GRAFIK treningów w sezonie 2018/2019.

W rozwinięciu wiadomości prezentujemy bardzo szczegółowy harmonogram zajęć wszystkich grup treningowych w sezonie 2018/2019. Prosimy od razu zwrócić uwagę na fakt, że w grafiku brak jeszcze terminów sportów uzupełniających.

Przydział zawodników do poszczególnych grup treningowych można sprawdzić w odrębnej informacji.

Grafik zaczyna obowiązywać w dniu 3 września br. i w takim kształcie funkcjonował będzie we wrześniu i październiku oraz w bardzo podobnym zestawieniu w kwietniu, maju i czerwcu.

W okresie zimowym (listopad-marzec) harmonogram może ulec drobnym zmianom (nie zmienią się dni treningowe, mogą nieznacznie zmienić się godziny treningów).

 

 PONIEDZIAŁEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIĄTEK
Juniorzy U-18
2001/2002/2003

Trenerzy: P.Dobroch
Ł.Terlecki
II trenerzy: P.Kamiński
S.Żurawiecki
19:30-20:00
(trening motoryczny)
20:00-21:15
stadion Pogoni
20:00-21:30
J&J Sport Center boisko 2/3
17:30-20:30
trening siłowy w grupach
sala motoryczna stadion Pogoni
19:00-20:30
stadion Pogoni
TRAMPKARZE U-15 2004

Trener: P.Dobroch
II trener: M.Żurek
18:30-20:00
stadion Pogoni
17:30-19:00
trening siłowy
sala motoryczna stadion Pogoni
18:30-20:00
J&J Sport Center boisko 1/3
17:00-18:30
J&J Sport Center boisko 1/3
TRAMPKARZE U-14 2005

Trener: B.Jewstrat
II trener: M.Tomala
17:45-18:30
(trening motoryczny)
18:30-20:00
J&J Sport Center boisko 1/3
18:30-20:00
stadion Pogoni
19:00-20:30
J&J Sport Center boisko 1/3
Młodziki starsze 2006 grupa naborowa
(KAPUSTKA U-13)

Trener: P.Kotuła
18:30-20:00
stadion Pogoni
18:30-20:00
J&J Sport Center boisko 1/3
18:30-20:00
J&J Sport Center boisko Orlik
Młodziki starsze 2006
(LEWANDOWSKI U-13)

Trener: M.Kaczmaryk
II trener: T.Karpierz
18:30-19:15
(trening motoryczny)
19:30-21:00
J&J Sport Center 1/3
19:00-20:30
stadion Pogoni
19:00-20:30
J&J Sport Center boisko 1/3
Młodziki młodsze 2007
(GROSICKI U-12)

Trener: P.Kamiński
II trener: B.Jewstrat
18:30-20:00
J&J Sport Center boisko 1/3
17:00-18:30
stadion Pogoni
17:00-18:30
J&J Sport Center boisko 1/3
Młodziki młodsze 2007 grupa naborowa
(ZIELIŃSKI U-12)

Trener: M.Tomala
II trener: P.Madej
18:00-19:15
J&J Sport Center boisko 1/3
17:00-18:30
J&J Sport Center boisko Orlik
18:30-20:00
stadion Pogoni
Orliki starsze 2008
(KRYCHOWIAK U-11)

Trener: M.Kaczmaryk
II trener: P.Dobroch
18:30-20:00
J&J Sport Center boisko 1/3
17:00-18:30
J&J Sport Center boisko 1/3
17:00-18:30
stadion Pogoni
Orliki starsze 2008 grupa naborowa
(LINETTY U-11)

Trener: T.Karpierz
II trener:
17:00-18:30
J&J Sport Center boisko 1/3
17:00-18:30
J&J Sport Center boisko 1/3
17:00-18:30
stadion Pogoni
Orliki młodsze 2009
(PAZDAN U-10)

Trener: S.Żurawiecki
II trener: Ł.Terlecki
18:30-20:00
stadion Pogoni
18:30-20:00
J&J Sport Center boisko 1/3
17:00-18:30
J&J Sport Center boisko 1/3
Orliki młodsze 2009 grupa naborowa
(PISZCZEK U-10)

Trener: P.Madej
II trener: D.Sosnowski
17:00-18:15
J&J Sport Center boisko Orlik
18:45-20:00
stadion Pogoni
18:30-20:00
J&J Sport Center boisko Orlik
Żaki starsze 2010 grupa naborowa
(BORUC U-9)

Trener: D.Sosnowski
17:00-18:15
J&J Sport Center boisko 1/6
17:00-18:30
stadion Pogoni
18:30-19:45
J&J Sport Center boisko 1/6
Żaki starsze 2010
(GLIK U-9)

Trener: P.Madej
II trener: D.Sosnowski
18:30-19:45
J&J Sport Center boisko 1/6
17:00-18:30
J&J Sport Center boisko 1/3
17:00-18:30
stadion Pogoni
Żaki starsze 2010
(MILIK U-9)

Trener: P.Kamiński
II trener: M.Kaczmaryk
18:15-19:30
J&J Sport Center boisko 1/3
17:00-18:30
J&J Sport Center boisko 1/3
18:30-20:00
stadion Pogoni
Żaki młodsze 2011
(BŁASZCZYKOWSKI U-8)

Trener: M.Żurek
II trener: T.Karpierz
18:30-20:00
J&J Sport Center boisko Orlik
18:30-19:45
J&J Sport Center boisko 1/3
Żaki młodsze 2011 grupa naborowa
(JĘDRZEJCZYK U-8)

Trener: P.Kotuła
17:00-18:30
J&J Sport Center boisko 1/6
17:00-18:15
J&J Sport Center boisko Orlik
Żaki młodsze 2011
(RYBUS U-7)

Trener: M.Żurek
II trener: K.Będkowska
17:00-18:15
J&J Sport Center boisko Orlik
18:30-19:45
J&J Sport Center boisko 1/6
Skrzaty starsze 2012 grupa naborowa
(BEDNAREK U-7)

Trener: T.Karpierz
II trener: Kinga Będkowsa
17:00-18:15
J&J Sport Center boisko 1/6
17:00-18:15
J&J Sport Center boisko 1/6
Skrzaty starsze 2012
(FABIAŃSKI U-7)

Trener: B.Jewstrat
II trener: P.Kotuła
17:00-18:15
J&J Sport Center boisko 1/6
18:15-19:30
J&J Sport Center boisko 1/6
Skrzaty starsze 2012
(NAWAŁKA U-7)

Trener: M.Tomala
II trener: M.Kaczmaryk
17:00-18:15
J&J Sport Center boisko 1/3
17:00-18:15
J&J Sport Center boisko 1/6
Skrzaty młodsze 2013 grupa noborowa
(KOWNACKI U-6)

Trener: M.Żurek
II trener: M.Tomala
17:00-18:00
J&J Sport Center boisko 1/3
17:00-18:15
J&J Sport Center boisko 1/6
Skrzaty młodsze 2013 grupa naborowa
(SZCZĘSNY U-6)

Trener: W.Migdał
II trener: B.Jewstrat
17:00-18:15
J&J Sport Center boisko 1/6
17:00-18:00
J&J Sport Center boisko 1/6
DZIEWCZYNKI 2006-2013 grupa naborowa

Trener: K.Będkowska
18:30-19:45
J&J Sport Center boisko 1/6
17:15-18:30
J&J Sport Center boisko 1/6

INNE WPISY

F
F