Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

#PodwieczorekCzwartkowy – Konstrui

#PodwieczorekCzwartkowy to wirtualny cykl, w którym będziemy przedstawiać naszych partnerów biznesowych. Powstał on na bazie spotkań, które z partnerami odbywaliśmy w czasach przed pandemią w czwartki popołudniu. 

Zaczynamy, a jakże od firmy KONSTRUI.

Spółka gra z nami już od ponad 2 lat!

Logotyp firmy zajmuje centralne miejsce koszulek meczowych wszystkich drużyn Pogoni. Spotkacie go również na stadionowych bandach czy wszelkich materiałach graficznych. W listopadzie przedsiębiorstwo objęło także oficjalny patronat nad Mini Pogoń Kraków Cup, czyli turniejem organizowanym dla najmłodszych zawodników.

KONSTRUI TO ZNACZY BUDOWAĆ

Nasz sponsor działa w branży budowlanej. Specjalizuje się w wielu dziedzinach, m. in. dostarcza klientom kompleksową obsługę podczas inwestycji budowlanych (doradztwo, kosztorysy, prowadzenie przetargów, prowadzenie budowy oraz ustalenie budżetu inwestycji, aż do wykonania całego projektu z rozliczeniem końcowym wykonawców).

Najlepszą jakość wykonania usługi gwarantuje stała i wykwalifikowana kadra zespołu. Terminowość i indywidualne podejście do klienta to znak rozpoznawczy tej firmy.

Szczegółowe informacje o naszym partnerze możecie znaleźć na stronie www.konstrui.pl/

INNE WPISY

Dziś 10 urodziny obchodzi

Franciszek Bednarski

F
F
?