Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

PÓŁKOLONIA SKRZATY (17-21.01.2022)

Nasi najmłodsi piłkarze w pierwszym tygodniu ferii będą mogli wziąć udział w niepowtarzalnym wydarzeniu – piłkarskiej półkolonii z KSPN Pogoń Kraków i swoimi ulubionymi trenerami!

To w wielu przypadkach będzie zapewne pierwsza w życiu forma sportowego zgrupowania. Jeszcze oczywiście niewyjazdowego, ale jesteśmy pewni, że równie świetnego. W końcu wspólne 8 godzin dziennie to będzie bardzo dużo sportu, radości, integracji i zabawy. Cały ten przyjemny czas spędzimy w zaprzyjażnionym obiekcie Ośrodka Sportu i Rekreacji KOLNA.

Półkolonia, podobnie jak wszystkie organizowane przez nas formy wypoczynku dla dzieci i młodzieży, będzie zgłoszona do Kuratorium Oświaty oraz Sanepidu, których to instytucji kontrole pozytywnie przechodzimy na bieżąco w trakcie zimowych i letnich zgrupowań.

Pełny koszt półkolonii (500 złotych) to codziennie w godz. 8:00-16:00:
– całodniowe korzystanie z sali wielofunkcyjnej
– dwudaniowy obiad + zdrowy podwieczorek + nielimitowana woda
– wszelkie potrzebne przybory do zajęć tematycznych
– 2 treningi piłkarskie na hali
– opieka wykształconych wychowawców (trenerów) i kierownika wypoczynku przez 8 godzin
– ubezpieczenie NNW

Powyższy turnus jest przeznaczony dla zawodników zespołów:
– KLICH U-6
– MODER U-6
– DZIEWCZYNKI
– FABIAŃSKI U-7
– ZIELIŃSKI U-7

A zatem – ZGŁOSZENIA CZAS, START!

Zapisy są dwustopniowe:
1) zaznaczenie opcji “ZAINTERESOWANY” dla tej półkolonii w zakładce “Obozy” w systemie Sportsmanago daje nam ostateczną informację o ilości chętnych, a zgłoszonej osobie gwarantuje miejsce.
2) ostatecznym potwierdzeniem uczestnictwa w półkolonii jest wpłata zaliczki w wysokości 200 zł najpóźniej do dnia 14.12.2021 r. gotówką w trakcie Dyżurów Koordynatora lub na “obozowe” konto Akademii (nr 79 1050 1445 1000 0090 8059 4550), w tytule: “półkolonia skrzaty”, imię i nazwisko dziecka, rocznik. W przypadku nieopłacenia wymaganej zaliczki w terminie, status zapisu jest zmieniamy automatycznie na “niezainteresowany”, co skutkuje brakiem możliwości udziału w półkolonii.

Prosimy pamiętać, że jak zawsze ilość miejsc jest ograniczona! Obowiązuje zasada pierwszeństwa zgłoszenia.

P.S. Zaliczka ma charakter zwrotny w przypadku odwołania półkolonii ze względu na niemożność jej organizacji z powodu obostrzeń związanych z pandemią COVID-19.

Dziś 7 urodziny obchodzi

Alexander Woźniak

Dziś 11 urodziny obchodzi

Leon Ożóg

Dziś 13 urodziny obchodzi

Szymon Nosek

F
F
?