Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

POWROŹNIK 26.07-02.08.20 (r. 2011)

POWROŹNIK, maleńka, cicha i spokojna miejscowość pomiędzy Krynicą-Zdrój a Muszyną. To tam swoje wakacyjne zgrupowanie spędzą zawodnicy z rocznika 2011.

Myślimy Powroźnik – mówimy JANOSIK! Noszący nazwę słynnego zbójnika Dom Wczasowy to jedna z wizytówek tej miejscowości. Skąd to wiemy? Oczywiście sprawdziliśmy! Na miejscu czekają na nas piękne wnętrza, 26 schludnych i kompaktowych pokojów 2, 3 i 4-osobowych z łazienkami i WiFi, stylowa jadalnia, a w niej pyszne, domowe jedzenie (menu będzie dostosowane do zaleceń sztabu szkoleniowego naszego klubu), pokój zabaw z bogato wyposażoną biblioteką książek, gier planszowych i zabawek, stół do tenisa stołowego, piłkarzyki oraz miejsce na ognisko i plac zabaw na świeżym powietrzu.

Co więcej z ważnych informacji o miejscu? Na pewno te o położeniu. Wokół czyste rzeki i strumienie, lasy i pasma górskie. Doskonałe miejsce do korzystania ze spacerów, wycieczek pieszych i rowerowych, a dodatkowo blisko do znanych w całej Polsce uzdrowisk: Krynicy i Muszyny.

Ośrodek ma doświadczenie w przyjmowaniu grup piłkarskich, więc baza sportowa jest idealnie do tego skrojona. W odległości 100 metrów znajduje się pełnowymiarowe boisko piłkarskie z naturalną murawą, trochę dalej Orlik, a sam ośrodek dysponuje boiskiem wielofunkcyjnym z nawierzchnią poliuretanową (dostosowane do gry w siatkówkę lub koszykówkę), kortem tenisowym oraz zewnętrzną siłownią. Gdyby pogoda mocno nie sprzyjała zabezpiecza nas stosunkowo nowa hala sportowa o wystarczających wymiarach (36x19m), znajdująca się obok boiska piłkarskiego.

A jak z opiniami Janosika w internecie?
Ocena Google: 4,7/5
Ocena Facebook: 4,8/5

W trakcie naszych zgrupowań wcale nie żyjemy samą piłką 😉 Zatem i podczas tego wyjazdu będziemy korzystać z pobliskich atrakcji. Punkt obowiązkowy to wizyta w najsłynniejszej budowli w Powroźniku, a może i całej okolicy, czyli Cerkwi Świętego Jakuba. O wyjątkowości tego miejsca niech świadczy fakt, że obiekt został w 2013 roku wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO! Nie omieszkamy zwizytować Krynicy-Zdroju i/lub Muszyny, co połączymy oczywiście ze zwiedzaniem i spacerowaniem oraz wykorzystaniem uzdrowiskowego charakteru tych miejscowości. A jak czas i warunki techniczne (mowa głównie o dokumentach) pozwolą to może nawet zajedziemy do cudownego słowackiego Bardejova..

Podczas obozu zajęcia sportowe i opiekę na najwyższym poziomie zagwarantuje zawodnikom co najmniej 3 trenerów-wychowawców.

Zgrupowanie tradycyjnie będzie zorganizowane zgodnie z wszelkimi przepisami dotyczącymi wypoczynku dzieci i młodzieży, a co za tym idzie zgłoszone do Kuratorium Oświaty oraz Sanepidu, których to instytucji kontrole pozytywnie przechodzimy na bieżąco w trakcie zimowych i letnich zgrupowań.

Pełny koszt obozu (1060 złotych) zawiera w sobie:
– transport nowoczesnym, wygodnym i bezpiecznym autokarem na miejsce i z powrotem do Krakowa
– zakwaterowanie w komfortowych pokojach z łazienkami
– pełne wyżywienie (4 posiłki dziennie)
– korzystanie z wszelkich obiektów sportowych, w tym boisk
– atrakcje i wycieczki
– opieka wykwalifikowanych wychowawców (trenerów) i kierownika wypoczynku
– ubezpieczenie NNW

Do zapisów zapraszamy wszystkich zawodników z rocznika 2011 (grupy treningowe: BŁASZCZYKOWSKI U-9, JĘDRZEJCZYK U-9 i RYBUS U-9).

UWAGA! Ilość miejsc jest ograniczona! Obowiązuje zasada pierwszeństwa zgłoszenia. Zapisów dokonujemy wyłącznie poprzez zaznaczenie opcji “ZAINTERESOWANY” dla tego obozu w zakładce “Obozy” w systemie Sportsmanago.

Ostatecznym potwierdzeniem udziału w zgrupowaniu jest wpłata zaliczki w wysokości 260 zł najpóźniej do dnia 15.06.2020 r. gotówką w trakcie Dyżurów Koordynatora lub na “obozowe” konto Akademii (nr 79 1050 1445 1000 0090 8059 4550), w tytule: “obóz letni”, imię i nazwisko dziecka, rocznik.

Pytania ogólne dotyczące wyjazdu można kierować do nas za pośrednictwem systemu Sportsmanago lub poprzez adres e-mail: obozy@kspn.pl.

F
F
?