Search in title
Search in content
Post Type Selectors

I DRUŻYNA: Hokejowe granie w Wieliczce.

Pogoń w swoim drugim sparingu podczas zimowych przygotowań przegrała z Górnikiem Wieliczka 1-2. Bramkę dla naszej drużyny zdobył junior z rocznika 2005 – Kamil Pieprzyca, a asystował mu Maksymilian Zięba. Spotkanie zostało rozegrane w systemie hokejowym: trzy tercje po 40 minut.

Dużą część meczu determinowała pogoda. Opady śniegu z deszczem oraz bardzo silny wiatr nie bardzo pomagały w ładnej grze w piłkę, ale w funkcjonowaniu Pogoni na boisku widać było, że nowa filozofia gry wprowadzana przez trenera Dobrocha się zakorzenia. Pomimo braków kadrowych w naszym zespole oraz odniesionych podczas meczu kontuzji, było również kilka pozytywów, między innymi dobra gra testowanych zawodników oraz młodzieży, szczególnie wspomnianego Pieprzycy oraz Kończaka i Szułdrzyńskiego.

Górnik Wieliczka – POGOŃ Kraków 2-1 (1-0)

Skład:
Sikora – Mitka, Dziedzic, Liszka – Tyński, Dziekański, Pospuła, Król, Lachman – Piwowarczyk, Zięba oraz Pitala (BR), Dębowski, Kończak, Marriott, Pieprzyca, Szułdrzyński, Testowany I, Testowany II

Bramka:
51′ Pieprzyca (as. Zięba)