Rozrywka online to łatwy sposób na oderwanie się od rutyny - Ice Casino

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Zagraj w ZAGUBIONYCH BUTACH!

Już w najbliższą niedzielę, 16 czerwca w ramach 7. Festiwalu Sportowego z KSPN Pogoń Kraków i Osiedlem Europejskim odbędą się Zagubione Buty – jedyny w swoim rodzaju turniej piłkarski.

Zagubione Buty mają swoją bogatą historię i zawsze powiązane były z różnego rodzaju akcjami charytatywnymi. Turniej wiele lat temu wymyślił Marek Dragosz. Dziś natomiast Zagubione Buty z powodzeniem rozgrywane są w różnych miejscach w Polsce.

Turniej cechuje prostota. To typowe rozgrywki dla każdego, które na dodatek nie mają zbyt szczególnych przepisów gry. Chcemy by i tym razem była to przede wszystkim dobra zabawa.

Pamiętajcie jednak, że zespoły liczyć mogą maksymalnie 4 osoby. Jednorazowo na boisku przebywa 3 graczy. Zespoły mogą składać się z osób o dowolnej płci i wieku. W poprzednich edycjach organizowanych przez Keepers Foundation doświadczyliśmy drużyn złożonych z sąsiadów, kolegów i koleżanek, babci i wnuczków, rodziców, przyjaciół.

Boisko szerokie jest na 8 metrów, a długie na 16 metrów. Gramy na małe brameczki typu Kage 120×80 cm piłkami z gąbki, dokładnie takimi jakie możecie znaleźć w praktycznie każdym sklepie sportowym. Czas gry to 5 minut bez przerwy na zmianę stron. Nie ma sędziego. Werdykty uczestnicy rozstrzygają sami. Bramkarze nie bronią rękoma. Żeby kobietom było łatwiej – nie ma spalonych 😉

I najważniejsze… Zawodnicy rozgrywają spotkania boso, bez jakiegokolwiek obuwia!

Zapraszamy zatem wszystkich do tego typu gry. Nie tylko pomożemy w ten sposób Konradowi Adamczykowi dla którego zagramy, ale też dzieciakom w Afryce, które nigdy wcześniej nie miały prawdziwych butów.

Zapisy przyjmujemy od początku niedzielnego Festiwalu Sportowego – od godziny 9:00 bezpośrednio w miejscu zawodów, czyli na stadionie Pogoni przy ul. Baczyńskiego 13 w Krakowie.

INNE WPISY

F
F
?