Rozrywka online to łatwy sposób na oderwanie się od rutyny - Ice Casino

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Cenna lekcja w Kielcach!

Gdy w sobotni poranek większość osób jeszcze przewracała się  z boku na bok w ciepłym łóżku, nasi chłopcy z rocznika 2011 byli już w drodze do Kielc na spotkanie z tamtejszą Koroną. „Radosny busik”, który zawsze towarzyszy zawodnikom z tego rocznika i tym razem był bardzo radosny. Przez całą drogę słychać było żarty czy też śpiewy – nawet pan kierowca był pod wrażeniem zachowania grupy.
Jeśli chodzi o mecz to było to blisko 2 godzinne spotkanie, podczas którego chłopcy zostali podzieleni na dwie grupy. Mecze odbywały się jednocześnie na dwóch boiskach ze sztuczną trawą pod zadaszeniem.

Tym razem to nasza drużyna musiała uznać wyższość rywali, którzy dominowali na boisku. Chłopcom grało się bardzo ciężko głównie ze względu na przewagę fizyczną rywali. To piłkarze Korony przeważali, ale nasza drużyna również miała momenty, w których to zmuszali rywali do głębokiej defensywy. Na pewno cieszy fakt, że kondycyjnie zawodnicy Pogoni wytrzymali tak długie i trudne spotkanie.

„Bardzo się ciesze, że spotkaliśmy się z zespołem Korony.  Było to bardzo trudne spotkanie ze względu na to, że rywal miał sporą przewagę fizyczną a przede wszystkim taktyczną. My przywiązujemy większą wagę do techniki co w tym meczu było na naszą korzyść, ale ciężko było całkiem to wykorzystać na małym boisku i przy tak ostro grającej drużynie przeciwnej. Na szczęście chłopcy nie odpuścili i walczyli do końca pokazując charakter i wielką klasę również po ostatnim gwizdku. Z tak cennej lekcji wyciągamy wnioski i pracujemy dalej w kierunku piłkarskiego mistrzostwa” – podsumował Trener Marcin.

Po ostatnim gwizdku, pamiątkowych zdjęciach i rozmowach, na naszych zawodników czekała pyszna pizza. Gdy brzuszki się wypełniły została już tylko droga powrotna, która minęła bardzo szybko zwłaszcza tym, którzy postanowili ją przespać 😉

Wielkie brawa na naszych zawodników i życzymy powodzenia w kolejnych tak ciekawych meczach!

KSPN POGOŃ KRAKÓW: Atangana Gabriel, Baluś Błażej, Bednarski Franciszek, Bielawski Jakub, Ferenc Adam, Jordanek Mikołaj, Lekki Antoni, Kociuba Adam, Koń Beniamin,  Kordas Ignacy, Mokwa Tomasz, Maziarek Radosław, Ożóg Leon, Rynkar Franciszek, Skucha Bartłomiej, Snopkowski – Spera Wojciech,  Szczepanowicz Jakub, Składzień Jan,

INNE WPISY

F
F
?