Rozrywka online to łatwy sposób na oderwanie się od rutyny - Ice Casino

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Juniorzy polecą na Maltę!

3 lutego 2020 roku będzie kolejnym historycznym dniem dla naszego klubu. Tego dnia bowiem rozpocznie się pierwsze w historii zgrupowanie zagraniczne jednego z zespołów Pogoni! 

Na podstawie współpracy nawiązanej w sierpniu z jednym z najprężniej działających maltańskich klubów – San Gwann FC, wdrożony zostanie projekt (na razie w formie pilotażowej), zakładający coroczną „wymianę” na linii Polska – Malta / Pogoń – San Gwann FC.

Zatem jeśli wszystko się uda to młodszy rocznik juniorów młodszych Pogoni co rok zimowe zgrupowanie spędzać będzie na tej przepięknej wyspie! W lutym przyszłego roku zaczyna rocznik 2004, a w następnych latach na obóz w tak wyjątkowym miejscu szansę mają zawodnicy z kolejnych roczników (2005, 2006, 2007, itd.).

Natomiast w lecie na naszych obiektach trenować będą młodzi piłkarze San Gwann FC.

Malta to wyspiarskie państwo-miasto położone na Morzu Śródziemnym, w odległości 81 km na południe od Włoch. Mieszkańcy w liczbie blisko 500 tysięcy zamieszkują przede wszystkim dwie główne wyspy – Maltę i Gozo. Państwo jest dobrze rozwinięte, ma bardzo wysokie wskaźniki jakości i zadowolenia z życia. Jest członkiem Unii Europejskiej i wielu innych organizacji międzynarodowych. Obowiązującą walutą jest euro, a językami urzędowymi maltański i angielski. Malta leży w strefie klimatu subtropikalnego typu śródziemnomorskiego, z krótkimi, bardzo łagodnymi zimami, ośmiomiesięcznym okresem z letnimi temperaturami oraz 300 dniami słonecznymi rocznie. Klimat Malty bywa nazywany najlepszym na świecie. W lutym średnia dzienna temperatura wynosi 16 stopni Celsjusza!

INNE WPISY

F
F
?