Rozrywka online to łatwy sposób na oderwanie się od rutyny - Ice Casino

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

OBÓZ KSIĄŻENICE 30.07-06.08.2022

W tym kierunku na zgrupowanie jeszcze nie podążaliśmy! Czas więc to zmienić. Stereotypy na bok, jedziemy pod Warszawę 😉

Naszym celem – Książenice, czyli miejscowość, która stała się szczególnie znana w połowie 2020 roku gdy Legia Warszawa otwarła w tej miejscowości z pewnością najnowocześniejszy ośrodek piłkarski w Polsce. Ta niewielka wioska liczy sobie jedynie 1500 mieszkańców i leży w spokojnej, bardzo zielonej okolicy w odległości ok. 30 km od centrum stolicy.

Zakwaterowanie zapewni nam wyjątkowy 3-gwiazdkowy hotel o wdzięcznej i nieprzypadkowej nazwie – Cyprus. „Tworząc hotel pragnęliśmy oddać w nim klimat tej cudownej wyspy – jej kolory, elementy architektury czy wnętrza. Charakterystycznym motywem są lazurowe okiennice, kamienna elewacja z piaskowca oraz ceramiczny dach – to zapożyczenia rodem z cypryjskiego budownictwa przeniesione do centralnej Polski”. Brzmi ciekawie prawda?

Na miejscu czekać na nas będą 2-osobowe pokoje z łazienkami, TV i wi-fi oraz masa zielonej przestrzeni wokół hotelu, a także bilard, „piłkarzyki”, siatkówka plażowa czy minigolf. W czasie zgrupowania hotel będzie dostępny dla nas na wyłączność, co jeszcze dodatkowo zwiększy komfort pobytu.

Przechodząc do części sportowej wyjazdu. Treningi realizować będziemy na obiektach grodziskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, czyli kompleksie boisk naturalnych w Chlebni, a w przypadku ewentualnej gorszej pogody na sztucznym placu w samym Grodzisku Mazowieckim. Dojazd zajmie nam raptem kilka-kilkanaście minut.

Zgrupowanie tradycyjnie będzie zorganizowane zgodnie z wszelkimi przepisami dotyczącymi wypoczynku dzieci i młodzieży, a co za tym idzie zgłoszone do Kuratorium Oświaty oraz Sanepidu, których to instytucji kontrole pozytywnie przechodzimy na bieżąco w trakcie zimowych i letnich zgrupowań.

Pełny koszt obozu (1300 złotych) zawiera w sobie wszystko, czyli:
– transport nowoczesnymi, wygodnymi i bezpiecznymi autokarami na miejsce i z powrotem do Krakowa
– zakwaterowanie
– pełne wyżywienie skonsultowane z klubową dietetyk (4 posiłki dziennie) i woda do picia bez limitu
– korzystanie z wszelkich obiektów sportowych, w tym boisk oraz dojazd na nie
– dzień w Warszawie – zwiedzanie i spacerowanie
– opieka wykwalifikowanych wychowawców-trenerów i kierownika wypoczynku
– ubezpieczenie NNW

W planie mamy również wyjazd do Suntago, czyli największego Parku Wodnego w Europie, mieszczącego się zaledwie 25 km od Książenic. Wyjazd ten nie jest wliczony w koszt obozu i odbędzie się dla chętnych (przybliżony koszt to ok. 100 zł – gotówką na miejscu).

Powyższy turnus jest przeznaczony dla wszystkich zawodników z roczników 2004-2007.

Zapisy są dwustopniowe:
1) wstępna rezerwacja miejsca następuje poprzez wypełnienie ankiety dla odpowiedniego obozu w systemie Protrainup. Link do ankiety znajduje się w zakładce „OGŁOSZENIA KLUBOWE”.
2) ostatecznym potwierdzeniem uczestnictwa w obozie jest wpłata zaliczki w wysokości 400 zł najpóźniej do dnia 27.05.2022 r. gotówką w trakcie Dyżurów Koordynatora lub na “obozowe” konto Akademii (nr 79 1050 1445 1000 0090 8059 4550), w tytule: “obóz letni Książenice”, imię i nazwisko zawodnika, rocznik.
Brak wpłaty wymaganej zaliczki w terminie skutkuje usunięciem z listy rezerwacyjnej.

Ilość miejsc jest ograniczona. Obowiązuje zasada pierwszeństwa rezerwacji miejsca.

INNE WPISY

F
F
?