Rozrywka online to łatwy sposób na oderwanie się od rutyny - Ice Casino
W rozwinięciu wiadomości prezentujemy bardzo szczegółowy harmonogram zajęć wszystkich grup treningowych w nadchodzącym okresie zimowym. W najbliższych dniach w grafiku pojawią się również terminy sportów uzupełniających, które w większości ruszą wraz z nowym grafikiem.
Nowy harmonogram w pełnej formie zacznie obowiązywać w dniu 12 listopada br. dla wszystkich grup i w takim kształcie funkcjonował będzie do końca marca 2019 roku.
Natomiast do 4 listopada br. obowiązuje jeszcze grafik letni, a w tygodniu pomiędzy 5 a 11 listopada grafik będzie mieszany (letnio-zimowy) i podawany do Państwa wiadomości przez Trenerów poszczególnych grup.
Na pewno od 5 listopada br. obowiązują już wszystkie terminy treningów w halach, czyli SP 49, SP 54, ZSP 7 oraz OSiR Kolna.
PONIEDZIAŁEK | WTOREK | ŚRODA | CZWARTEK | PIĄTEK | |
---|---|---|---|---|---|
Juniorzy U-18 2001/2002/2003 Trenerzy: P.Dobroch Ł.Terlecki II trenerzy: P.Kamiński S.Żurawiecki | 19:15-20:00 (trening motoryczny) 20:00-21:15 J&J Sport Center boisko 2/3 | 20:00-21:30 J&J Sport Center boisko 2/3 | 17:30-20:30 trening siłowy w grupach sala motoryczna stadion Pogoni | 19:00-20:30 J&J Sport Center boisko 2/3 | |
TRAMPKARZE U-15 2004 Trener: P.Dobroch II trener: M.Żurek | 18:30-20:00 J&J Sport Center boisko 1/3 | 17:30-19:15 trening siłowy sala motoryczna stadion Pogoni | 17:45-18:30 (trening motoryczny) 18:30-20:00 J&J Sport Center boisko 1/3 | 17:00-18:30 J&J Sport Center boisko 1/3 | |
TRAMPKARZE U-14 2005 Trener: B.Jewstrat II trener: M.Tomala | 18:30-19:15 (trening motoryczny) 19:15-20:30 J&J Sport Center boisko 1/3 | 18:30-20:00 J&J Sport Center boisko 1/3 | 18:30-20:00 J&J Sport Center boisko 1/3 |
||
Młodziki starsze 2006 (ZIELIŃSKI U-13) Trener: P.Kotuła II trener: M. Tomala | 19:00-20:15 J&J Sport Center boisko 1/3 | 18:30-20:00 Sala gimnastyczna SP 54 (Kraków, ul. Tyniecka 122) | 18:30-20:00 J&J Sport Center boisko 1/3 |
||
Młodziki starsze 2006 (LEWANDOWSKI U-13) Trener: M.Kaczmaryk II trener: T.Karpierz | 19:30-21:00 J&J Sport Center 1/3 | 19:00-20:30 J&J Sport Center boisko 1/3 | 17:45-18:30 (trening motoryczny) 18:30-20:00 J&J Sport Center boisko 1/3 |
||
Młodziki młodsze 2007 (GROSICKI U-12) Trener: P.Kamiński II trener: B.Jewstrat | 18:30-20:00 J&J Sport Center boisko 1/3 | 17:00-18:30 J&J Sport Center boisko 1/3 | 17:00-18:30 J&J Sport Center boisko 1/3 |
||
Orliki starsze 2008 (KRYCHOWIAK U-11) Trener: M.Kaczmaryk II trener: P.Dobroch | 18:30-20:00 J&J Sport Center boisko 1/3 | 17:00-18:30 J&J Sport Center boisko 1/3 | 17:00-18:30 J&J Sport Center boisko 1/3 |
||
Orliki starsze 2008 (LINETTY U-11) Trener: T.Karpierz II trener: | 17:00-18:30 J&J Sport Center boisko Orlik 1/2 | 17:00-18:30 J&J Sport Center boisko Orlik 1/2 | 17:00-18:30 J&J Sport Center boisko 1/3 | ||
Orliki młodsze 2009 (PAZDAN U-10) Trener: S.Żurawiecki II trener: Ł.Terlecki | 18:30-20:00 J&J Sport Center boisko Orlik 1/2 | 18:00-19:00 J&J Sport Center boisko Orlik 1/2 | 17:15-18:45 J&J Sport Center boisko Orik 1/2 |
||
Orliki młodsze 2009 (PISZCZEK U-10) Trener: P.Madej II trener: A. Jaschik | 19:10-20:30 Sala gimnastyczna ZSP 7 (Kraków, ul. Skotnicka 86) | 18:45-20:00 Sala gimnastyczna ZSP 7 (Kraków, ul. Skotnicka 86) | 17:00-18:30 J&J Sport Center boisko Orlik 1/2 |
||
Orliki młodsze 2009/2010 (BERESZYŃSKI U-10) | 18:30-20:00 Sala gimnastyczna SP 49 (Kraków, ul. Montwiłła-Mireckiego 29) | 17:00-18:30 J&J Sport Center boisko Orlik 1/2 | 17:00-18:00 Hala OSiR Kolna (Kraków, ul. Kolna 2) |
||
Żaki starsze 2010 (BORUC U-9) Trener: A. Jaschik II trener: P. Madej | 17:30-18:45 Hala OSiR Kolna (Kraków, ul. Kolna 2) | 17:15-18:30 Hala OSiR Kolna (Kraków, ul. Kolna 2) | 17:00-18:15 J&J Sport Center boisko Mini Futsal | ||
Żaki starsze 2010 (GLIK U-9) Trener: P.Madej II trener: A. Jaschik | 18:30-20:00 J&J Sport Center boisko Orlik 1/2 | 17:15-18:30 Hala OSiR Kolna (Kraków, ul. Kolna 2) | 18:30-20:00 J&J Sport Center boisko Mini Futsal |
||
Żaki starsze 2010 (MILIK U-9) Trener: P.Kamiński II trener: M.Kaczmaryk | 17:00-18:30 J&J Sport Center boisko Orlik 1/2 | 17:00-18:30 J&J Sport Center boisko Orlik 1/2 | 19:15-20:15 J&J Sport Center boisko Orlik 1/2 | ||
Żaki młodsze 2011 (BŁASZCZYKOWSKI U-8) Trener: M.Żurek II trener: T.Karpierz | 18:45-20:15 J&J Sport Center boisko Mini Futsal | 18:00-19:15 J&J Sport Center boisko Orlik 1/2 | |||
Żaki młodsze 2011 (JĘDRZEJCZYK U-8) Trener: P.Kotuła | 17:15-18:30 Hala OSiR Kolna (Kraków, ul. Kolna 2) | 17:00-18:15 J&J Sport Center boisko Mini Futsal |
|||
Żaki młodsze 2011 (RYBUS U-7) Trener: M.Żurek II trener: K.Będkowska | 17:00-18:15 J&J Sport Center boisko Mini Futsal | 18:30-19:45 Sala gimnastyczna ZSP 7 (Kraków, ul. Skotnicka 86) |
|||
Skrzaty starsze 2012 (BEDNAREK U-7) Trener: T.Karpierz II trener: Kinga Będkowska | 17:00-18:30 Sala gimnastyczna SP 49 (Kraków, ul. Montwiłła-Mireckiego 29) | 17:00-18:00 Hala OSiR Kolna (Kraków, ul. Kolna 2) |
|||
Skrzaty starsze 2012 (FABIAŃSKI U-7) Trener: B.Jewstrat II trener: P.Kotuła | 17:00-18:15 J&J Sport Center boisko Mini Futsal | 19:00-20:15 J&J Sport Center boisko Orlik 1/2 | |||
Skrzaty starsze 2012 (NAWAŁKA U-7) Trener: M.Tomala II trener: M.Kaczmaryk | 17:30-18:45 Hala OSiR Kolna (Kraków, ul. Kolna 2) | 17:15-18:30 Hala OSiR Kolna (Kraków, ul. Kolna 2) | |||
Skrzaty młodsze 2013 grupa naborowa (KOWNACKI U-6) Trener: M.Żurek II trener: M.Tomala | 17:00-18:30 J&J Sport Center boisko Orlik 1/2 | 17:00-18:00 Hala OSiR Kolna (Kraków, ul. Kolna 2) |
|||
Skrzaty młodsze 2013 grupa naborowa (SZCZĘSNY U-6) Trener: W.Migdał II trener: B.Jewstrat | 17:30-18:45 Hala OSiR Kolna (Kraków, ul. Kolna 2) | 17:15-18:30 Hala OSiR Kolna (Kraków, ul. Kolna 2) | |||
DZIEWCZYNKI 2006-2013 grupa naborowa Trener: K.Będkowska | 18:30-20:00 Sala gimnastyczna ZSP 7 (Kraków, ul. Skotnicka 86) | 17:15-18:30 Hala OSiR Kolna (Kraków, ul. Kolna 2) |
Dzisiaj, w Dniu Kolorowanki i w roku 75-lecia Pogoni Kraków
Prezentujemy przydział zawodników do poszczególnych grup treningowych w nowym sezonie.
Gdy powrócimy do treningów będzie już obowiązywał nowy grafik zajęć,