Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

GRAFIK TRENINGÓW

Poniższy harmonogram obowiązuje od dnia 6 maja 2019r. dla wszystkich grup i w takim kształcie funkcjonować będzie do końca czerwca 2019 roku. Możliwe są drobne zmiany, o których informować będą bezpośrednio trenerzy

 PONIEDZIAŁEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIĄTEK
Juniorzy U-18
2001/2002/2003

Trenerzy: P.Dobroch
Ł.Terlecki
II trenerzy: P.Kamiński
S.Żurawiecki
20:00-21:15
J&J Sport Center
(w dni "niemeczowe")
19:15-20:00
(trening motoryczny)
20:00-21:30
J&J Sport Center boisko 2/3
18:45-20:15
trening siłowy
sala motoryczna
20:15-21:15
stadion Pogoni ul. Baczyńskiego 13
19:00-20:30
stadion Pogoni ul. Baczyńskiego 13
TRAMPKARZE U-15 2004

Trener: P.Dobroch
II trener: M.Żurek
19:00-20:30
stadion Pogoni, ul. Baczyńskiego 13
18:15-19:15
trening siłowy
sala motoryczna, stadion Pogoni ul. Baczyńskiego 13
17:45-18:30
(trening motoryczny)
18:30-20:00
J&J Sport Center boisko 1/3
17:00-18:30
J&J Sport Center boisko 1/3
TRAMPKARZE U-14 2005

Trener: B.Jewstrat
II trener: M.Tomala
17:45-18:30
(trening motoryczny)
18:30-20:00
J&J Sport Center boisko 1/3
18:45-20:15
stadion Pogoni, ul. Baczyńskiego 13
18:45-20:15
J&J Sport Center boisko 1/3
Młodziki 2006/2007
(ZIELIŃSKI U-13)

Trenerzy: P.Kotuła, M.Tomala
18:45-20:00
stadion Pogoni, ul. Baczyńskiego 13
18:30-20:00
J&J Sport Center boisko 1/3
17:45-18:30
(trening motoryczny)
18:30-20:00
J&J Sport Center boisko 1/6
Młodziki starsze 2006
(LEWANDOWSKI U-13)

Trener: M.Kaczmaryk
II trener: T.Karpierz
19:30-21:00
J&J Sport Center boisko 1/3
18:45-20:15
stadion Pogoni, ul. Baczyńskiego 13
17:45-18:30
(trening motoryczny)
18:45-20:15
J&J Sport Center boisko 1/3
Młodziki młodsze 2007
(GROSICKI U-12)

Trener: P.Kamiński
II trener: B.Jewstrat
18:30-20:00
J&J Sport Center boisko 1/3
17:00-18:30
J&J Sport Center boisko 1/3
18:30-19:15
(trening motoryczny)
17:00-18:30
stadion Pogoni, ul. Baczyńskiego 13
Orliki starsze 2008
(KRYCHOWIAK U-11)

Trener: M.Kaczmaryk
II trener: P.Dobroch
18:30-20:00
J&J Sport Center boisko 1/3
17:00-18:30
J&J Sport Center boisko 1/3
17:00-18:30
stadion Pogoni, ul. Baczyńskiego 13
Orliki starsze 2008 grupa naborowa
(LINETTY U-11)

Trener: T.Karpierz
II trener:
17:00-18:30
J&J Sport Center boisko Orlik
17:00-18:15
J&J Sport Center boisko Orlik
17:00-18:30
stadion Pogoni, ul. Baczyńskiego 13
Orliki młodsze 2009
(PAZDAN U-10)

Trener: S.Żurawiecki
II trener: Ł.Terlecki
19:00-20:30
stadion Pogoni, ul. Baczyńskiego 13
18:30-20:00
J&J Sport Center boisko 1/3
17:15-18:45
J&J Sport Center boisko 1/3
Orliki młodsze 2009
(PISZCZEK U-10)

Trener: P.Madej
II trener: A. Jaschik
18:30-20:00
stadion Pogoni, ul. Baczyńskiego 13
18:45-20:00
J&J Sport Center boisko 1/6
17:00-18:30
J&J Sport Center boisko Orlik
Orliki młodsze 2009 grupa naborowa (BERESZYŃSKI U-10)

Trener: A. Jaschik
18:15-19:30
J&J Sport Center boisko 1/6
17:00-18:15
stadion Pogoni, ul. Baczyńskiego 13
17:00-18:15
J&J Sport Center boisko 1/6
Żaki starsze 2010 grupa naborowa
(BORUC U-9)

Trener: A. Jaschik
II trener: P. Madej
17:00-18:30
J&J Sport Center boisko 1/6
17:00-18:15
stadion Pogoni, ul. Baczyńskiego 13
18:15-19:30
J&J Sport Center boisko 1/6
Żaki starsze 2010
(GLIK U-9)

Trener: P.Madej
II trener: A. Jaschik
18:30-19:45
J&J Sport Center boisko 1/6
17:00-18:30
stadion Pogoni, ul. Baczyńskiego 13
18:30-20:00
J&J Sport Center boisko 1/6
Żaki starsze 2010
(MILIK U-9)

Trener: P.Kamiński
II trener: M.Kaczmaryk
18:15-19:30
J&J Sport Center boisko 1/3
17:00-18:30
J&J Sport Center boisko 1/3
19:00-20:30
stadion Pogoni, ul. Baczyńskiego 13
Żaki młodsze 2011
(BŁASZCZYKOWSKI U-8)

Trener: M.Żurek
II trener: T.Karpierz
19:00-20:15
J&J Sport Center boisko Orlik
18:30-20:00
J&J Sport Center boisko 1/3
Żaki młodsze 2011 grupa naborowa
(JĘDRZEJCZYK U-8)

Trener: P.Kotuła
17:00-18:15
J&J Sport Center boisko 1/6
17:00-18:15
J&J Sport Center boisko 1/6
Żaki młodsze 2011
(RYBUS U-7)

Trener: M.Żurek
II trener: K.Będkowska
17:00-18:15
J&J Sport Center boisko Orlik
18:30-19:45
stadion Pogoni, ul Baczyńskiego 13
Skrzaty starsze 2012 grupa naborowa
(BEDNAREK U-7)

Trener: T.Karpierz
II trener: Kinga Będkowsa
17:00-18:15
J&J Sport Center boisko 1/6
17:00-18:15
J&J Sport Center boisko 1/6
Skrzaty starsze 2012
(FABIAŃSKI U-7)

Trener: B.Jewstrat
II trener: P.Kotuła
17:00-18:15
J&J Sport Center boisko 1/6
18:15-19:30
J&J Sport Center boisko 1/6
Skrzaty starsze 2012
(NAWAŁKA U-7)

Trener: M.Tomala
II trener: M.Kaczmaryk
17:00-18:15
J&J Sport Center boisko 1/3
17:15-18:30
J&J Sport Center boisko 1/3
Skrzaty młodsze 2013 grupa noborowa
(KOWNACKI U-6)

Trener: M.Żurek
II trener: M.Tomala
17:00-18:15
J&J Sport Center boisko 1/3
17:00-18:15
J&J Sport Center boisko Orlik
Skrzaty młodsze 2013 grupa naborowa
(SZCZĘSNY U-6)

Trener: W.Migdał
II trener: B.Jewstrat
17:00-18:15
J&J Sport Center boisko 1/6
17:00-18:00
J&J Sport Center boisko 1/6
DZIEWCZYNKI 2006-2013 grupa naborowa

Trener: K.Będkowska
18:30-19:45
J&J Sport Center boisko 1/6
17:15-18:30
J&J Sport Center boisko 1/6

Dziś 10 urodziny obchodzi

Maksymilian Grzywna

Dziś 13 urodziny obchodzi

Kacper Lewandowski

Dziś 15 urodziny obchodzi

Mikołaj Zając

F
F
?