Rozrywka online to łatwy sposób na oderwanie się od rutyny - Ice Casino

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

OBÓZ GŁUCHOŁAZY 17-24.02.2024

„Banderoza” w Głuchołazach. Nazwa znana każdemu kto organizuje obozy sportowe w Polsce. Miejsce niemalże legendarne. Pogoń już tam była i to kilka razy – po raz pierwszy w 2010, a ostatni w 2019 roku. Teraz wracamy!

Banderoza, a ściślej Kompleks Turystyczny „Sudety” to otoczony mnóstwem zieleni rozległy teren z pawilonami mieszkalnymi, salami konferencyjnymi, boiskami i innymi, licznymi obiektami sportowymi, leżący w oddaleniu kilku minut spacerem od centrum Głuchołaz w województwie opolskim.

W niewielkich Głuchołazach i ich okolicy zdecydowanie jest gdzie uprawiać sport, a szczególnie grać w piłkę nożną. Pełnowymiarowe boiska sztuczne w pobliżu są aż dwa. Jedno to Stadion Miejski leżący niedaleko centrum miejscowości. A drugie to świeżo wyremontowane boisko w Mikulovicach. My będziemy dojeżdżać na treningi właśnie głównie na ten drugi obiekt położony w … Czechach, tuż za granicą która znajduje się ledwie 3 km od ośrodka. UWAGA! Mimo, że kontrole na granicach nie są prowadzone, a autobusy ośrodka jeżdżące do Czech są doskonale znane to wszystkich uczestników obozu obowiązuje konieczność posiadania wybranego dokumentu tożsamości – dowodu osobistego albo paszportu.

W razie potrzeby do dyspozycji będziemy mieć również znajdujące się na terenie ośrodka boisko Orlik pod balonem oraz oddalone o ledwie 150 metrów od obiektu – ogromną halę sportową z pełnym wyposażeniem, a nawet siłownię, saunę i grotę solną!

Obozowicze zakwaterowani zostaną w charakterystycznych niskich pawilonach, w świeżo wyremontowanych pokojach 4- lub 6-osobowych z łózkami piętrowymi, łazienkami i wi-fi. Jako ciekawostkę podamy fakt, że Banderoza to chyba jedyne miejsce w Polsce oferujące odwiedzającym nielimitowane posiłki i stałą opiekę medyczną na terenie obiektu! Na miejscu można też korzystać z pralni, co szczególnie w warunkach zimowych może być rzeczą bardzo przydatną.

Uczestników czeka również pieszy rajd na Górę Chrobrego (495 m n.p.m.), rywalizacja w wielkich grach plenerowych, np. Yenga XXL czy Mega Bierki, zimowe ognisko z kiełbaskami i 2 sesje w bardzo zdrowej jaskini solnej!

Zgrupowanie tradycyjnie będzie zorganizowane zgodnie z wszelkimi przepisami dotyczącymi wypoczynku dzieci i młodzieży, a co za tym idzie zgłoszone do Kuratorium Oświaty oraz Sanepidu, których to instytucji kontrole pozytywnie przechodzimy na bieżąco w trakcie zimowych i letnich zgrupowań.

Pełny koszt obozu zawiera w sobie wszystko, czyli:
– transport nowoczesnymi, wygodnymi i bezpiecznymi autokarami na miejsce i z powrotem do Krakowa
– zakwaterowanie
– pełne, nielimitowane wyżywienie (4 posiłki dziennie) i woda do picia
– korzystanie z wszelkich obiektów sportowych, w tym boisk
– wszystkie dodatkowe atrakcje
– opieka wykwalifikowanych wychowawców-trenerów i kierownika wypoczynku
– ubezpieczenie NNW

Powyższy turnus jest przeznaczony dla wszystkich zawodników z grup treningowych:
– JUNIORZY U-17 II
– PISZCZEK U-15
– MILIK U-14
– BŁASZCZYKOWSKI U-13

Zapisy są dwustopniowe:
1) wstępna rezerwacja miejsca następuje poprzez wypełnienie ankiety dla odpowiedniego obozu w systemie Protrainup. Link do ankiety znajduje się w zakładce „OGŁOSZENIA KLUBOWE”. Jedynie zalogowane osoby będące przypisane do klubu będą mogły wypełnić ankietę.
2) potwierdzeniem uczestnictwa w obozie jest wpłata zaliczki w wysokości 500 zł gotówką w trakcie Dyżurów Koordynatora lub przelewem na “obozowe” konto Akademii (nr 79 1050 1445 1000 0090 8059 4550), w tytule: “obóz zimowy Głuchołazy”, imię i nazwisko zawodnika, rocznik.

Koszt obozu:
– 1500 złotych w przypadku wpłaty zaliczki do 15.12.2023 r. włącznie
– 1600 złotych
w przypadku wpłaty zaliczki po 15.12.2023 r.

Brak wpłaty wymaganej zaliczki do 31.12.2023 r. może skutkować  usunięciem z listy rezerwacyjnej.

Ilość miejsc jest ograniczona. Obowiązuje zasada pierwszeństwa rezerwacji miejsca.

Wyjazd na ten obóz nastąpi w godzinach popołudniowych, w okolicach 13:00-14:00.

INNE WPISY

F
F
?