Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

SZAFLARY 9-16.08.20 (r. 2002-2005,2008)

SZAFLARY, malownicza miejscowość w sercu Podtatrza będzie gościć w lecie również wszystkich naszych juniorów oraz zawodników z rocznika 2008.

Siedem gorących sierpniowych dni spędzimy w bez wątpienia jednym z najpiękniejszych miejsc w okolicy – Pensjonacie “PERŁA PODHALA”, który zapewnia 90 miejsc noclegowych w przepięknych pokojach 2, 3, 4, 5-osobowych z łazienkami, lodówką, TV i WiFi. Restauracyjne, a co za tym idzie kompletne i mocno urozmaicone wyżywienie to również bardzo mocna strona pensjonatu, tym bardziej, że menu będzie dostosowane do zaleceń sztabu szkoleniowego naszego klubu.

“Aktywność fizyczna stawiana jest tu na pierwszym miejscu” – na wszelki wypadek sprawdziliśmy hasło, którym szczyci się Pensjonat. Klubowe wizytacje potwierdziły, że pobliska baza sportowa zapewnia wszelkie potrzeby szkoleniowe. Do dyspozycji uczestników obozu będą więc boiska naturalne w Szaflarach (200 metrów od pensjonatu), boiska naturalne w pobliskim Ludźmierzu, a jeśli zajdzie taka potrzeba również nowoczesny stadion ze sztuczną murawą w Nowym Targu czy hala sportowa w Szaflarach (900 metrów od pensjonatu). Jako ciekawostkę, ale i potwierdzenie wartości obiektu jako miejsca zgrupowań piłkarskich, dodajmy fakt, że niedawno na pełnowymiarowym obozie przebywała tutaj pierwsza drużyna Sandecji Nowy Sącz, czyli piłkarze zawodowi.

A jakie opinie “Perła Podhala” ma w “internetach”? Proszę bardzo:
Ocena Google: 4,6/5
Ocena Booking.com: 8,7/10

Teraz słówko o atrakcjach, bo przecież w trakcie naszych zgrupowań nie samą piłką żyjemy 🙂

Główne będą dwie, ale za to jakie! Przede wszystkim korzystając z bliskości naszych Tatr, przeżyjemy prawdziwą górską wyprawę z prawdziwym górskim przewodnikiem! Każda grupa będzie miała dostosowaną “marszrutę” do wieku. Być może zahaczymy też o legendarną zakopiańską “Wielką Krokiew”, czyli jedną z najsłynniejszych skoczni narciarskich na świecie.. Ale o tym na razie cicho sza!
Natomiast żeby nasze organizmy wytrzymały aktywne tempo zgrupowania, zadbamy o dobrą regenerację, którą zapewnią nam pobliskie Termy Gorący Potok.

Gwarancje treningu i opieki na najwyższym poziomie zapewni zawodnikom co najmniej 4 trenerów-wychowawców oraz trener przygotowania motorycznego.

Obóz tradycyjnie będzie zorganizowany zgodnie z wszelkimi przepisami dotyczącymi wypoczynku dzieci i młodzieży, a co za tym idzie zgłoszony do Kuratorium Oświaty oraz Sanepidu, których to instytucji kontrole pozytywnie przechodzimy na bieżąco w trakcie zimowych i letnich zgrupowań.

Pełny koszt obozu (1060 złotych) zawiera w sobie:
– transport nowoczesnymi, wygodnymi i bezpiecznymi autokarami na miejsce i z powrotem do Krakowa
– zakwaterowanie w komfortowych pokojach z łazienkami
– pełne wyżywienie (4 posiłki dziennie)
– korzystanie z wszelkich obiektów sportowych, w tym boisk (plus ewentualny transport na obiekty)
– relaks w Termach Gorący Potok
– wyprawa górska pod opieką wykwalifikowanego przewodnika
– opieka wykształconych wychowawców (trenerów) i kierownika wypoczynku
– ubezpieczenie NNW

Do zapisów zapraszamy wszystkich zawodników z roczników:
– 2002, 2003, 2004, 2005 (juniorzy)
– 2008 (grupy treningowe KRYCHOWIAK U-12 i LINETTY U-12);

UWAGA! Ilość miejsc jest ograniczona! Obowiązuje zasada pierwszeństwa zgłoszenia. Zapisów dokonujemy wyłącznie poprzez zaznaczenie opcji “ZAINTERESOWANY” dla tego obozu w zakładce “Obozy” w systemie Sportsmanago.

Ostatecznym potwierdzeniem udziału w zgrupowaniu jest wpłata zaliczki w wysokości 260 zł najpóźniej do dnia 15.06.2020 r. gotówką w trakcie Dyżurów Koordynatora lub na “obozowe” konto Akademii (nr 79 1050 1445 1000 0090 8059 4550), w tytule: “obóz letni”, imię i nazwisko dziecka, rocznik.

Pytania ogólne dotyczące wyjazdu można kierować do nas za pośrednictwem systemu Sportsmanago lub poprzez adres e-mail: obozy@kspn.pl.

F
F
?