Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

BADANIA LEKARSKIE

Zgodnie z obowiązującymi przepisami warunkiem uczestnictwa w zorganizowanym szkoleniu sportowym (treningach, meczach i innych zajęciach ruchowych) jest posiadanie aktualnych badań od lekarza medycyny sportowej.

Badania można wykonywać dowolną drogą:

  • na NFZ
  • prywatnie
  • prywatnie we współpracy naszej akademii z firmą Health Sport Management

Każda forma ma swoje plusy i minusy, wyboru dokonują rodzice zawodników.

——————–

W przypadku wybrania badań prywatnych we współpracy naszej akademii z firmą Health Sport Management najbliższy termin badań to:

5 grudnia w godz. 9:30-11:00

Zapisu można dokonać tylko i wyłącznie mailowo na adres: badania.lekarskie@kspn.pl, po otwarciu danego terminu, czyli po pojawieniu się dokładnej daty (dzień, miesiąc, rok, przedział godzinowy).

W treści maila należy zawrzeć proponowaną godzinę obecności na badaniach, numer Pesel i numer kontaktowy.

Na zgłoszenie odpowiadamy jedynie w przypadku wyczerpania wolnych miejsc. Osoby, które nie otrzymają informacji zwrotnej są zakwalifikowane na badania w godzinach zbliżonych do tych, które podały w zgłoszeniu. Szczegółowa lista z godzinowymi terminami pojawia się na naszej stronie dzień przed terminem w porze wieczornej.

Zastrzegamy sobie prawo zmiany proponowanej przez Państwa godziny badania celem najbardziej sprawnego procesu przeprowadzenia badań tego dnia.

Badania odbywają się przy ul. Lekarskiej 1 w Krakowie.

Koszt: 200 zł

Zakres badań:

  • badania laboratoryjne (krew, mocz, glukoza)
  • EKG
  • konsultacja ortopedyczna
  • orzeczenie lekarza sportowego

Termin ważności: 12 miesięcy

Płatne w dniu badań na miejscu. Obowiązkowo należy posiadać próbkę moczu dziecka z dnia badania (w specjalnym pojemniku / probówce). Prosimy, by osoby, które będą miały przeprowadzane badania laboratoryjne były na czczo lub po bardzo lekkim śniadaniu na minimum 1,5 h przed badaniem analitycznym krwi.

Dziś 13 urodziny obchodzi

Szymon Gałaj

Dziś 12 urodziny obchodzi

Antoni Pająk

F
F
?