Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

W Pogoni ze szlachetnym wsparciem!

Włączamy się i zachęcamy do włączenia się w tegoroczną pomoc w ramach Szlachetnej Paczki!

Bierzemy udział w akcji dla 5-osobowej rodziny tworzącej jedno gospodarstwo domowe – mamy oraz jej dwóch córek w wieku szkolnym i dorosłego syna będącego w śpiączce, a także babci dzieci.

Jak wiele rzeczy na tym świecie kręci się wokół piłki nożnej tak i w tej rodzinie nasz wspaniały sport ma szczególne miejsce. Jedna z dziewczynek bowiem jest zakochana w futbolu! Potrafi godzinami grać w piłkę czy to na boisku czy kawałku trawnika. Ma pewne marzenie związane z piłką nożną i jest szansa, że wspólnymi siłami uda nam się je spełnić.

Potrzeby rodziny to przede wszystkim trwała żywność – herbata, kawa, ryż, kasza, makaron, mąka, cukier, olej, dżem, konserwy mięsne, owoce lub/i warzywa w puszkach, płatki kukurydziane, mleko, galaretki, kisiele, budynie, bakalie i inne produkty spożywcze, które nie zepsują się szybko i można je przechowywać przez dłuższy czas.

Oprócz żywności rodzina potrzebuje też wszelkie środki czystości – mydło, żel do mycia, szampon, szczoteczki do zębów, proszek do prania, płyn do płukania, płyn do mycia naczyń, chusteczki nawilżane (każdą ilość – potrzebne do szpitala), gąbki, ścierki. Dla dziewczynek artykuły szkolne – zeszyty, kredki, farby, bloki, papier do drukowania, przybory do pisania.

Zainteresowanych pomocą prosimy o przynoszenie produktów do siedziby klubu przy ul. Baczyńskiego 13 w:

– czwartek (2.12) w godz. 17-19

– wtorek (7.12) w godz. 17-19

lub przekazywanie ich trenerom drużyn młodzieżowych do naszego magazynu na sprzęt w J&J Sport Center.

Można również dokonać wpłaty na nr konta: 45 1020 2892 0000 5102 0048 8767 (w tytule “Szlachetna Paczka”), a o niezbędne zakupy zadbają Dobrzy Ludzie.

Cała akcja (przekazywanie produktów, wpłaty) trwa maksymalnie do 8 grudnia (włącznie).

Koordynatorką zbiórki jest Pani Aneta Olejniczak, do której można kierować szczegółowe pytania tel. 534 733 534 lub mail: agolejniczak1977@gmail.com.

Z GÓRY WIELKIE, SERDECZNE UKŁONY I PODZIĘKOWANIA!!!

INNE WPISY

Dziś 18 urodziny obchodzi

Tomasz Strach

F
F
?