Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Grafik treningów w OKRESIE ZIMOWYM 2020/2021.

Oddajemy do Państwa dyspozycji szczegółowy harmonogram zajęć wszystkich grup treningowych w nadchodzącym okresie zimowym.

Grafik jest stworzony przede wszystkim zgodnie z kryteriami Programu Certyfikacji Szkółek Piłkarskich PZPN na poziom złoty, a zatem grupie z danej kategorii wiekowej przypada odpowiednia ilość miejsca do treningu. Niezmiernie cieszymy się, że udało się w tych trudnych czasach wypracować tak dobrą sytuację.

Na dodatek zmiany w porównaniu z grafikiem jesiennym są minimalne i dotyczą głównie zmian miejsc treningu (co oczywiste, część grup wchodzi “pod dach”) oraz niektórych godzin rozpoczęcia lub zakończenia zajęć.

Harmonogram zaczyna obowiązywać w dniu 2 listopada br. i w takim kształcie będzie funkcjonował do 2 kwietnia 2021 roku.

Gwarancją rozwoju jest niezmienne korzystanie z zajęć w okresie zimowym, zatem już dziś prosimy Was o utrzymanie wysokiej frekwencji treningowej!

 PONIEDZIAŁEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIĄTEK
JUNIORZY U-19
2002-2005

Trenerzy: P.Dobroch, Ł.Terlecki
Trener przygotowania motorycznego: P.Doncer
Asystent: M.Dragosz
18:00-20:00
motoryka w grupach
sala motoryczna B13
18:30-20:15
J&J Sport Center boisko 2/3
20:00-21:30
J&J Sport Center boisko 2/3
18:30-20:00
J&J Sport Center boisko 1/2
LEWANDOWSKI U-15
2006/2007

Trenerzy: M.Kaczmaryk, P.Kamiński
19:15-20:45
J&J Sport Center boisko 1/3
18:30-20:00
J&J Sport Center boisko 1/3
16:30-17:45
motoryka
sala motoryczna B13
19:15-20:45
J&J Sport Center boisko 1/2
KĘDZIORA U-15
2006/2007

Trener: S.Żurawiecki
II trener: D.Klimczak
19:15-20:45
J&J Sport Center boisko 1/3
16:00-17:30
J&J Sport Center boisko 1/3
18:30-20:00
J&J Sport Center boisko 1/3
KRYCHOWIAK U-13
2008

Trener: M.Kaczmaryk
II trener: P.Dobroch
17:45-19:15
J&J Sport Center boisko 1/2
17:15-18:30
motoryka
sala motoryczna B13
18:30-20:00
J&J Sport Center boisko 1/2
16:00-17:30
J&J Sport Center boisko 1/2
LINETTY U-13
2008

Trener: Ł.Kopycki
II trener: D.Izworski
19:00-20:30
J&J Sport Center 1/2
16:15-17:45
J&J Sport Center 1/2
17:45-18:30
motoryka
sala motoryczna B13
18:45-20:15
J&J Sport Center boisko 1/2
PAZDAN U-12
2009

Trener: S.Żurawiecki
II trener: M.Ciesielski
17:00-18:30
J&J Sport Center boisko 1/2
19:15-20:45
J&J Sport Center boisko 1/2
16:45-18:15
J&J Sport Center boisko 1/2
16:45-17:45
motoryka
sala motoryczna B13
PISZCZEK U-12
2009

Trener: G.Kościelniak
II trener: M.Ciesielski
16:00-17:30
J&J Sport Center boisko 1/2
16:30-17:15
motoryka
sala motoryczna B13
17:30-19:00
J&J Sport Center boisko 1/2
17:00-18:30
J&J Sport Center boisko 1/2
BORUC U-11
2010/2011

Trener: P.Madej
II trener: P.Dobroch /D.Klimczak /G.Kościelniak
16:00-17:30
J&J Sport Center Orlik
18:45-20:15
J&J Sport Center boisko 1/4
18:30-20:00
Boisko tartanowe lub sala gimnastyczna ZSP 7 (Kraków, ul. Skotnicka 86)
GLIK U-11
2010

Trener: M.Tomala
II trener: M.Kaczmaryk
16:00-17:30
J&J Sport Center boisko 1/4
16:45-18:15
J&J Sport Center Orlik
17:45-19:15
J&J Sport Center boisko 1/3
MILIK U-11
2010

Trener: P.Kamiński
II trener: M.Tomala
17:30-19:00
J&J Sport Center boisko 1/3
18:30-20:00
J&J Sport Center Orlik
16:00-17:30
J&J Sport Center Orlik
BŁASZCZYKOWSKI U-10
2011

Trener: M.Żurek
II trener: S.Żurawiecki
16:00-17:30
J&J Sport Center 1/4
17:30-19:00
J&J Sport Center Mini
18:45-20:15
J&J Sport Center 1/4
RYBUS U-10
2011

Trener: D.Izworski
II trener: Ł.Kopycki
18:15-19:45
J&J Sport Center Mini
16:15-17:45
Hala OSiR Kolna (Kraków, ul. Kolna 2)
17:00-18:30
J&J Sport Center Mini
BEDNAREK U-9
2012

Trener: T.Karpierz
II trener: P.Kamiński
17:00-18:15
J&J Sport Center Mini
18:45-20:00
J&J Sport Center Mini
17:45-19:00
J&J Sport Center Orlik 1/2
NAWAŁKA U-9
2012

Trener: G.Kościelniak
II trener: N.Pajda
18:15-19:30
J&J Sport Center Orlik 1/2
16:00-17:15
J&J Sport Center Mini
19:00-20:15
J&J Sport Center Orlik
KOWNACKI U-8
2013

Trener: M.Tomala
II trener: M.Ciesielski/ M.Żurek/ D.Klimczak
18:45-20:00
J&J Sport Center Orlik
18:15-19:30
J&J Sport Center Orlik 1/2
16:00-17:15
J&J Sport Center Mini
SZCZĘSNY U-8
2013
(naborowa)

Trener: Ł.Kopycki
II trener: D.Izworski
17:30-18:45
J&J Sport Center Orlik 1/2
18:15-19:30
Boisko tartanowe lub sala gimnastyczna ZSP 7 (Kraków, ul. Skotnicka 86)
16:00-17:15
Hala OSiR Kolna 2/3 (Kraków, ul. Kolna 2)
KAPŁON U-7
2014

Trener: M.Żurek
II trener: P.Madej
16:45-18:00
J&J Sport Center Orlik 1/2
17:00-18:15
Boisko tartanowe lub sala gimnastyczna ZSP 7 (Kraków, ul. Skotnicka 86)
PIĄTEK U-7
2014

Trener: T.Karpierz
II trener: G.Kościelniak
18:30-19:45
Boisko tartanowe lub sala gimnastyczna ZSP 7 (Kraków, ul. Skotnicka 86)
17:15-18:30
Hala OSiR Kolna 1/3 (Kraków, ul. Kolna 2)
FABIAŃSKI U-6
2015

Trener: D.Klimczak
II trener: N.Pajda
17:45-19:00
J&J Sport Center Mini
17:30-18:45
J&J Sport Center Mini
ZIELIŃSKI U-6
2015

Trener: P.Madej
II trener: M.Żurek
17:45-19:00
J&J Sport Center Orlik 1/2
17:15-18:30
Hala OSiR Kolna 1/3 (Kraków, ul. Kolna 2)
DZIEWCZYNKI 2008-2015

Trenerka: N.Pajda
16:45-18:00
J&J Sport Center Orlik 1/2
17:30-18:45
J&J Sport Center Orlik 1/2

INNE WPISY

Dziś 13 urodziny obchodzi

Szymon Gałaj

Dziś 12 urodziny obchodzi

Antoni Pająk

F
F
?