Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

ZAKOPANE 16-22.01.22 (Juniorzy + Lewandowski U-15)

“Zimowa stolica Polski”, czyli ZAKOPANE będzie miejscem naszego kolejnego zgrupowania!

Ośrodek wypoczynkowy API, w którym się zakwaterujemy to miejsce, które żyje piłką nożną! Można wręcz powiedzieć, że gości przede wszystkim piłkarzy i to w bardzo różnym wieku. Nie ma się co dziwić skoro ośrodek dysponuje dwoma boiskami ze sztuczną nawierzchnią, z których jedno jest pełnowymiarowe! To w API kilkanaście razy w roku odbywają się turnieje piłkarskie, w tym te międzynarodowe, organizowane do spółki z fundacją odpowiadającą za słynny Turniej Sokolika (grały tu m.in. AC MIlan, Juventus czy FC Porto). Nieraz w tych turniejach uczestniczyły też nasze ekipy, ostatnio rocznik 2011 – na początku listopada br. API to oczywiście również miejsce obozowe. Co roku spotkać tam można zespoły z całej Polski.

Tradycyjnie nasze najstarsze ekipy będą miały do dyspozycji potrzebne im udogodnienia.
Te standardowe, czyli komfortowe 2-5 osobowe pokoje z łazienkami, pełne wyżywienie skonsultowane z klubową dietetyk, wspomniane boiska do treningu, jak i te dodatkowe jak sala z matami do treningów motorycznych, sale multimedialne, siłownia czy strefa relaksu z piłkarzykami, stołami do ping-ponga oraz matą celnościową.

Dodatkową, niemierzalną atrakcją będzie otoczenie i codzienne widoki na ośnieżone szczyty Tatr. Nie omieszkamy oczywiście zrobić mocnego spaceru Drogą Pod Reglami, zajrzeć na skocznie w tym słynną Wielką Krokiew i rozegrać dobrych gier sparingowych. A może też, jeśli wystarczy czasu, skorzystamy z jednych z dobrze znanych podhalańskich term.

Oczywiście zgrupowanie będzie zorganizowane zgodnie z wszelkimi przepisami dotyczącymi wypoczynku dzieci i młodzieży, a co za tym idzie zgłoszone do Kuratorium Oświaty oraz Sanepidu, których to instytucji kontrole pozytywnie przechodzimy na bieżąco w trakcie zimowych i letnich zgrupowań.

Pełny koszt obozu (1100 złotych) zawiera w sobie wszystko, a wszystko to:
– transport nowoczesnymi, wygodnymi i bezpiecznymi autokarami na miejsce i z powrotem do Krakowa
– zakwaterowanie w komfortowych pokojach z łazienkami
– pełne wyżywienie (4 posiłki dziennie)
– korzystanie z wszelkich obiektów sportowych, w tym boisk
– opieka wykształconych wychowawców (trenerów) i kierownika wypoczynku
– ubezpieczenie NNW

Powyższy turnus jest przeznaczony dla zawodników zespołów:
– JUNIORZY U-19
– JUNIORZY U-17
– LEWANDOWSKI U-15

A zatem – ZGŁOSZENIA CZAS, START!

Zapisy są dwustopniowe:
1) zaznaczenie opcji “ZAINTERESOWANY” dla tego zgrupowania w zakładce “Obozy” w systemie Sportsmanago daje nam ostateczną informację o ilości chętnych, a zgłoszonej osobie gwarantuje miejsce na wyjazd.
2) ostatecznym potwierdzeniem uczestnictwa w obozie jest wpłata zaliczki w wysokości 300 zł najpóźniej do dnia 03.12.2021 r. gotówką w trakcie Dyżurów Koordynatora lub na “obozowe” konto Akademii (nr 79 1050 1445 1000 0090 8059 4550), w tytule: “obóz letni”, imię i nazwisko dziecka, rocznik. W przypadku nieopłacenia wymaganej zaliczki w terminie, status zapisu jest zmieniamy automatycznie na “niezainteresowany”, co skutkuje brakiem możliwości udziału w zgrupowaniu.

Prosimy pamiętać, że jak zawsze ilość miejsc jest ograniczona! Obowiązuje zasada pierwszeństwa zgłoszenia.

P.S. Zaliczka ma charakter zwrotny w przypadku odwołania wyjazdu ze względu na niemożność organizacji zgrupowania z powodu obostrzeń związanych z pandemią COVID-19.

Dziś 9 urodziny obchodzi

Szymon Niewęgłowski

Dziś 12 urodziny obchodzi

Tomasz Srogosz

Dziś 18 urodziny obchodzi

Bartosz Gębala

F
F
?