Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

GRAFIK TRENINGÓW

HARMONOGRAM TRENINGÓW ZESPOŁOWYCH od 18 maja 2020 r.

Poniższy grafik treningów zaczął obowiązywać w dniu 18 maja 2020 r. Został on opracowany zgodnie z Rozporządzeniami Rady Ministrów i zaleceniami Ministerstwa Sportu związanymi ze stanem epidemii, w którym się obecnie znajdujemy.

Jest to harmonogram o charakterze tymczasowym.

 PONIEDZIAŁEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIĄTEKSOBOTANIEDZIELA
JUNIORZY STARSI U-19
2001/2002

Trener: Ł.Terlecki
II trener: P.Dobroch
20:15-21:30
stadion Pogoni
20:00-21:30
J&J Sport Center boisko 1/3
13:30-15:00
J&J Sport Center boisko 1/3
JUNIORZY MŁODSI U-17
2003/2004

Trener: P.Dobroch
II trener: M.Żurek / P.Doncer
15:30-17:00
J&J Sport Center boisko całe
15:00-16:45
J&J Sport Center boisko całe
15:30-17:30
stadion Pogoni
LEWANDOWSKI U-15
2005/2006

Trener: M.Kaczmaryk
II trener: D.Klimczak / M.Ciesielski / M.Żurek / Ł.Kopycki
19:00-20:30
stadion Pogoni
19:00-20:30
stadion Pogoni
11:00-12:30
J&J Sport Center boisko całe
GROSICKI U-13
2007

Trener: P.Kamiński
II trener: P.Madej
19:00-20:30
stadion Pogoni
17:30-18:45
stadion Pogoni
14:00-15:30
J&J Sport Center boisko 1/3
KĘDZIORA U-13
2007

Trener: S.Żurawiecki
II trener: M.Żurek
18:30-19:45
J&J Sport Center boisko 1/3
16:30-17:45
J&J Sport Center boisko orlik
10:45-12:00
stadion Pogoni
KRYCHOWIAK U-12
2008

Trener: M.Kaczmaryk
II trener: P.Dobroch
17:30-19:00
stadion Pogoni
17:30-19:00
stadion Pogoni
9:00-10:30
stadion Pogoni
LINETTY U-12
2008

Trener: T.Karpierz
II trener: P.Kamiński
17:30-18:45
stadion Pogoni
16:00-17:15
stadion Pogoni
17:30-19:00
stadion Pogoni
PAZDAN U-11
2009

Trener: S.Żurawiecki
II trener: M.Żurek
16:00-17:30
stadion Pogoni
19:00-20:30
stadion Pogoni
12:15-13:45
stadion Pogoni
PISZCZEK U-11
2009

Trener: P.Madej
II trener: M.Kaczmaryk / M.Tomala
18:45-20:15
stadion Pogoni
19:00-20:30
J&J Sport Center boisko całe
13:45-15:15
stadion Pogoni
BORUC U-10
2010

Trener: D.Izworski
II trener: Ł.Kopycki / S.Żurawiecki
17:00-18:30
J&J Sport Center boisko 1/3
17:30-18:45
J&J Sport Center boisko 1/3
10:30-11:45
stadion Pogoni
GLIK U-10
2010

Trener: J.Krasny
II trener: M.Ciesielski / T.Karpierz
16:15-17:30
stadion Pogoni
18:15-19:30
J&J Sport Center boisko całe
17:30-18:45
J&J Sport Center boisko całe
MILIK U-10
2010

Trener: P.Kamiński
II trener: P.Madej / M.Tomala
15:45-17:00
J&J Sport Center boisko całe
16:00-17:30
stadion Pogoni
15:45-17:15
J&J Sport Center boisko całe
BŁASZCZYKOWSKI U-9
2011

Trener: M.Żurek
II trener: T.Karpierz
19:00-20:15
stadion Pogoni
16:00-17:15
stadion Pogoni
15:45-17:15
stadion Pogoni
JĘDRZEJCZYK U-9
2011

Trener: D.Izworski
II trener: Ł.Kopycki / S.Żurawiecki
18:45-20:00
J&J Sport Center boisko 1/3
18:30-19:45
J&J Sport Center boisko Orlik
12:00-13:15
stadion Pogoni
RYBUS U-9
2011

Trener: D.Izworski
II trener: Ł.Kopycki / M.Żurek
18:00-19:15
J&J Sport Center boisko 1/3
17:00-18:15
J&J Sport Center boisko Orlik
9:00-10:15
stadion Pogoni
BEDNAREK U-8
2012

Trener: T.Karpierz
II trener: S.Żurawiecki
18:45-20:00
J&J Sport Center boisko 1/3
17:30-19:00
stadion Pogoni
14:00-15:30
stadion Pogoni
NAWAŁKA U-8
2012

Trener: M.Tomala
II trener: M.Kaczmaryk / M.Ciesielski
17:00-18:15
J&J Sport Center boisko 1/3
17:15-18:45
J&J Sport Center boisko 1/3
12:00-13:30
stadion Pogoni
KOWNACKI U-7
2013

Trener: J.Krasny
II trener: M.Ciesielski / P.Madej
18:15-19:30
J&J Sport Center boisko 1/3
16:45-18:00
J&J Sport Center boisko 1/3
SZCZĘSNY U-7
grupa naborowa 2013

Trener: M.Tomala
II trener: T.Karpierz / P.Madej
17:00-18:15
J&J Sport Center boisko Orlik
17:15-18:30
J&J Sport Center boisko 1/3
KAPŁON U-6

Trener: P.Madej
II trener: P.Kamiński
17:45-19:00
J&J Sport Center boisko Orlik
17:30-18:45
J&J Sport Center boisko Orlik
PIĄTEK U-6
grupa naborowa 2014

Trener: M.Żurek
II trener: D.Klimczak / M.Ciesielski
17:00-18:15
J&J Sport Center boisko 1/6
17:15-18:30
J&J Sport Center boisko 1/6
DZIEWCZYNKI

Trener: K.Będkowska
17:00-18:15
J&J Sport Center boisko 1/6
17:15-18:30
J&J Sport Center boisko 1/6
F
F
?