Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

KONSULTACJE

Celem konsultacji jest wsparcie młodego sportowca w trakcie jego rozwoju sportowego.  Każde dziecko jest inne i potrzebuje odrębnej uwagi, stąd możliwość indywidualnej wizyty u naszych specjalistów.

Konsultacje dla zawodników i rodziców J&J KSPN Pogoń Kraków są bezpłatne. Stanowią dodatkową pomoc w procesie szkoleniowo-wychowawczym realizowanym przez naszą Akademię.

Przeczytaj kim są nasi specjaliści w zakładce SZTAB SPECJALISTÓW

Poniżej przedstawiamy zakres wsparcia oraz opisujemy formę zapisu na konsultację.

PSYCHOLOG SPORTOWY

Pomoc psycholog sportowego może być dwojakiego rodzaju – albo wiązać się z potrzebą rozwiązania konkretnego problemu (np. problemy z koncentracją, radzenia sobie ze stresem i presją, niska pewność siebie), albo być tzw. pomocą rozwojową. Zawodnik uczy się wtedy konkretnych technik i metod, które będzie mógł wykorzystać, kiedy tylko sytuacja będzie tego wymagać. Pracuje się też wtedy wspólnie nad wyznaczaniem celów i wyrabianiem jak najlepszych nawyków.

Konsultacja indywidualna z psychologiem sportowym trwa ok 30 minut i przeznaczona jest dla rodzica młodego sportowca oraz samego młodego sportowca. Konsultacje odbywają się w poniedziałki w godzinach 17:30-19:30 w budynku klubowym przy ul. Baczyńskiego 13 (I piętro)

Zapisu na konsultację można dokonać poprzez system SportsManago. Szczegóły tutaj. Na pierwszej konsultacji obowiązkowa jest obecność rodzica/opiekuna prawnego zawodnika. Termin wizyty zostanie potwierdzony w wiadomości zwrotnej.

 

DIETETYK

Tak samo jak dobry trening, bardzo ważna jest prawidłowa dieta. Aby odnosić sukcesy, prawidłowo się rozwijać i poprawiać swoje wyniki, młody sportowiec powinni wiedzieć co ma spożywać, dlaczego, kiedy i w jakiej ilości.

Konsultacja indywidualna z dietetykiem trwa ok 30 minut i przeznaczona jest dla rodzica młodego sportowca oraz samego młodego sportowca. Konsultacje odbywają się w czwartki w godzinach 18:00-20:00 w budynku klubowym przy ul. Baczyńskiego 13 (I piętro)

Zapisu na konsultację można dokonać poprzez system SportsManago. Szczegóły tutaj. Na pierwszej konsultacji obowiązkowa jest obecność rodzica/opiekuna prawnego zawodnika. Termin wizyty zostanie potwierdzony w wiadomości zwrotnej.

 

FIZJOTERAPEUTA

Zapewniamy naszym wychowankom profesjonalną pomoc fizjoterapeuty, która jest niezwykle ważna i pomocna zwłaszcza w przypadku dochodzenia do pełnej sprawności po urazach. Często bywa też niedoceniana lub pomijana w sytuacjach, które wymagają rozwinięcia lub utrzymania maksymalnej i poprawnej zdolności ruchowej i funkcjonalnej.

Zapisu na konsultację można dokonać poprzez system SportsManago. Szczegóły tutaj.Na pierwszej konsultacji obowiązkowa jest obecność rodzica/opiekuna prawnego zawodnika. Termin wizyty zostanie potwierdzony w wiadomości zwrotnej.

Dziś 15 urodziny obchodzi

Tomasz Strach

F
F
?