Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Drugi trening sekcji Amp Futbolu za nami!

W sobotę, 26 marca w samo południe na orliku pod balonem J&J Sport Center rozpoczął się trening naszej ampfutbolowej sekcji. Było to pierwsze spotkanie poświęcone tylko ampfutbolowi, bowiem w grudniu jeszcze wraz z podopiecznymi Stowarzyszenia Rodziców i Przyjaciół Osób z Zespołem Downa “Tęcza” oraz reprezentantami Polski w Amp Futbolu przeprowadziliśmy trening, a także wspólnie rozegraliśmy mecz.

Na sobotnich zajęciach pojawiło się 6 naszych podopiecznych: Julia, Kornelia, Oliwia, Antek, Arek oraz Kuba. Wszyscy wykazali się ogromnym zaangażowaniem i entuzjazmem podczas treningu!

Po wspólnej rozgrzewce trener Rafał Aksamit zaprosił bramkarzy do pracy typowej dla tej pozycji na boisku natomiast pozostali trenujący w trakcie zabaw z piłką mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności. Następnie przyszedł czas na mecz, do którego w drugiej połowie dołączyli rodzice naszych zawodników. Na zakończenie treningu zorganizowaliśmy konkurs rzutów karnych. W trakcie spotkania było mnóstwo śmiechu i znakomitych akcji, a serie jedenastek przyniosły wiele radości wszystkim ich ‘egzekutorom’.

Łącznie w treningu wzięło udział 12 zawodników. Oprócz podopiecznych ampfutbolowej sekcji na boisku pojawili się również przedstawiciele akademii z grup DZIEWCZYNKI oraz NAWAŁKA, a także Basia, siostra Antka, która wspierała brata na murawie i czynnie uczestniczyła w zajęciach! Sobotnie spotkanie zakończyliśmy wspólnym posiłkiem oraz zabawami integracyjnymi dla dzieci i rodziców.

Wszyscy uczestnicy treningu bawili się fantastycznie! Być może udało nam się już zbudować kilka przyjaźni na całe życie? Widok rozmawiających ze sobą rodziców, a także dzieci, które machają do siebie zza szyb samochodów wskazuje, że jest na to duża szansa! Już nie możemy się doczekać kolejnego spotkania!

INNE WPISY

Dziś 18 urodziny obchodzi

Tomasz Strach

F
F
?