Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Przydział zawodników do grup treningowych w sezonie 2020/2021.

Prezentujemy przydział zawodników do poszczególnych grup treningowych w nowym sezonie.

Dołożyliśmy tradycyjnie wszelkich starań do rzetelnej oceny dotychczas osiągniętych przez naszych młodych piłkarzy umiejętności i na tej podstawie właściwego, prorozwojowego przydziału do grup na nowy sezon piłkarski.

Cele przyświecały nam dwa – dobro zawodnika i obiektywizm. Dopełniliśmy przy tym wszystkich formalności choćby szczegółowo sprawdzając frekwencję z poprzedniego sezonu każdego zawodnika.

Z góry przepraszamy za braki, które niewątpliwie pojawią się na poniższych listach. Osoby pominięte prosimy o pilny kontakt mailowy na adres biuro@kspn.pl celem uzupełnienia nazwiska w odpowiedniej grupie.

W roczniku 2015 właściwego przydziału dokonamy w momencie otwarcia drugiej grupy treningowej. Nastąpi to prawdopodobnie jeszcze we wrześniu.

Zastrzegamy sobie prawo do drobnych korekt na poniższych listach w pierwszych dwóch tygodniach treningów, oczywiście po uprzednim kontakcie z Państwem.

 


LEWANDOWSKI U-15: Bartłomiej Ćwikło, Dominik Drożdż, Karol Drożdż, Ivan Gnatyshen, Kasper Gołda, Artur Grabek, Piotr Honza, Ernest Jaksa, Filip Jamróz, Hubert Kucharz, Antoni Kustra, Jakub Kwiatkowski, Maciej Kieć, Marcin Kłęczek, Hubert Kucharz, Piotr Mitka, Jakub Mizera, Maciej Modelski, Igor Niemiec, Jan Paciorek, Szymon Peterschein, Oliwier Ratyński, Maciej Raźny, Oskar Sukta, Szymon Śliwa, Kamil Tabor, Piotr Trzyszczyk, Artur Urbaniec, Marcel Zając, Iwo Zawadziński.

KĘDZIORA U-15: Jan Cox, Bartłomiej Gabor, Kacper Granicki,  Franciszek Kosmała, Maksymilian Kowalski, Oskar Krakowski, Bartosz Kulig, Maciej Lisewski, Jakub Maniek, Sebastian Mańczak, Maciej Mazur, Paskal Mielnik, Wiktor Płachta, Jan Tokarz, Jakub Twaróg, Igor Wachowski, Adam Wiater, Franciszek Wojas.

KRYCHOWIAK U-13: Marcel Ankowski, Tymon Braum, Bartłomiej Czepiel, Szymon Ćwikło, Mateusz Dąbski, Krystian Dźwigał, Franciszek Gadowski, Igor Kaźnica, Szymon Kozubek, Aleksander Lipień, Sergiusz Lunz, Szymon Mazankiewicz, Jakub Nowak I, Jakub Nowak II, Michał Pawlik, Wiktor Seweryn, Przemysław Śliwa, Jakub Ster, Oliwier Strojek, Jakub Uzar, Antoni Wróblewski, Adam Zębala.

LINETTY U-13: Wiktor Brożek, Igor Czepiel, Jan Człowiekowski, Antoni Fryz, Tomasz Gajewski, Szymon Jamróz, Jakub Jaroszek, Jan Koroszec, Piotr Marycz, Bruno Niedojadło, Antoni Pająk, Mikołaj Rzepecki, Wojciech Skrzeczek, Bartosz Straszak, Wiktor Szajnar, Adam Szewczyk, Karol Szwed, Jakub Walasek, Alex Winiarz, Martyna Wójcik, Maximilian Żmuda.

PAZDAN U-12: Hubert Bartyzel, Oskar Bednarek, Antoni Bednarski, Karol Cieluch, Kacper Dominiarczyk, Kacper Frączek, Łukasz Gatlik, Filip Jakusz-Gostomski, Szymon Kępka, Stanisław Knytel, Karol Kochan, Jan Kosek, Dominik Kowaliczek, Zenon Kusiński, Edwin Ludwiczek, Damian Machno, Przemysław Majtyka, Dawid Milc, Jakub Piasta, Ignacy Pokrzywa, Robert Skowronek, Tymon Stopa, Aleksander Wachowski, Kacper Zieliński.

PISZCZEK U-12: Franciszek Ajszpur, Mikołaj Babiarz, Bartosz Babiuch, Filip Babiuch, Jan Dębosz, Maksymilian Grzywna, Bartosz Jagiełło, Oskar Janik, Maksymilian Jankowski, Denis Khort, Alan Knotek, Tymon Kosakowski, Jan Kozłowski, Kacper Luther, Bartosz Madej, Patryk Malik, Marcin Marynowski, Franciszek Mordarski, Tomasz Mrugalski, Szymon Nosek, Jakub Nowacki, Mateusz Sterecki, Dawid Szczepanski, Ewelina Szwarc.

BORUC U-11: Szymon Biela-Abreu, Adam Brzyszczyk, Bartosz Brzyszczyk,  Igor Brzyszczyk, Stanisław Czapla, Oskar Dymek, Patryk Furtak, Franciszek Gacek, Jan Giermek, Aleksander Graca, Kacper Grenda, Gustaw Hliwa, Oliver Jamróz, Jan Juda, Krzysztof Knap, Adam Komar, Jakub Kopcik, Oskar Kosiba, Karol Kurdziel, Kacper Maniek, Oliwier Męzik,  Maksymilian Migda, Szymon Mrowiec, Maciej Musiał, Dominik Piórecki, Wojciech Pyrek,  Jan Rzemiński, Filip Sikora, Karol Sobczyk, Igor Ślusarczyk, Jakub Wołosz, Kajetan Zatoń, Marcel Żmuda.

GLIK U-11: Maciej Biela, Wojciech Czerwiński, Michał Drzewiński, Damian Dźwigał, Jakub Gierlach, Bartosz Juszczyk, Ignacy Juszkiewicz, Piotr Konieczny, Adam Konopacki, Hubert Konopacki, Antoni Kosmała, Piotr Kuczara, Wiktor Lipiarz, Aleksander Oczkowski, Krzysztof Ostrowski, Arkadiusz Pala, Filip Rozkosz, Szymon Rydarowicz, Dawid Słupczyński, Tomasz Srogosz, Jakub Staszek, Jakub Stożek, Dawid Warot, Mateusz Wilkołek, Miłosz Zając.

MILIK U-11: Bartosz Augustyn, Szymon Dudek, Miłosz Gara, Szymon Kaczówka, Tomasz Kimla, Michał Kokoszka, Szymon Koładka, Bartosz Kot, Marcel Marzec, Antoni Moskal, Michał Pawlus, Natan Perwenis, Mikołaj Przybył, Hubert Stawarczyk, Igor Szwajdych, Jan Szwed, Szymon Ślósarczyk, Franciszek Tuleja, Sebastian Urbaniec, Tymon Wąchocki, Kamil Wolski.

BŁASZCZYKOWSKI U-10: Gabriel Atangana, Błażej Baluś, Franciszek Bednarski, Michał Bębenek, Jakub Bielawski, Adam Czarnik, Krzysztof Jamrozy, Jan Jaśkowiec, Leon Komińczyk, Beniamin Koń, Ignacy Kordas, Mikołaj Kucharczyk, Antoni Lekki, Tomasz Mokwa, Leon Ożóg, Franciszek Rynkar, Bartłomiej Skucha, Leon Stopa, Jakub Szwagrzyk, Filip Ślipek, Julian Wojewódzki, Jan Worotniak, Aleksander Zalewski.

RYBUS U-10: Adam Bogdański, Łukasz Buzdygan, Patryk Cienkosz, Mateusz Gawlik, Kamil Gebel, Kacper Grabek, Wiktor Kaleta, Filip Konik-Witek, Karol Krawiec, Maksymilian Kubis, Michał Kłęczek, Bruno Lancewicz, Tomasz Latała, Andrzej Madej, Wojciech Magryta, Radosław Maziarek, Piotr Mróz, Olaf Pałka, Igor Papierz, Filip Posłajko, Mikołaj Siuda, Radosław Stepaniak, Filip Tyrała, Jakub Weresiński, Nicolas Węgrzyn.

BEDNAREK U-9: Baltazar Burdek, Piotr Dąbrowski, Aleksander Droździk, Mateusz Dubiel, Franciszek Gagaczowski, Wojciech Gawlik, Oskar Helwig, Filip Janczewski, Oskar Komorowski, Mateusz Lulewicz, Michał Łachman, Alex Łazarz, Krzysztof Marciński, Mateusz Michalak, Jan Orłowski, Jan Rodak-Tomczyk, Bonifac Schreiber-Kovacs, Franciszek Skałecki, Stefan Starzak, Hubert Stępień, Jakub Turcza, Veresaj Vrublevskiy, Volodar Vrublevskiy, Kacper Zielnik, Tomasz Żuławiński.

NAWAŁKA U-9: Jan Antonik, Kacper Brożek, Bartosz Chojnacki, Ryszard Czekaj, Mateusz Dąbrowski, Filip Jończyk, Julian Jurkiewicz, Filip Kaleta, Mikołaj Kosek, Adam Kucab, Jan Kurczyński, Marcin Michorczyk, Vladyslav Mushenyk, Maximilian Pasternak, Borys Piekara, Hubert Piwowarczyk, Franciszek Sikora, Adam Siwiec, Andrzej Suchan, Maksymilian Szelest, Stanisław Szmolke, Jakub Wróbel, Aleksander Wójcik, Wojciech Zaprzałka.

KOWNACKI U-8: Mateusz Boroń, Aleksander Brak, Kacper Byj, Maksymilian Ciupak, Jakub Czepiel, Konrad Dyczkowski, Mikołaj Gołda, Oskar Jędrszczyk, Filip Kijowski, Aleksander Konior, Leon Nowak, Jan Orliński, Jan Pawlik, Wiktor Skiba, Adam Skowronek, Mateusz Sobota, Bartosz Tajnert.

SZCZĘSNY U-8: Wojciech Anielski, Tymoteusz Bąk, Jan Brzegowy, Miłosz Chalcarz, Michał Choruz, Stanisław Czech, Jakub Drygalski, Kacper Flak, Kacper Jakóbek, Wojciech Kisiołek, Juliusz Klima, Kacper Kościelny, Wojciech Miller, Gabriel Rodzik, Hubert Rudek, Roman Shushkov, Jakub Szot, Kajetan Świder, Filip Tylek, Filip Warot, Michał Wąs, Mikołaj Wiklik, Zachary Wilson.

KAPŁON U-7: Jan Bogdański, Kacper Halek, Maciej Kurczyński, Dawid Konieczny, Cyryl Kropidłowski, Antoni Kuc, Mateusz Łakota, Tymon Miodoński, Kajetan Mitka, Tomasz Opaliński, Wiktor Pawlus, Natan Suska, Wiktor Stawarczyk, Kamil Szota, Makar Vysochyna.

PIĄTEK U-7: Marko Bondar, Krystian Cienkosz, Antoni Czekaj, Piotr Dzija, Franciszek Gawroński, Maksymilian Gorący, Piotr Gruszka, Vladyslav Ivanenko, Adam Janiszewski, Kacper Kornicki, Tymon Mikulec, Aleksander Milc, Tomasz Musiał, Patryk Niepsuj, Aleksandra Nowacka, Aleksander Ożga, Danylo Razenkov, Jakub Rynkar, Gabriel Szmolke, Adam Ślusarek, Patryk Urbaniec, Wojciech Wroński, Tymon Żakiewicz.

ZIELIŃSKI U-6: Kacper Bednarek, Illia Bozeiko, Miłosz Cieśniarski, Filip Drozdowski, Jan Jakubowski, Jan Jaszczyński, Marcel Kaczmarek, Filip Kiermasz, Bartosz Kołodziejczyk, Jan Kopcik, Aleksander Koźmiński, Paulina Krawiec, Antoni Łoś, Maciej Mokwa, Antoni Nowak, Michał Plisko, Franciszek Pstuś, Mikołaj Skrzeczek, Miron Spiżak, Jan Stanowski, Antoni Stopyra, Jan Szelest, Sebastian Tatka, John Warren, Emil Wąchocki, Adam Wolski, Artem Yushchenko, Jan Zalewski, Filip Znamirowski.

DZIEWCZYNKI: Zofia Czarnik, Amelia Czepiec, Alicja Kowaliczek, Marta Marynowska, Aleksandra Ponikiewicz, Barbara Wojas.

INNE WPISY

Dziś 13 urodziny obchodzi

Szymon Gałaj

Dziś 12 urodziny obchodzi

Antoni Pająk

F
F
?