Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

OTWARTE zapisy na trzeci obóz letni!

Przed nami pierwsze w historii KSPN Pogoń Kraków zgrupowanie zagraniczne!!! Nasi zawodnicy udadzą się do słynnego słowackiego Popradu, miasta znajdującego się u południowego podnóża Tatr w historycznym regionie Spisz.

Mimo, że Poprad znany jest głównie ze sportu narodowego Słowaków, czyli hokeja na lodzie to w mieście w ostatnich czasach świetnie ma się również piłka nożna, głównie za sprawą FK Poprad, klubu walczącego dzielnie o awans do słowackiej najwyższej klasy rozgrywkowej.

Poprad to także niesamowite sportowe obiekty – Národné Tréningové Centrum (nowoczesny stadion o pojemności 5,7 tys. miejsc), Zimný štadión (hala lodowa o pojemności 4,3 tys. miejsc) czy Arena Poprad (piękna hala sportowa o pojemności 2 tys. miejsc).

Obóz sportowy w Popradzie to będzie dla naszych zawodników prawdziwa moc atrakcji. Od treningów na doskonale przygotowanych boiskach i w warunkach górskich (miasto położone jest na wysokości 700 m n.p.m.), przez sparingi ze słowackimi zespołami, zwiedzanie pięknego starego miasta, wyprawę w Tatry Słowackie aż po szaleństwa w Aquacity – jednym z największych, geotermalnych parków wodnych na Słowacji.

Naszą bazą będzie położony blisko centrum miasta stylowy Hotel Poprad***. Kadrę szkoleniową stanowić będzie co najmniej 5 trenerów, a obóz oczywiście będzie zorganizowany zgodnie z wszelkimi przepisami dotyczącymi wypoczynku dzieci i młodzieży, a co za tym idzie zgłoszony do Kuratorium Oświaty oraz Sanepidu.

Pełny i ostateczny koszt wyjazdu to 900 złotych.

W opłatę wliczone jest:
– zakwaterowanie w pokojach 2 i 3-osobowych z łazienkami
– wyżywienie (3 posiłki dziennie)
– korzystanie z wszelkich obiektów sportowych, w tym boisk
– korzystanie z innych udogodnień obiektu
– wycieczki
– atrakcje
– transport tam i z powrotem
– opieka wykwalifikowanych wychowawców (trenerów) i kierownika wypoczynku
– ubezpieczenie NNW

Do zapisów zapraszamy zawodników z grup treningowych:

  • JUNIORZY U-18 (roczniki 2001 i 2002)
  • TRAMPKARZE U-14 (rocznik 2005)
  • GROSICKI U-12 (rocznik 2007)

Ilość miejsc jest ograniczona! Zapisów dokonujemy wyłącznie poprzez system Sportsmanago i specjalną zakładkę pt. “Obozy”.

Ostatecznym potwierdzeniem udziału w obozie jest wpłata zaliczki w wysokości 200 zł do dnia 31.05.2019 r. gotówką w trakcie Dyżurów Koordynatorów lub na konto główne Akademii (nr 32 1050 1445 1000 0090 8042 1572), w tytule: “obóz letni”, imię i nazwisko zawodnika, rocznik.

Pytania ogólne dotyczące wyjazdu można kierować do nas za pośrednictwem systemu Sportsmanago lub poprzez adres e-mail: obozy@kspn.pl.

INNE WPISY

Dziś 18 urodziny obchodzi

Tomasz Strach

F
F
?