Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

7. Festiwal Sportowy już 16 czerwca!

16 czerwca, już po raz siódmy odbędzie się Festiwal Sportowy, czyli tradycyjne podziękowanie od nas dla Was za trudy całego sezonu, który zbliża się ku końcowi.

Po raz kolejny działamy przy tym wielkim wydarzeniu wspólnie z naszym partnerem, sponsorem, mecenasem, a przede wszystkim przyjacielem jakim jest OSIEDLE EUROPEJSKIE!

SPĘDŹMY TEN DZIEŃ RAZEM!

Zaczniemy po raz pierwszy od słynnych “Zagubionych Butów“, czyli turnieju piłkarskiego rozgrywanego … na boso. Będą w nim mogli uczestniczyć wszyscy chętni – dzieci, rodzeństwa, rodzice, dziadkowie, wujkowie – w dowolnie wybranych drużynach. Pamiętajcie jednak, że obowiązuje wpisowe, którym jest jedna, dowolna para butów. Mogą to być buty piłkarskie lub inne sportowe, a mogą to być każde inne buty do chodzenia i co ważne – nie muszą to być buty nowe! Zebrane obuwie powędruje do Afryki, do tych którzy zwyczajnie takich luksusów nie posiadają…

Od początku dnia towarzyszyć nam (a przede wszystkim dzieciakom) będą tradycyjnie dmuchańce. Uchylając rąbka tajemnicy możemy tylko powiedzieć, że będzie ich naprawdę wiele 😉
Na najmłodszych natomiast czekać będzie specjalna Strefa Malucha.

W trakcie dnia będzie można żywo uczestniczyć także w pokazach i warsztatach tanecznych, freestyle’u piłkarskim, paintballu, konsultacjach dietetycznych oraz licznych konkursach z nagrodami.

Wśród nich będą m.in. uwielbiane rzuty karne dla Pań, osławiony Turbokozak dla Panów, konkurs koordynacyjny z Fitlight, ergowioślarz z ATKlub fitness & beauty, tor sprawnościowy w układzie rodzic + dziecko.

Przez cały dzień zapraszamy również do udziału w konkursie fantowym, w którym zarówno mały, jak i duży człowiek będzie miał szansę wygrać coś fajnego 😉

Przygotujcie się już teraz na punkty kulminacyjne Festiwalu:
– aukcja charytatywna (ok. godz. 12:00)
– finał konkursu fantowego z cennymi nagrodami (ok. godz. 16:30)

Oczywiście tego dnia nie zabraknie stoisk gastronomicznych, w których po atrakcjach sportowych skosztować będzie można potraw prosto z grilla, a na deser pysznych lodów!

Nie zapominajcie, że WSTĘP JEST WOLNY!!! ZAPRASZAMY!!!


Bieżące informacje o wydarzeniu można znaleźć również w tym miejscu – https://www.facebook.com/events/1058916617629376/

 

INNE WPISY

Dziś 8 urodziny obchodzi

Filip Tylek

Dziś 10 urodziny obchodzi

Filip Tyrała

Dziś 11 urodziny obchodzi

Michał Kokoszka

F
F
?