Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

SUKCESY

Jesteśmy posiadaczami Złotego Certyfikatu Polskiego Związku Piłki Nożnej!


Na co dzień mierzymy się z najlepszymi!

  • Tylko od początku 2019 roku aż do dziś naszymi rywalami w różnych kategoriach wiekowych były topowe zagraniczne i polskie zespoły, m.in. Manchester City (ENG), Hajduk Split (CRO), Banik Ostrava (CZE), FK Shkodra (ALB), ASK Voitsberg (AUT), Slovan Liberec (CZE), MFK Vitkovice (CZE), FC Peli-Karhut (FIN), Tikkurilan Palloseura (FIN), VJS Vantaa (FIN), SSV Reutlingen (GER), MTK Budapeszt (HUN), Honved Budapest (HUN), Meszoly Focisuli (HUN), ASD Ancona Udine (ITA), Be1 National Football Academy (LTU), Glentoran FC Belfast (NIR), FK Cement (SRB), Slovan Bratislava (SVK), FC Lokomotiva Košice (SVK), Spartak Trnava (SVK), AS Trencin (SVK), MSK Żilina (SVK), Arsenal Kijów (UKR), Atlet Kijów (UKR), FC Kijów (UKR), Lokomotiv Kijów (UKR), FC Kryvbas Kryvyi Rih (UKR), FC Lwów (UKR), Cracovia, GKS Tychy, Górnik Zabrze, Legia Warszawa, Jagiellonia Białystok, Korona Kielce, Pogoń Szczecin, Raków Częstochowa, Śląsk Wrocław, Wisła Kraków, Zagłębie Lubin, Zagłębie Sosnowiec, Beniaminek Krosno, Jaguar Gdańsk.

Naszą pracę dostrzegają inni. Oficjalnie współpracujemy z:

 


W naszej grze zawsze kierujemy się zasadami. Mimo podejścia, w którym wynik nigdy nie przysłania nam szkolenia – osiągamy wiele, tym cenniejszych sukcesów:

  • 2. miejsce w Profbud Arena Cup – Krosno, 02/2020 (rocznik 2012)
  • 1. miejsce w Wierzbowianka Cup – Koniusza, 01/2020 (rocznik 2009)
  • 1. miejsce w TIJO Cup – Kraków, 01/2020 (rocznik 2007)
  • 2. miejsce w Turnieju Piłkarskim Cutline Cup – Szalowa, 12/2019 (rocznik 2010)
  • 2. miejsce w Mikołajkowym Turnieju APGM – Liszki, 12/2019 (rocznik 2009)
  • 3. miejsce w Respect Cup U-13 – Szalowa, 11/2019 (rocznik 2007)
  • 2.miejsce w II Turnieju Niepodległości “Dokończenie ligi z 1939 roku” – Warszawa, 11/2019 (rocznik 2010)
  • 3.miejsce w klasyfikacji łącznej II Turnieju Niepodległości “Dokończenie ligi z 1939 roku” – Warszawa, 11/2019 (roczniki 2008 i 2010)
  • 2.miejsce w eliminacjach i awans do najbardziej znanego polskiego turnieju STEEL CUP 2020 – Nowy Sącz, 10/2019 (rocznik 2011)
  • 3.miejsce w Gallini Cup – Budapeszt (HUN), 06/2019 (rocznik 2008)
  • 3.miejsce w Pfingstturnier – Filderstadt (GER), 06/2019 (rocznik 2002)
  • 3.miejsce w Esbank Cup – Radomsko, 05/2019 (rocznik 2011)
  • 3.miejsce w Sportini Cup – Kraków 03/2019 (rocznik 2008)
  • 1.miejsce w Profbud Arena Cup – Krosno, 02/2019 (rocznik 2010)
  • 2.miejsce w Janosik Trophy – Liptovsky Mikulas (SVK), 02/2019 (rocznik 2011)
  • 3.miejsce w Janosik Trophy – Liptovsky Mikulas (SVK), 02/2019 (rocznik 2012)
  • 2.miejsce w Wanda Cup – Kraków, 2019 (rocznik 2010)
  • awans do II, a następnie I ligi okręgowej trampkarzy – Kraków, 2019 (rocznik 2004)
  • 3.miejsce w Małopolskiej Lidze Talentów edycja 2018 – Kraków (rocznik 2008)
  • 1.miejsce w J&J Sport Center Cup – Kraków, 2018 (rocznik 2006)
  • 2.miejsce w J&J Sport Center Cup – Kraków, 2018 (roczniki 2001/2002)
  • awanse do I ligi okręgowej juniorów starszych i juniorów młodszych – Kraków, 2018 (roczniki 2001/2002)

Otrzymujemy regularne zaproszenia do topowych polskich i zagranicznych turniejów, m.in.:

  • Turniej Sokolika w Starym Sączu (najbardziej znany międzynarodowy turniej rozgrywany w Polsce)
  • Profbud Cup w Krośnie
  • International Sporting Cup w Lublińcu
  • Baltic Cup w Gdańsku
  • Turniej im. Gerarda Cieślika w Chorzowie
  • “Dokończenie ligi z 1939 roku” na stadionie Polonii w Warszawie
  • Bellsport Cup w Zakopanem
  • Gallini Cup na Węgrzech
  • Pfingst Cup w Niemczech

W lutym 2020 roku samodzielnie zorganizowaliśmy pierwsze w historii klubu zagraniczne zgrupowanie. Juniorzy młodsi z rocznika 2004 w dniach 3-10 lutego przebywali na Malcie.

F
F
?