treningów.

Jeśli chodzi o opłaty to składka członkowska jest płatna przez 11 miesięcy w roku (bez lipca), a zatem obowiązuje również w sierpniu (w stałej wysokości i nie jest w żaden sposób zależna np. od ilości treningów czy ilości obecności).

W razie pytań – niezmiennie jesteśmy do Waszej dyspozycji.

 PONIEDZIAŁEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIĄTEK
JUNIORZY U-19

Trener: P.Dobroch
II trener: M.Tomala
Trener przygotowania motorycznego: P.Doncer
18:45-20:15
J&J Sport Center boisko główne
19:15-20:15
motoryka
sala motoryczna Baczyńskiego 13
18:30-20:00
J&J Sport Center boisko główne
19:00-20:30
Stadion Pogoni
JUNIORZY U-17

Trener: B.Kuraś
II trener: P.Madej
Trener przygotowania motorycznego: P.Doncer
20:15-21:15
motoryka
sala motoryczna Baczyńskiego 13
19:00-20:30
J&J Sport Center boisko główne
mecz ligowy19:15-20:45
Stadion Pogoni
LEWANDOWSKI U-15
2008/2009

Trener: D.Pruss
II trener: M.Żurek
19:30-21:00
J&J Sport Center boisko główne
19:00-20:00
motoryka
sala motoryczna Baczyńskiego 13
(Ziarko)
19:00-20:30
Stadion Pogoni
16:00-17:30
Stadion Pogoni
KĘDZIORA U-15
2008/2009

Trener: M.Ciesielski
II trener: M.Sroka
Trener przygotowania motorycznego: S.Ziarko
18:00-19:00
motoryka
sala motoryczna Baczyńskiego 13
18:30-20:00
Stadion Pogoni
19:00-20:30
Stadion Pogoni
16:00-17:30
Stadion Pogoni
(Sroka)
PISZCZEK U-15
2008/2009

Trener: M.Dachowski
II trener: K.Pospuła
Trener przygotowania motorycznego: S.Ziarko
19:00-20:30
J&J Sport Center boisko główne
16:00-17:30
J&J Sport Center boisko główne
17:00-18:00
motoryka
sala motoryczna Baczyńskiego 13
(Ziarko)
17:00-18:30
J&J Sport Center boisko główne
GLIK U-13
2010

I trener: P.Mrozek
II trener: D.Foryś
Trener przygotowania motorycznego: S.Ziarko
17:00-18:00
motoryka
sala motoryczna Baczyńskiego 13
16:00-17:30
J&J Sport Center boisko główne
19:00-20:30
Stadion Pogoni
17:45-19:15
J&J Sport Center boisko główne
MILIK U-13
2010

Trener: S.Żurawiecki
II trener: M.Ciesielski
Trener przygotowania motorycznego: S.Ziarko
16:00-17:30
J&J Sport Center boisko główne
18:00-19:00
motoryka
sala motoryczna Baczyńskiego 13
mecz ligowy17:30-19:00
Stadion Pogoni
(Żurawiecki / Sroka)
17:30-19:00
J&J Sport Center boisko główne
BORUC U-12
2010/2011

Trener: S.Camara
II trener:
17:00-18:00
motoryka
sala motoryczna Baczyńskiego 13
17:30-19:00
Stadion Pogoni
17:45-19:15
Stadion Pogoni
17:45-19:15
J&J Sport Center boisko główne
BŁASZCZYKOWSKI U-12
2011

Trener: M.Sroka
II trener: S.Żurawiecki
17:45-19:15
J&J Sport Center boisko główne
17:00-18:00
motoryka
sala motoryczna Baczyńskiego 13
(Ziarko)
turniej w Kielcach16:00-17:30
Stadion Pogoni
GÓRSKI U-12 (dawniej RYBUS)
2011

Trener: D.Foryś
II trener: P.Mrozek
18:00-19:30
J&J Sport Center boisko główne
18:00-19:30
J&J Sport Center boisko główne
18:00-19:00
motoryka
sala motoryczna Baczyńskiego 13
16:00-17:30
J&J Sport Center boisko główne
BEDNAREK U-10
2012

Trener: B.Pasiut
II trener: W.Falenta
16:00-17:30
J&J Sport Center boisko główne
(Pasiut / Pruss)
18:00-19:30
J&J Sport Center boisko główne
19:00-20:30
Stadion Pogoni
NAWAŁKA U-11
2012

Trener: M.Żurek
II trener: B.Pasiut
17:45-19:15
J&J Sport Center boisko główne
16:00-17:30
Stadion Pogoni
17:15-18:45
J&J Sport Center boisko główne
KOWNACKI U-10
2013

Trener: M.Tomala
II trener: K.Pospuła
18:00-19:30
Stadion Pogoni
17:30-19:00
Stadion Pogoni
18:30-20:00
J&J Sport Center boisko główne
SZCZĘSNY U-10
2013

Trener: P.Czajka
II trener: K.Pospuła
17:15-18:45
J&J Sport Center boisko główne
17:15-18:45
Stadion Pogoni
16:00-17:30
J&J Sport Center boisko główne
KAPŁON U-9
2014

Trener: P.Madej
II trener: M.Słomka
17:15-18:30
Stadion Pogoni
16:00-17:15
Stadion Pogoni
18:00-19:15
Stadion Pogoni
PIĄTEK U-9
2014

Trener: M.Dachowski
II trener: P.Dębski
17:30-18:45
Stadion Pogoni
16:00-17:15
Stadion Pogoni
18:45-20:00
J&J Sport Center boisko główne
FABIAŃSKI U-8
2015

Trener: D.Pruss
II trener: W.Falenta
17:45-19:00
Stadion Pogoni
(Pruss / Ciesielski)
17:15-18:30
Stadion Pogoni
17:45-19:00
Stadion Pogoni
ZIELIŃSKI U-8
2015

Trener: M.Tomala
II trener: M.Ciesielski
16:45-18:00
Stadion Pogoni
17:15-18:30
Stadion Pogoni
16:00-17:15
Stadion Pogoni
KLICH U-7
2016

Trener: P.Madej
II trener: N.Pajda
17:30-18:45
Stadion Pogoni
16:30-17:45
Stadion Pogoni
MODER U-7
2016

Trener: M.Słomka
II trener: D.Pruss
17:15-18:30
Stadion Pogoni
16:00-17:15
Stadion Pogoni
SZYMAŃSKI U-6

Trenerka: N.Pajda
II trener: M.Aleksandrowski
17:15-18:30
Stadion Pogoni
(Kraków, ul. Baczyńskiego 13)
16:00-17:15
Stadion Pogoni
(Kraków, ul. Baczyńskiego 13)
ŚWIDERSKI U-6
2017

Trener: M.Aleksandrowski
II trenerka: N.Pajda
16:00-17:15
Stadion Pogoni
(Kraków, ul. Baczyńskiego 13)
18:00-19:15
Stadion Pogoni
(Kraków, ul. Baczyńskiego 13)
DZIEWCZYNKI
2013-2017

Trenerka: N.Pajda
18:45-20:00
Stadion Pogoni
17:30-18:45
Stadion Pogoni

INNE WPISY

Dziś 13 urodziny obchodzi

Patryk Bąbka

F
F
?