Rozrywka online to łatwy sposób na oderwanie się od rutyny - Ice Casino

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Kto zostanie KRÓLEM KARNIAKÓW?

Młodzi bramkarze w Krakowie mieli już „Trenuj z Mistrzem” – charytatywną imprezę z udziałem najlepszych polskich golkiperów. Z naszego miasta wyszła także inspiracja „Bitwy Bramkarskiej”, turnieju polegającego na rywalizacji dwóch bramkarzy, rozgrywających strzeleckie pojedynki 1 na 1 na specjalnie przygotowanych boiskach. Jakiś czas temu odbyła się także pierwsza edycja innego bramkarskiego wydarzenia – „Króla Karniaków”.

Inicjatywa Keepers Foundation i Marka Dragosza wraca do Krakowa po czterech latach dzięki KSPN Pogoń Kraków. Wszyscy wyżej wymienieni serdecznie zapraszają na wyjątkowy bramkarski turniej o tytuł mistrza rzutów karnych.
Tytułowym „Królem Karniaków” zostanie oczywiście ten, który będzie bronił „jedenastki” najlepiej. Jednak oprócz intuicji i umiejętności czysto bramkarskich przydadzą się także umiejętności strzeleckie.

Rywalizacja odbywać się będzie bowiem w bardzo prostej formule – w ramach danej kategorii wiekowej (jednej z czterech) każdy bramkarz każdemu bramkarzowi strzela rzuty karne. Zwycięzcą zostanie ten, który osiągnie najwyższą skuteczność obron. Proste, widowiskowe, pełne emocji.

Zainteresowanie udziałem w tym wydarzeniu tradycyjnie wyraziło kilku specjalistów w dziedzinie bronienia rzutów karnych, których znamy z ekranów telewizorów i boisk Ekstraklasy.

Turniej odbędzie się 23 listopada 2019 roku na obiektach J&J Sport Center przy ul. Winnickiej 40 w Krakowie. Początek o godz. 14:00.

Zbiórka uczestników do godz. 13:30.

Rywalizacja toczyć się będzie w czterech kategoriach wiekowych:
I KATEGORIA – roczniki 2001′, 2002′, 2003′ 2004’
II KATEGORIA – roczniki 2005′, 2006′, 2007′
III KATEGORIA – roczniki 2008′, 2009′, 2010′
IV KATEGORIA – roczniki 2011′, 2012′, 2013′

Zapraszamy wszystkich chętnych bramkarzy do udziału we wspólnej zabawie. Na wszystkich czekają nagrody i pamiątki.

Zapisy i szczegóły wydarzenia:
e-mail: tadeusz.kapuscinski@kspn.pl
tel.: 515 774 798

Koszt uczestnictwa w imprezie to 25 zł.

Dochód z imprezy przeznaczony jest na wsparcie leczenia i rehabilitacji jedenastoletniego Marcela Filo z Wieliczki, u którego zdiagnozowano guza mózgu o najwyższym (IV) stopniu złośliwości Medulloblastoma.

INNE WPISY

F
F
?