Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Dyżury koordynatora.

Poniżej termin dyżurów Koordynatora w tym tygodniu. Prosimy o szczegółowe zapoznanie się z informacjami gdzie odbywa się dyżur i jaki ma charakter.

——————————————————————————————————————————————————–

– CZWARTEK (18 października 2018) w godzinach 18:30-20:00

/Stadion Pogoni – Kraków, ul. Baczyńskiego 13, I piętro /

– PIĄTEK (19 października 2018) w godzinach 17:00-19:00

/Stadion Pogoni – Kraków, ul. Baczyńskiego 13, I piętro /

– SOBOTA (20 października 2018) w godzinach 10:00-12:00

/Stadion Pogoni – Kraków, ul. Baczyńskiego 13, I piętro /

 

Sprawy, które można załatwić podczas dyżuru:

1) zapis nowego zawodnika do Akademii

2) złożenie wypełnionych dokumentów zapisowych do Akademii (dla roczników 2013-2001) + opłata wpisowego

3) gotówkowe spłaty zaległości składkowych

4) inne sprawy administracyjne

5) odbiór strojów treningowych (tylko dres, biała koszulka i czarne spodenki)  przez nowych zawodników TYLKO I WYŁĄCZNIE w niżej wymienionych grupach:

UWAGA! brak strojów w rozmiarze XXS (134-144cm)

  • KAPUSTKA U-13 (piątek, sobota)
  • LEWANDOWSKI U-13 (piątek, sobota)
  • GROSICKI U-12 (piątek, sobota)
  • ZIELIŃSKI U-12 (piątek, sobota)
  • KRYCHOWIAK U-11 (piątek, sobota)
  • LINETTY U-11 (piątek, sobota)
  • PAZDAN U-10 (piątek, sobota)
  • PISZCZEK U-10 (piątek, sobota)
  • MILIK U-9 (piątek, sobota)
  • GLIK U-9 (piątek, sobota)
  • BORUC U-9 (piątek, sobota)
  • BŁASZCZYKOWSKI U-8 (czwartek, piątek, sobota)
  • RYBUS U-8 (czwartek, piątek, sobota)
  • JĘDRZEJCZYK U-8 (czwartek, piątek, sobota)

6) wymiana strojów treningowych (tylko dres, biała koszulka i czarne spodenki) przez zawodników TYLKO I WYŁĄCZNIE niżej wymienionych grup:

UWAGA! brak strojów w rozmiarze XXS (134-144cm)

  • KAPUSTKA U-13 (piątek, sobota)
  • LEWANDOWSKI U-13 (piątek, sobota)
  • GROSICKI U-12 (piątek, sobota)
  • ZIELIŃSKI U-12 (piątek, sobota)
  • KRYCHOWIAK U-11 (piątek, sobota)
  • LINETTY U-11 (piątek, sobota)
  • PAZDAN U-10 (piątek, sobota)
  • PISZCZEK U-10 (piątek, sobota)
  • MILIK U-9 (piątek, sobota)
  • GLIK U-9 (piątek, sobota)
  • BORUC U-9 (piątek, sobota)
  • BŁASZCZYKOWSKI U-8 (czwartek, piątek, sobota)
  • RYBUS U-8 (czwartek, piątek, sobota)
  • JĘDRZEJCZYK U-8 (czwartek, piątek, sobota)

 

INNE WPISY

F
F