Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

POLANICA-ZDRÓJ (07-14.08.2021)

Polanica-Zdrój to kolejne nowe i bardzo atrakcyjne miejsce na mapie Polski, które zostanie odwiedzone przez naszych podopiecznych w ramach letniego zgrupowania sportowego.

Polanica-Zdrój to znana miejscowość uzdrowiskowa leżąca na pograniczu Gór Stołowych, Gór Bystrzyckich i Kotliny Kłodzkiej. Ponad 50% powierzchni miasteczka stanowią lasy i dokładnie w takim cichym, spokojnym, położonym w środku natury miejscu spędzimy ten sierpniowy tydzień.

Korzystać będziemy oczywiście z boisk piłkarskich. To główne naturalne ze świetnie utrzymaną murawą położone jest w odległości 500 m od ośrodka, a prowadzą do niego drogi parku zdrojowego. Popularny i przydatny “Orlik” mamy niewiele dalej.
Oczywiście nie omieszkamy również wypoczywać! Równie blisko naszego ośrodka, w Hotelu “Polanica” znajduje się pływalnia, w której będziemy cieszyć się z zabaw wodnych. Spacerować będziemy przede wszystkim po wspomnianym parku zdrojowym oraz pięknych bulwarach nad Bystrzycą Dusznicką. Odwiedzimy też słynnego polanickiego niedźwiadka, zagramy w szachy w Parku Szachowym, a jak dobrze pójdzie to wybierzemy się nawet na długą krajoznawczą wyprawę na Zamek “Leśna Skała” w Szczytnej.

Dom Wczasów Dziecięcych Green Rest, w którym spędzać będziemy nasze zgrupowanie, to kameralny budynek z typową dla okolicy elewacją. Obiekt przeszedł niedawno remont i prezentuje się bardzo okazale. Całe wnętrze i przeogromny ogród będą do naszej dyspozycji! Przebywać będziemy w schludnych i czystych pokojach 3-6 osobowych z łazienkami. Co ciekawe, do obiektu doprowadzona jest woda zdrojowa, która podczas pobytu zastąpi nam wodę butelkowaną. Na miejscu czekają na nas także świetlice i sale zabaw oraz przemiłe Panie opiekunki, które pomocą służyć będą zapewne głównie w chwilach tęsknoty, które mogą pojawić się u tych młodszych i mniej doświadczonych obozowiczów.
Atutem ośrodka jest też ogromna, ogrodzona, zielona przestrzeń przy budynku. Tam znajdziemy tartanowe boisko do różnego rodzaju gier, małe trawiaste boisko z bramkami do piłki nożnej, specjalnie przygotowane miejsce na ognisko i jeszcze o wiele więcej wolnego terenu.
W wakacjach na sportowo niezwykle ważne jest to co będziemy jeść i w jakich ilościach. A zadba o to tym razem dietetyk naszej akademii, Pani Ewa Świndryk, która skonsultuje każde danie proponowane przez naszych gospodarzy. Będzie zatem bardzo smacznie i zdrowo!

Gwarancje treningu i opieki na najwyższym poziomie zapewni zawodnikom co najmniej 4 trenerów-wychowawców KSPN Pogoń Kraków.

Obóz tradycyjnie będzie zorganizowany zgodnie z wszelkimi przepisami dotyczącymi wypoczynku dzieci i młodzieży, a co za tym idzie zgłoszony do Kuratorium Oświaty oraz Sanepidu, których to instytucji kontrole pozytywnie przechodzimy na bieżąco w trakcie zimowych i letnich zgrupowań.

Pełny koszt obozu (1100 złotych) zawiera w sobie:
– transport nowoczesnymi, klimatyzowanymi, wygodnymi i bezpiecznymi autokarami na miejsce i z powrotem do Krakowa
– zakwaterowanie w komfortowych pokojach z łazienkami
– pełne wyżywienie (4 posiłki dziennie)
– korzystanie z wszelkich obiektów sportowych, w tym boisk
– relaks na pływalni
– opieka wykształconych wychowawców (trenerów) i kierownika wypoczynku
– ubezpieczenie NNW

Do zapisów zapraszamy wszystkich zawodników z grup treningowych:
– BŁASZCZYKOWSKI U-10
– NAWAŁKA U-9
– PAZDAN U-12

UWAGA! Ilość miejsc jest ograniczona! Obowiązuje zasada pierwszeństwa zgłoszenia. Zapisów dokonujemy wyłącznie poprzez zaznaczenie opcji “ZAINTERESOWANY” dla tego obozu w zakładce “Obozy” w systemie Sportsmanago.

Ostatecznym potwierdzeniem udziału w zgrupowaniu jest wpłata zaliczki w wysokości 300 zł najpóźniej do dnia 30.04.2021 r. gotówką w trakcie Dyżurów Koordynatora lub na “obozowe” konto Akademii (nr 79 1050 1445 1000 0090 8059 4550), w tytule: “obóz letni”, imię i nazwisko dziecka, rocznik.
Zaliczka ma charakter zwrotny w każdym terminie w przypadku odwołania wyjazdu ze względu na niemożność organizacji zgrupowania z powodu obostrzeń związanych z pandemią COVID-19.

Pytania ogólne dotyczące wyjazdu można kierować do nas za pośrednictwem systemu Sportsmanago lub poprzez adres e-mail: obozy@kspn.pl.

Dziś 7 urodziny obchodzi

Alexander Woźniak

Dziś 11 urodziny obchodzi

Leon Ożóg

Dziś 13 urodziny obchodzi

Szymon Nosek

F
F
?