Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

GRAFIK TRENINGÓW

HARMONOGRAM TRENINGÓW – SIERPIEŃ 2020 r.

Poniższy grafik treningów obowiązuje jedynie w dniach 3-30 sierpnia 2020 r. 

 PONIEDZIAŁEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIĄTEK
JUNIORZY U-19

Trenerzy: P.Dobroch, Ł.Terlecki
P.Doncer
18:00-19:45
stadion Pogoni
9:30-11:15
stadion Pogoni
18:00-19:45
stadion Pogoni
9:30-11:15
stadion Pogoni
LEWANDOWSKI U-15
rocznik 2006/2007

Trenerzy: M.Kaczmaryk, P.Kamiński
18:15-20:30
stadion Pogoni
19:00-20:30
stadion Pogoni
19:15-20:45
stadion Pogoni
KĘDZIORA U-15
rocznik 2006/2007

Trenerzy: M.Kaczmaryk, P.Kamiński
18:15-20:30
stadion Pogoni
19:00-20:30
stadion Pogoni
19:15-20:45
stadion Pogoni
LINETTY U-13
rocznik 2008

Trener: Ł.Kopycki
18:30-20:00
J&J Sport Center boisko
16:30-18:00
stadion Pogoni
17:00-18:00
trening motoryczny
stadion Pogoni (sala motoryczna)
18:30-20:00
J&J Sport Center boisko
KRYCHOWIAK U-13
rocznik 2008

Trener: M.Kaczmaryk
II trener: P.Dobroch
16:00-17:00
trening motoryczny
stadion Pogoni (sala motoryczna)
17:00-18:30
J&J Sport Center boisko
16:00-17:30
J&J Sport Center boisko
17:45-19:15
stadion Pogoni
PAZDAN U-12
rocznik 2009

Trener: S.Żurawiecki
II trener: D.Izworski
19:15-20:45
stadion Pogoni
18:00-19:30
J&J Sport Center boisko
16:00-17:30
stadion Pogoni
17:00-18:00
trening motoryczny
stadion Pogoni (sala motoryczna)
PISZCZEK U-12
rocznik 2009

Trener: P.Madej
II trener: M.Kaczmaryk
17:30-19:00
stadion Pogoni
17:00-18:00
trening motoryczny
stadion Pogoni (sala motoryczna)
18:15-19:45
J&J Sport Center boisko
16:00-17:30
stadion Pogoni
BORUC U-11
rocznik 2010

Trener: S.Żurawiecki
17:30-19:00
stadion Pogoni
16:00-17:30
stadion Pogoni
16:30-18:00
stadion Pogoni
GLIK U-11
rocznik 2010

Trener: M.Tomala
16:00-17:30
stadion Pogoni
18:30-20:00
J&J Sport Center boisko
18:45-20:15
J&J Sport Center boisko
MILIK U-11
rocznik 2010

Trener: P.Kamiński
II trener: M.Ciesielski / D.Izworski
15:30-17:00
J&J Sport Center boisko
17:00-18:30
J&J Sport Center boisko
17:30-19:00
J&J Sport Center boisko
BŁASZCZYKOWSKI U-10
rocznik 2011

Trener: M.Żurek
15:45-17:15
stadion Pogoni
19:00-20:30
J&J Sport Center orlik

(od 19.08.2019 r.)
19:00-20:30
stadion Pogoni, ul. Baczyńskiego 13
RYBUS U-10 / JĘDRZEJCZYK U-10
rocznik 2011

Trener: M.Żurek
17:30-19:00
stadion Pogoni
17:45-19:15
stadion Pogoni
16:30-18:00
stadion Pogoni
BEDNAREK U-9
rocznik 2012

Trener: S.Żurawiecki
16:00-17:15
stadion Pogoni
17:45-19:15
stadion Pogoni
18:30-19:45
J&J Sport Center boisko
NAWAŁKA U-9
rocznik 2012

Trener: M.Tomala
II trener: M.Ciesielski
16:00-17:15
J&J Sport Center boisko
18:15-19:45
J&J Sport Center boisko
17:00-18:15
stadion Pogoni
KOWNACKI U-8
rocznik 2013

Trener: M.Tomala
II trener: M.Ciesielski
17:30-18:45
J&J Sport Center boisko
17:45-19:00
J&J Sport Center orlik
16:45-18:00
J&J Sport Center boisko
SZCZĘSNY U-8
rocznik 2013

Trener: Ł.Kopycki
17:00-18:15
J&J Sport Center boisko
17:00-18:15
J&J Sport Center orlik
17:00-18:15
J&J Sport Center boisko
KAPŁON U-7
rocznik 2014

Trener: P.Kamiński
17:15-18:30
J&J Sport Center boisko
17:15-18:30
J&J Sport Center boisko
PIĄTEK U-7
rocznik 2014

Trener: M.Żurek
17:15-18:30
J&J Sport Center boisko
17:15-18:30
J&J Sport Center boisko
ROCZNIK 2015

Trener: P.Madej
17:00-18:15
stadion Pogoni
17:45-19:00
stadion Pogoni
SMOKI
roczniki 2016 i 2017

Trenerzy: D.Klimczak, P.Madej
17:00-18:00
stadion Pogoni
(trener P.Madej)
17:00-18:00
stadion Pogoni
(trener D.Klimczak)

Dziś 12 urodziny obchodzi

Jakub Uzar

F
F
?